CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
02:15 NFL(élő) (premier)3 (9)Philadelphia Eagles - Washington Redskins
Alapszakasz, 13…
09:30 Erős emberek(ismétlés)IMWF bothúzó abszolút Európa-bajnokság
11:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Németország - Románia
Női Eb, csoportmérkőzés
13:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Spanyolország - Hollandia
Női Eb, csoportmérkőzés
16:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 13. forduló, összefoglaló
17:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1013
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Svédország - Lengyelország
Női Eb, csoportmérkőzés
21:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Franciaország - Montenegró
Női Eb, csoportmérkőzés
22:45 NFL(ismétlés)3 (9)Philadelphia Eagles - Washington Redskins
Alapszakasz, 13…
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Benevento - Cittadella
Olasz Kupa, 4. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bologna - Crotone
Olasz Kupa, 4. forduló
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Sampdoria - Spal
Olasz Kupa, 4. forduló
12:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 13. forduló, összefoglaló
15:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Novara - Pisa
Olasz Kupa, 4. forduló
17:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Olekszandr Uszik - Tony Bellew
Profi gála, Manchester
19:00 Vízilabda(élő) (premier)6 (3)Spandau - Szolnoki Dózsa
Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Chievo - Cagliari
Olasz Kupa, 4. forduló
23:00 Labdarúgás6,4 (13)Sassuolo - Catania
Olasz Kupa, 4. forduló, mai
01:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Németország - Csehország
Női Eb, csoportmérkőzés
03:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Norvégia - Románia
Női Eb, csoportmérkőzés
05:00 UFC(ismétlés)The Countdown: a UFC 231 elé
09:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Norvégia - Románia
Női Eb, csoportmérkőzés
12:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Olekszandr Uszik - Tony Bellew
Profi gála, Manchester
14:30 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Barisz - Traktor
KHL, alapszakasz
18:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Genoa - Entella
Olasz Kupa, 4. forduló
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Torino - Südtirol
Olasz Kupa, 4. forduló
23:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Női Eb, középdöntő
00:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schalke - Dortmund
Bundesliga, 14. forduló
02:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hertha - Eintracht Frankfurt
Bundesliga, 14. forduló
05:00 Táncsport(ismétlés) (1. rész)standard táncok formációs vb-je
06:00 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
10:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schalke - Dortmund
Bundesliga, 14. forduló
12:30 UFC(ismétlés)Max Hollowoay - Brian Ortega
UFC 231, Toronto
15:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Mainz - Hannover
Bundesliga, 14. forduló
19:00 NFL(élő) (premier)3 (9)Kansas City Chiefs - Baltimore Ravens
Alapszakasz, 14. játéknap
22:30 NFL(élő) (premier)3 (9)Dallas Cowboys - Philadelphia Eagles
Alapszakasz, 14. játéknap