CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Venezuela - Argentína
Copa América, 2. negyeddöntő
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Kolumbia - Chile
Copa América, 3. negyeddöntő
08:00 Póker(ismétlés) (21. rész)World Poker Tour Season XVI
09:00 Póker(ismétlés) (22. rész)World Poker Tour Season XVI
13:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dél-Afrika - Marokkó
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
15:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Kenya - Szenegál
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
18:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Benin - Kamerun
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
21:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Angola - Mali
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
23:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Derek Chisora - Senad Gashi
Profi gála, Liverpool
02:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Brazília - Argentína
Copa América, 1. elődöntő
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, idényösszefoglaló
07:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)BL, nők, Final Four, döntő
11:30 Póker(ismétlés) (21. rész)World Poker Tour Season XVI
12:30 Póker(ismétlés) (22. rész)World Poker Tour Season XVI
14:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, idényösszefoglaló
15:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Benin - Kamerun
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
17:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Angola - Mali
Afrikai Nemzetek Kupája, csoportmérkőzés
20:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Brazília - Argentína
Copa América, 1. elődöntő
23:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Conor Benn - Jussi Koivula
Profi gála, Bethnal Green
02:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Chile - Peru
Copa América, 2. elődöntő
05:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Strongman Crossover Challenge ob
07:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Szellő Imre - Jorge Ezequiel Basualdo
Profi gála, Várpalota
11:00 Póker(ismétlés) (22. rész)World Poker Tour Season XVI
12:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Derek Chisora - Senad Gashi
Profi gála, Liverpool
15:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, idényösszefoglaló
16:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, 1. elődöntő
18:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chile - Peru
Copa América, 2. elődöntő
21:00 Darts(élő) (premier) (1. rész)8,8 (4)1. nap, World Series of Darts, US Masters, Las Vegas
03:00 Darts(élő) (premier) (2. rész)8,8 (4)1. nap, World Series of Darts, US Masters, Las Vegas
06:00 Darts(élő) (premier) (2. rész)8,8 (4)1. nap, World Series of Darts, US Masters, Las Vegas
11:00 Darts(ismétlés) (1. rész)8,8 (4)1. nap, World Series of Darts, US Masters, Las Vegas
16:00 UFCUFC Countdown: a UFC 239 elé, új
17:00 Póker(23. rész)World Poker Tour Season XVI, új
18:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 1. nyolcaddöntő
21:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 2. nyolcaddöntő
23:00 Cselgáncs(élő) (premier)6 (2)1. nap, Grand Prix-verseny, Montreal
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Brazília - Argentína
Copa América, 1. elődöntő
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chile - Peru
Copa América, 2. elődöntő
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, 2. elődöntő
13:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 1. nyolcaddöntő
15:45 Póker(ismétlés) (23. rész)World Poker Tour Season XVI
16:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Brazília - Argentína
Copa América, 1. elődöntő
18:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chile - Peru
Copa América, 2. elődöntő
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Copa América, a 3. helyért
23:15 UFC(ismétlés)Francis Ngannou - Junior Dos Santos
UFC Fight Night, Minneapolis
02:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 3. nyolcaddöntő
04:00 UFC(élő) (premier)Jon Jones - Thiago Santos
UFC 239, Las Vegas
06:00 UFC(élő) (premier)Jon Jones - Thiago Santos
UFC 239, Las Vegas
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 4. nyolcaddöntő
13:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chile - Peru
Copa América, 2. elődöntő
15:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, a 3. helyért
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 5. nyolcaddöntő
20:15 Póker(ismétlés) (23. rész)World Poker Tour Season XVI
21:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Copa América, döntő
00:30 Golf4. nap, 3M Open, Blaine, mai
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 6. nyolcaddöntő
08:00 Póker(ismétlés) (22. rész)World Poker Tour Season XVI
09:00 Póker(ismétlés) (23. rész)World Poker Tour Season XVI
11:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, idényösszefoglaló
12:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 5. nyolcaddöntő
14:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 6. nyolcaddöntő
16:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, a 3. helyért
18:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, döntő
21:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 8. nyolcaddöntő
23:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Strongman Crossover Challenge ob