CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
02:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Franciaország - Németország
Nemzetek Ligája, Saint-Denis
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, összefoglaló
10:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Lengyelország - Olaszország
Nemzetek Ligája, Chorzów
12:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, összefoglaló
13:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Spanyolország - Anglia
Nemzetek Ligája, Sevilla
15:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, összefoglaló
16:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Franciaország - Németország
Nemzetek Ligája, Saint-Denis
18:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, összefoglaló
19:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Flensburg - Magdeburg
Német Kupa, nyolcaddöntő
20:45 NBA(ismétlés)Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder
NBA, alapszakasz
00:00 UFC(ismétlés)Habib Nurmagomedov - Conor McGregor
UFC 229, Las Vegas
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - Vipers Kristiansand
BL, nők, csoportmérkőzés
06:30 Erős emberek(ismétlés)IHGF Sziklaemelő Nyílt Bajnokság, Nagyvázsony
09:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Montpellier - Telekom-Veszprém
BL, férfiak, csoportmérkőzés
12:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Podravka Koprivnica - Győri Audi ETO KC
BL, nők, csoportmérkőzés
15:30 Szkander(élő) (premier)Jobbkezes döntő, masters kategória, parasportolók, világbajnokság…
17:00 Erős emberek(ismétlés)IHGF Sziklaemelő Nyílt Bajnokság, Nagyvázsony
18:30 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Slovan - Amur
KHL, alapszakasz
21:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Franciaország - Németország
Nemzetek Ligája, Saint-Denis
02:15 NFL(élő) (premier)3 (9)Arizona Cardinals - Denver Broncos
Alapszakasz, 7. játéknap
06:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, összefoglaló
12:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Lengyelország - Olaszország
Nemzetek Ligája, Chorzów
14:00 Tenisz(élő) (premier)1. negyeddöntő, ATP250-es torna, Antwerpen
16:00 Tenisz(élő) (premier)2. negyeddöntő, ATP250-es torna, Antwerpen
18:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Larvik - Odense
BL, nők, csoportmérkőzés
20:30 NFL(ismétlés)3 (9)Arizona Cardinals - Denver Broncos
Alapszakasz, 7. játéknap
00:00 NBA(ismétlés)Portland TrailBlazers - Los Angeles Lakers
NBA, alapszakasz
02:00 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
04:00 Erős emberek(ismétlés)IHGF Sziklaemelő Nyílt Bajnokság, Nagyvázsony
10:00 Erős emberek(ismétlés)IHGF Sziklaemelő Nyílt Bajnokság, Nagyvázsony
13:00 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
14:30 UFC(ismétlés)UFC Unleashed: brazil nagyágyúk
15:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Wolfsburg - Bayern München
Bundesliga, 8. forduló
17:30 Autóverseny(élő) (premier)8 (1)TCR Europe, Barcelona, 1. futam
18:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Schalke - Werder Bremen
Bundesliga, 8. forduló
20:30 Tenisz1. elődöntő, ATP250-es torna, Antwerpen, mai
22:30 Tenisz2. elődöntő, ATP250-es torna, Antwerpen, mai
02:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Dunaújváros - Spono Eagles
EHF-kupa, nők, 2. forduló, visszavágó
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Siófok KC - GVM Europe Vác
EHF-kupa, nők, 2. forduló, visszavágó
09:00 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
10:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Anthony Joshua - Alekszandr Povetkin
Profi gála, London, 1013
13:30 NBALos Angeles Lakers - Houston Rockets
NBA, alapszakasz, mai
15:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hertha - Freiburg
Bundesliga, 8. forduló
19:00 NFL(élő) (premier)3 (9)Chicago Bears - New England Patriots
Alapszakasz, 7. játéknap
22:30 NFL(élő) (premier)3 (9)Washington Redskins - Dallas Cowboys
Alapszakasz, 7. játéknap
02:15 NFL(élő) (premier)3 (9)Kansas City Chiefs-Cincinnati Bengals
Alapszakasz, 7. játéknap
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hertha - Freiburg
Bundesliga, 8. forduló
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Wolfsburg - Bayern München
Bundesliga, 8. forduló
13:00 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, ATP500-as torna, Bécs, 1. nap
15:00 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, ATP500-as torna, Bécs, 1. nap
17:00 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, ATP500-as torna, Bécs, 1. nap
19:00 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, ATP500-as torna, Bécs/Bázel, 1. nap
21:00 Tenisz(élő) (premier)5. mérkőzés, ATP500-as torna, Bécs/Bázel, 1. nap
23:15 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Anthony Joshua - Alekszandr Povetkin
Profi gála, London, 1013
02:15 NFL(élő) (premier)3 (9)Atlanta Falcons - New York Giants
Alapszakasz, 7. játéknap
09:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)BL, nők, csoportmérkőzés
11:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Thüringer HC - Győri Audi ETO
BL, nők, csoportmérkőzés
13:00 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, ATP500-as torna, Bécs, 2. nap
15:00 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, ATP500-as torna, Bécs, 2. nap
17:00 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, ATP500-as torna, Bécs, 2. nap
19:00 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, ATP500-as torna, Bécs/Bázel, 2. nap
21:00 Tenisz(élő) (premier)5. mérkőzés, ATP500-as torna, Bécs/Bázel, 2. nap
23:00 NFL(ismétlés)3 (9)Atlanta Falcons - New York Giants
Alapszakasz, 7. játéknap