CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, 2. negyeddöntő
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, 3. negyeddöntő
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, 4. negyeddöntő
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 1. negyeddöntő
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 2. negyeddöntő
13:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Vardar Szkopje
BL, férfiak, csoportmérkőzés
15:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Motor Zaporizzsja - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, csoportmérkőzés
16:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)CSM Bucuresti - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, csoportmérkőzés
19:45 Kézilabda2 (6)Magyarország - Bahrein
Férfi junior-vb, Spanyolország, csoportmérkőzés
22:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Meskov Breszt - Telekom-Veszprém
BL, férfiak, csoportmérkőzés
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, 1. elődöntő
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, 2. elődöntő
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, a 3. helyért
09:15 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Derek Chisora - Senad Gashi
Profi gála, Liverpool
12:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO - Krim Ljubljana
BL, nők, csoportmérkőzés
14:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Montpellier - Telekom-Veszprém
BL, férfiak, csoportmérkőzés
16:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 1. elődöntő
18:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, 2. elődöntő
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, a 3. helyért
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, döntő
03:00 UFC(ismétlés)Francis Ngannou - Junior Dos Santos
UFC Fight Night, Minneapolis
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, döntő
11:00 Póker(ismétlés) (23. rész)World Poker Tour Season XVI
12:00 Póker(ismétlés) (24. rész)World Poker Tour Season XVI
13:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)GVM Europe Vác - Siófok KC Hungary
EHF-kupa, nők, 2. forduló, 1…
15:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - Vipers Kristiansand
BL, nők, csoportmérkőzés
17:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Flensburg
BL, férfiak, csoportmérkőzés
19:45 Kézilabda2 (6)Koszovó - Magyarország
Férfi junior-vb, Spanyolország, csoportmérkőzés
22:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Siófok KC - GVM Europe Vác
EHF-kupa, nők, 2. forduló, visszavágó
00:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Thüringer HC - Győri Audi ETO
BL, nők, csoportmérkőzés
02:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)2. nap, World Series of Darts, German Masters, Köln
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, a 3. helyért
12:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Bietigheim - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, csoportmérkőzés
14:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom-Veszprém - Rhein-Neckar Löwen
BL, férfiak, csoportmérkőzés
15:45 Póker(25. rész)World Poker Tour Season XVI, új
17:45 Kézilabda2 (6)Horvátország - Magyarország
Férfi junior-vb, Spanyolország…
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, döntő
23:15 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Derek Chisora - Senad Gashi
Profi gála, Liverpool
02:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, döntő
07:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Szellő Imre - Jorge Ezequiel Basualdo
Profi gála, Várpalota
12:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)PSG - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, csoportmérkőzés
15:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, a 3. helyért
17:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, döntő
20:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)1. nap, World Matchplay, Blackpool
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, döntő
02:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, döntő
05:00 Póker(ismétlés) (25. rész)World Poker Tour Season XVI
12:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Thüringer HC
BL, nők, csoportmérkőzés
14:00 Darts(élő) (premier) (1. rész)8,8 (4)2. nap, World Matchplay, Blackpool
17:45 Kézilabda2 (6)Portugália - Magyarország
Férfi junior-vb, Spanyolország…
20:00 Darts(élő) (premier) (2. rész)8,8 (4)2. nap, World Matchplay, Blackpool
00:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Dillian Whyte - Oscar Rivas
Profi gála, London
04:00 Tenisz(ismétlés)döntő, ATP 250-es torna, Bastad
08:30 Póker(ismétlés) (25. rész)World Poker Tour Season XVI
09:30 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)2. nap, World Matchplay, Blackpool
14:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Krim Ljubljana - Győri Audi ETO KC
BL, nők, csoportmérkőzés
15:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Kristianstad - Telekom-Veszprém
BL, férfiak, csoportmérkőzés
18:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Portugália - Magyarország
Férfi junior-vb, Spanyolország…
20:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Magyarország - Brazília
Férfi junior-vb, Spanyolország, csoportmérkőzés
22:30 Póker(ismétlés) (25. rész)World Poker Tour Season XVI