CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
03:00 UFC(ismétlés)Amanda Nunes - Raquel Pennington
UFC 224, Rio de Janeiro
12:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chelsea - Hull City
FA-kupa, nyolcaddöntő
14:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Dortmund
Német Kupa, nyolcaddöntő
16:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schalke - Eintracht Frankfurt
Német Kupa, elődöntő
18:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayer Leverkusen - Bayern München
Német Kupa, elődöntő
20:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Manchester United - Tottenham
FA-kupa, elődöntő
22:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chelsea - Southampton
FA-kupa, elődöntő
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Eintracht Frankfurt
Német Kupa, döntő
02:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)spanyol bajnokság, 38. forduló
05:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Kelet/Nyugat OB, Veresegyház
09:30 Labdarúgás6,4 (13)Mi: nők és a futball, La Liga Docs, új
10:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Eintracht Frankfurt
Német Kupa, döntő
12:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)EHF-kupa, Final Four, a 3. helyért
15:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)EHF-kupa, Final Four, döntő
17:30 Autóverseny8 (1)TCR Europe, Zandvoort, 1. futam, mai
22:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)spanyol bajnokság, 38. forduló
00:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)spanyol bajnokság, 38. forduló
02:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)spanyol bajnokság, 38. forduló
05:00 Póker(ismétlés) (27-11. rész)World Poker Tour Season XV
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Barcelona - Real Sociedad
spanyol bajnokság, 38. forduló
12:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)BL, nők, Final Four, döntő
14:45 Autóverseny(élő) (premier)8 (1)TCR Europe, Zandvoort, 2. futam
16:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Villarreal - Real Madrid
spanyol bajnokság, 38. forduló
18:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Barcelona - Real Sociedad
spanyol bajnokság, 38. forduló
20:00 NBA(ismétlés)NBA, playoff
22:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Eintracht Frankfurt
Német Kupa, döntő
01:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Eintracht Frankfurt
Német Kupa, döntő
06:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)spanyol bajnokság, 38. forduló, összefoglaló
12:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Chelsea - Manchester United
FA-kupa, döntő
14:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Eintracht Frankfurt
Német Kupa, döntő
17:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Villarreal - Real Madrid
spanyol bajnokság, 38. forduló
19:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Barcelona - Real Sociedad
spanyol bajnokság, 38. forduló
21:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)spanyol bajnokság, 38. forduló, összefoglaló
22:00 NBA(ismétlés)NBA, playoff