CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Darmos József - Tóth Tamás
Profi gála, Székesfehérvár
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Borussia Dortmund - Schalke
Bundesliga, 31. forduló
07:45 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Magyarország - Dél-Korea
Divízió 1-es vb, Asztana
14:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Vardar Szkopje - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, negyeddöntő, 1…
16:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Szlovénia - Kazahsztán
Divízió 1-es vb, Asztana
18:30 Labdarúgás6,4 (13)Bundesliga, 31. forduló, összefoglaló, új
19:30 Germánia(élő) (premier)Bundesliga-show, 1031
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Duisburg - Arminia Bielefeld
2. Bundesliga, 31. forduló
23:00 Labdarúgás6,4 (13)portugál bajnokság, 31. forduló, összefoglaló, új
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nürnberg - Bayern München
Bundesliga, 31. forduló
02:00 Póker(ismétlés) (13. rész)World Poker Tour Season XVI
03:00 UFC(ismétlés)UFC 236, Atlanta
07:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 31. forduló, összefoglaló
08:45 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1031
10:45 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Liam Smith - Sam Eggington
Profi gála, Liverpool
14:45 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Fehéroroszország - Magyarország
Divízió 1-es vb, Asztana
18:15 Erős emberekHSMA Prémium Liga 2019, 1. forduló, Tolnanémedi, új
19:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Flensburg - Telekom Veszprém
BL, férfiak, negyeddöntő, 1…
21:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Vardar Szkopje - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, negyeddöntő, 1…
01:00 UFC(ismétlés)UFC Unleashed: legendák vs újoncok
02:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Darmos József - Tóth Tamás
Profi gála, Székesfehérvár
05:00 Erős emberek(ismétlés)Masters RAW erőemelő Európa-bajnokság, Győr
08:00 Póker(ismétlés) (12. rész)World Poker Tour Season XVI
09:00 Póker(ismétlés) (13. rész)World Poker Tour Season XVI
10:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Prémium Liga 2019, 1. forduló - Tolnanémedi
12:00 Jégkorong(ismétlés)6 (2)Fehéroroszország - Magyarország
Divízió 1-es vb, Asztana
14:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 31. forduló, összefoglaló
15:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 31. forduló, összefoglaló
17:30 Tenisz(élő) (premier)Thiago Monteiro - Fucsovics Márton, ATP 250-es torna, München
19:30 UFCUFC Unleashed: szalmasúlyú csaták, új
20:45 UFC(ismétlés)UFC Fight Night, Miami
23:45 Erős emberek(ismétlés)HSMA Prémium Liga 2019, 1. forduló - Tolnanémedi
01:15 Póker(ismétlés) (12. rész)World Poker Tour Season XVI
02:15 Póker(ismétlés) (13. rész)World Poker Tour Season XVI
07:45 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Litvánia - Magyarország
Divízió 1-es vb, Asztana
11:45 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Fehéroroszország - Szlovénia
Divízió 1-es vb, Asztana
14:45 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Derek Chisora - Senad Gashi
Profi gála, Liverpool
17:45 UFC(ismétlés)UFC Unleashed: szalmasúlyú csaták
20:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)EL, elődöntő, 1. mérkőzés, előzetes
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Európa-liga, elődöntő, 1. mérkőzés
Eintracht Frankfurt Chelsea
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)összefogl, Európa-liga, elődöntő, 1. mérk
02:00 NBA(élő) (premier)Philadelphia 76ers - Toronto Raptors
NBA, playoff, eredeti…
05:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Jones - Gustafsson 2
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, elődöntő, 1. mérkőzés
Eintracht Frankfurt Chelsea
11:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefogl, Európa-liga, elődöntő, 1. mérk
12:15 NBA(ismétlés)Philadelphia 76ers - Toronto Raptors
NBA, playoff
14:45 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Magyarország - Szlovénia
Divízió 1-es vb, Asztana
18:45 Europálya(élő) (premier)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
20:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Mainz - RB Leipzig
Bundesliga, 32. forduló
00:15 Jégkorong(ismétlés)6 (2)Magyarország - Szlovénia
Divízió 1-es vb, Asztana
02:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, elődöntő, 1. mérkőzés
Eintracht Frankfurt Chelsea
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefogl, Európa-liga, elődöntő, 1. mérk
08:30 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
11:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Darmos József - Tóth Tamás
Profi gála, Székesfehérvár
13:30 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Kazahsztán - Fehéroroszország
Divízió 1-es vb, Asztana
16:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Telekom Veszprém - Flensburg
BL, férfiak, negyeddöntő, visszavágó
19:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Barcelona - Nantes
BL, férfiak, negyeddöntő, visszavágó
21:30 Teniszelődöntők, ATP 250-es torna, Estoril, mai
23:30 Labdarúgás6,4 (13)Benfica - Portimonense
portugál bajnokság, 32. forduló, mai
02:00 UFC(élő) (premier)Al Iaquinta - Cowboy Cerrone
UFC Fight Night, Ottawa, eredeti…
05:00 UFC(ismétlés)UFC Unleashed: szalmasúlyú csaták
08:30 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Szlovénia - Litvánia
Divízió 1-es vb, Asztana
12:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Fehéroroszország - Dél-Korea
Divízió 1-es vb, Asztana
14:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Esbjerg - Siófok
EHF-kupa, nők, döntő, 1. mérkőzés
17:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)PSG - Kielce
BL, férfiak, negyeddöntő, visszavágó
18:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)MOL-Pick Szeged - Vardar Szkopje
BL, férfiak, negyeddöntő…
22:15 Labdarúgás6,4 (13)Schalke - Augsburg
Bundesliga, 32. forduló, mai