CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:30 Darts(ismétlés) (1. rész)8,8 (4)BDO-világbajnokság, 4. nap
06:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, az őszi idény összefoglalója
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 16. forduló
12:15 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Anthony Joshua - Alekszandr Povetkin
Profi gála, London, 1013
15:15 NFL(ismétlés)3 (9)Dallas Cowboys - Seattle Seahawks
Rájátszás, 2. wild card…
18:45 Vízilabda(élő) (premier)6 (3)Szolnoki Dózsa - Hannover
Bajnokok Ligája, csoportkör, 6…
20:15 UFC(ismétlés)Habib Nurmagomedov - Conor McGregor
UFC 229, Las Vegas
00:00 Tenisz(élő) (premier)1. negyeddöntő, ATP250-es torna, Auckland
02:00 Tenisz(élő) (premier)2. negyeddöntő, ATP250-es torna, Auckland
04:00 Tenisz(élő) (premier)3. negyeddöntő, ATP250-es torna, Auckland
07:00 Tenisz(élő) (premier)4. negyeddöntő, ATP250-es torna, Auckland
09:15 Vízilabda(ismétlés)6 (3)Szolnoki Dózsa - Hannover
Bajnokok Ligája, csoportkör, 6…
14:00 Darts(élő) (premier) (1. rész)8,8 (4)BDO-világbajnokság, 6. nap
18:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, az őszi idény összefoglalója
19:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, csoportkör
20:00 Darts(élő) (premier) (2. rész)8,8 (4)BDO-világbajnokság, 6. nap
03:00 Erős emberek(ismétlés)IHGF női és férfi Sziklaemelő Vk
05:00 Tenisz(élő) (premier)ATP250-es torna, Auckland, 1. elődöntő
06:00 Tenisz(élő) (premier)ATP250-es torna, Auckland, 1. elődöntő
07:00 Tenisz(élő) (premier)2. elődöntő, ATP250-es torna, Auckland
12:15 UFC(ismétlés)UFC Main Event
13:15 NFL(ismétlés)3 (9)Baltimore Ravens - Los Angeles Chargers
Rájátszás, 3. wild…
18:00 NBASan Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder
NBA, alapszakasz…
20:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Santa Clara - Benfica
portugál bajnokság, 17. forduló
22:30 UFC(ismétlés)Jon Jones - Alexander Gustafsson
UFC 232, Las Vegas
01:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, az őszi idény összefoglalója
02:30 Tenisz(élő) (premier)döntő, ATP250-es torna, Auckland, eredeti kommentárral
06:30 K1(ismétlés)Superfight Series Hungary, Budapest
10:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, az őszi idény összefoglalója
12:45 Teniszdöntő, ATP250-es torna, Auckland, mai
14:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Lazio - Novara
Olasz Kupa, nyolcaddöntő
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Sampdoria - Milan
Olasz Kupa, nyolcaddöntő
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Bologna - Juventus
Olasz Kupa, nyolcaddöntő
22:45 NFL(élő) (premier)3 (9)Kansas City Chiefs - Indianapolis Colts
Rájátszás, 1. főcsoport…