CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - PSG
BL, férfiak, csoportmérkőzés
01:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, a 3. helyért
03:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, döntő
08:00 Póker(ismétlés) (25. rész)World Poker Tour Season XVI
09:00 Póker(ismétlés) (26. rész)World Poker Tour Season XVI
11:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - CSM Bucuresti
BL, nők, középdöntő
14:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Thüringer HC - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, középdöntő
16:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria Győri Audi ETO KC
BL, nők, középdöntő
18:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Krim Ljubljana - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, középdöntő
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Arminia Bielefeld - St. Pauli
Bundesliga 2, 1. forduló
22:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Dillian Whyte - Oscar Rivas
Profi gála, London
02:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)9. nap, World Matchplay, Blackpool
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga 2, 1. forduló
11:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Szellő Imre - Jorge Ezequiel Basualdo
Profi gála, Várpalota
13:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Barcelona
BL, férfiak, csoportkör
14:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Vipers Kristiansand
BL, nők, középdöntő
16:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Celje - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, csoportkör
19:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Siófok KC - Metzingen
EHF-kupa, nők, csoportkör
20:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Vardar Szkopje - Telekom Veszprém
BL, férfiak, csoportkör
22:45 Póker(ismétlés) (26. rész)World Poker Tour Season XVI
01:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)2. nap, World Series of Darts, German Masters, Köln
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)MOL Vidi FC - Chelsea
Európa-liga, csoportkör, 6. forduló
11:30 Póker(ismétlés) (25. rész)World Poker Tour Season XVI
12:30 Póker(ismétlés) (26. rész)World Poker Tour Season XVI
13:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Dillian Whyte - Oscar Rivas
Profi gála, London
17:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chelsea - Arsenal
Európa-liga, döntő, Baki
20:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, döntő
22:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, döntő
01:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)2. nap, World Series of Darts, US Masters, Las Vegas
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, döntő
11:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Motor Zaporizzsja
BL, férfiak, csoportkör
14:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)CSM Bucuresti - Győri Audi ETO KC
BL, nők, középdöntő
15:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Nantes - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, csoportkör
18:30 Labdarúgás6,4 (13)Nemzetek Ligája, idényösszefoglaló
19:30 UFCUFC Main Event: Jon Jones - Anthony Smith
új
21:00 Golf(élő) (premier)1. nap, Wyndham Championship, Greensboro
00:00 Póker(ismétlés) (25. rész)World Poker Tour Season XVI
01:00 Póker(ismétlés) (26. rész)World Poker Tour Season XVI
02:00 NFL(élő) (premier)3 (9)Denver Broncos - Atlanta Falcons
Előszezon, Hall of Fame-mérkőzés
08:30 Kézilabda2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - Thüringer HC
BL, nők, középdöntő
10:15 Kézilabda2 (6)Telekom Veszprém - Meskov Breszt
BL, férfiak, csoportkör
12:15 NFL(ismétlés)3 (9)Denver Broncos - Atlanta Falcons
Előszezon, Hall of Fame-mérkőzés
15:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Tauron Kielce - Telekom Veszprém
BL, férfiak, csoportkör
17:30 Póker(27. rész)World Poker Tour Season XVI, új
21:00 Ökölvívás(élő) (premier)7,5 (2)Anthony Fowler - Brian Rose
Profi gála, Liverpool
00:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chelsea - Arsenal
Európa-liga, döntő, Baki
03:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, döntő
07:30 Póker(ismétlés) (26. rész)World Poker Tour Season XVI
08:30 Póker(ismétlés) (27. rész)World Poker Tour Season XVI
13:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, idényösszefoglaló
14:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, középdöntő
16:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Zagreb
BL, férfiak, csoportkör
17:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Vipers Kristiansand - Győri Audi ETO KC
BL, nők, középdöntő
19:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Borussia Dortmund - Bayern München
Német Szuperkupa
23:00 UFC(ismétlés)Max Holloway - Frankie Edgar
UFC 240, Edmonton
02:00 UFC(élő) (premier)Colby Covington - Robbie Lawler
UFC Fight Night, Newark, eredeti…
05:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Jon Jones - Anthony Smith
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, idényösszefoglaló
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Borussia Dortmund - Bayern München
Német Szuperkupa
13:15 Autóverseny(élő) (premier)8 (1)TCR Europe, Oschersle-ben, 2. futam
15:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - Krim Ljubljana
BL, nők, középdöntő
17:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Siófok - Storhamar
EHF-kupa, nők, negyeddöntő, visszavágó
19:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Wisla Plock - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, nyolcaddöntő, 1…
21:00 UFC(ismétlés)Colby Covington - Robbie Lawler
UFC Fight Night, Newark
23:00 Tenisz(élő) (premier)döntő, ATP500-as torna, Washington, 7. nap