CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dortmund - Hoffenheim
Bundesliga, 21. forduló
03:00 UFC(ismétlés)The Countdown: a UFC 234 elé
04:00 UFC(élő) (premier)Robert Whittaker - Kelvin Gastelum
UFC 234, Melbourne
06:00 UFC(élő) (premier)Robert Whittaker - Kelvin Gastelum
UFC 234, Melbourne
13:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Barcelona
BL, férfiak, csoportkör
14:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Siófok KC - Metzingen
EHF-kupa, nők, csoportkör
16:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Celje - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, csoportkör
19:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Granollers - THW Kiel
EHF-kupa, férfiak, csoportkör
22:45 Labdarúgás6,4 (13)Benfica - Nacional
portugál bajnokság, 21. forduló, mai
01:00 Póker(ismétlés) (35-2. rész)World Poker Tour Season XVI
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Werder Bremen - Augsburg
Bundesliga, 21. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Düsseldorf - VfB Stuttgart
Bundesliga, 21. forduló
08:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Krim Ljubljana - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, középdöntő
12:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Barcelona
BL, férfiak, csoportkör
13:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Celje - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, csoportkör
17:15 Labdarúgás6,4 (13)portugál bajnokság, 21. forduló, összefoglaló, új
18:30 Labdarúgás6,4 (13)Bundesliga, 21. forduló, összefoglaló, új
19:30 Germánia(élő) (premier)Bundesliga-show, 1021
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hamburg - Dynamo Dresden
2. Bundesliga, 21. forduló
23:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Vipers Kristiansand
BL, nők, középdöntő
01:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)La Rioja - Balatonfüred
EHF-kupa, férfiak, csoportkör
03:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Siófok KC - Metzingen
EHF-kupa, nők, csoportkör
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, magazin
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 21. forduló, összefoglaló
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 21. forduló, összefoglaló
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dortmund - Hoffenheim
Bundesliga, 21. forduló
13:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Schalke
Bundesliga, 21. forduló
15:15 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Sergio Garcia - Ted Cheeseman
Profi gála, London
19:30 UFC(ismétlés)Robert Whittaker - Kelvin Gastelum
UFC 234, Melbourne
22:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, magazin
23:30 Sportverda(ismétlés) (2016)4,3 (3)Magyaroszág első sportautó magazinja
00:30 Póker(ismétlés) (35-2. rész)World Poker Tour Season XVI
01:30 Darts(ismétlés)8,8 (4)Premier League, 1. állomás, Newcastle
05:00 Erős emberek(ismétlés)IHGF Felföldi Játékok vb Norvégia
08:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Vipers Kristiansand
BL, nők, középdöntő
11:00 Erős emberek(ismétlés)IHGF Felföldi Játékok vb Norvégia
12:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)Premier League, 1. állomás, Newcastle
15:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 21. forduló, összefoglaló
16:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 21. forduló, összefoglaló
17:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, magazin
19:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Flensburg - Celje
BL, férfiak, csoportkör
20:45 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Sergio Garcia - Ted Cheeseman
Profi gála, London
00:00 Snooker(ismétlés)7 (2)IV. Magyar Snookergála
08:00 Póker(ismétlés) (35-1. rész)World Poker Tour Season XVI
09:00 Póker(ismétlés) (35-2. rész)World Poker Tour Season XVI
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, magazin
12:00 NFL(ismétlés)3 (9)Super Bowl, Atlanta
16:00 Trash Talk(élő) (premier)Amerikai sportmagazin
17:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Balatonfüred - Füchse Berlin
EHF-kupa, férfiak, csoportkör
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Malmö - Chelsea
Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1…
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1. mérkőzések
01:00 Erős emberek(ismétlés)IHGF Felföldi Játékok vb Norvégia
02:00 NBA(élő) (premier)New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder
NBA, alapszakasz…
07:30 Erős emberek(ismétlés)IHGF Felföldi Játékok vb Norvégia
12:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Malmö - Chelsea
Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1…
14:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1. mérkőzések
15:45 NBANew Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder
NBA, alapszakasz…
17:45 Europálya(élő) (premier)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
20:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Augsburg - Bayern München
Bundesliga, 22. forduló
00:15 Darts(ismétlés)8,8 (4)Premier League, 2. állomás, Glasgow
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Balatonfüred - Füchse Berlin
EHF-kupa, férfiak, csoportkör
07:30 Póker(ismétlés) (35-3. rész)World Poker Tour Season XVI
08:30 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
11:30 Darts(ismétlés)8,8 (4)Premier League, 2. állomás, Glasgow
15:00 Tenisz(élő) (premier)1. elődöntő, ATP500-as torna, Rotterdam
17:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Vardar Szkopje - Telekom Veszprém
BL, férfiak, csoportkör
19:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Saint-Raphael - La Rioja
EHF-kupa, férfiak, csoportkör
22:00 Tenisz2. elődöntő, ATP500-as torna, Rotterdam, mai