CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:30 Erős emberek(ismétlés)HSMA Scitec Muscle Beach, Siófok
01:30 NFL(élő) (premier)3 (9)Kansas City Chiefs - Denver Broncos
Alapszakasz, 8. játéknap
05:00 Póker(ismétlés) (27-27. rész)World Poker Tour Season XIV
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Athletic Bilbao - Barcelona
spanyol bajnokság, 10. forduló
10:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)spanyol bajnokság, 10. forduló, összefoglaló
17:00 NFL(ismétlés)3 (9)Kansas City Chiefs - Denver Broncos
Alapszakasz, 8. játéknap
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Manchester United - Benfica
Bajnokok Ligája, csoportkör, 4…
22:45 Labdarúgás6,4 (13)Sporting - Juventus
Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló…
00:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Roma - Chelsea
Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló
03:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, összefoglaló
05:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Stromgman Water Challenge, Balatonlelle
08:30 Lovassport(ismétlés)Nemzeti Díjlovas verseny
09:00 Lovassport(ismétlés)XIII. Lovasterápiás versenye
09:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Manchester United - Benfica
Bajnokok Ligája, csoportkör, 4…
16:30 Kosárlabda(ismétlés)6,5 (2)Milwaukee Bucks - Oklahoma City Thunder
NBA, alapszakasz
18:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Flensburg - Celje
BL, férfiak, csoportmérkőzés
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Dortmund - Apoel Nicosia
Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló
22:45 Labdarúgás6,4 (13)Liverpool - Maribor
Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló…
00:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Napoli - Manchester City
Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló
03:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, összefoglaló
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)spanyol bajnokság, 10. forduló, összefoglaló
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Napoli - Manchester City
Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló
10:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, összefoglaló
16:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Stromgman Water Challenge, Balatonlelle
17:00 TeniszATP500-as torna, Bécs, összefoglaló, új
18:00 TeniszATP500-as torna, Bázel, összefoglaló, új
19:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Anthony Joshua - Kubrat Pulev
Profi gála, Cardiff
01:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Napoli - Manchester City
Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló
10:00 Tánc(ismétlés) (2. rész)XIV. Kistelek Open
13:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Valencia - Leganés
spanyol bajnokság, 11. forduló
16:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Deportivo - Atlético Madrid
spanyol bajnokság, 11. forduló
18:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Alavés - Espanyol
spanyol bajnokság, 11. forduló
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Barcelona - Sevilla
spanyol bajnokság, 11. forduló
22:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)FA-kupa, 1. forduló