CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Heidenheim - Leverkusen
Német Kupa, nyolcaddöntő
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dortmund - Werder Bremen
Német Kupa, nyolcaddöntő
05:00 Erős emberek(ismétlés)IHGF Felföldi Játékok vb Norvégia
06:30 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1020
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Heidenheim - Leverkusen
Német Kupa, nyolcaddöntő
12:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dortmund - Werder Bremen
Német Kupa, nyolcaddöntő
15:00 Snooker(ismétlés)7 (2)IV. Magyar Snookergála
19:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)RN Löwen - Vardar Szkopje
BL, férfiak, csoportkör
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Barcelona - Real Madrid
Spanyol Kupa, elődöntő, 1.mérkőzés
23:30 Erős emberek(ismétlés)IHGF Felföldi Játékok vb Norvégia
00:30 Karate(ismétlés)Championship 2
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 20. forduló, összefoglaló
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)RB Leipzig - Wolfsburg
Német Kupa, nyolcaddöntő
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hertha BSC - Bayern München
Német Kupa, nyolcaddöntő
06:00 Vízilabda(ismétlés)6 (3)Mladost Zagreb - Szolnoki Dózsa
Bajnokok Ligája, csoportkör, 8…
09:15 Erős emberek(ismétlés)IHGF Felföldi Játékok vb Norvégia
10:15 Póker(ismétlés) (35-1. rész)World Poker Tour Season XVI
12:30 Karate(ismétlés)Championship 2
13:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dortmund - Werder Bremen
Német Kupa, nyolcaddöntő
15:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hertha BSC - Bayern München
Német Kupa, nyolcaddöntő
17:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Barcelona - Real Madrid
Spanyol Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés
19:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Wetzlar - Flensburg
Bundesliga, 20. forduló
20:45 Labdarúgás6,4 (13)Betis - Valencia
Spanyol Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés
01:00 UFC(ismétlés)The Countdown: a UFC 234 elé
02:30 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Grundfos Tatabánya - Nexe Nasice
EHF-kupa, férfiak, csoportkör
11:00 NFL(ismétlés)3 (9)Super Bowl, Atlanta
15:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Dortmund - Hoffenheim
Bundesliga, 21. forduló
17:30 Póker(ismétlés) (35-2. rész)World Poker Tour Season XVI
18:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Bayern München - Schalke
Bundesliga, 21. forduló
20:30 Cselgáncs6 (2)Grand Slam-torna, Párizs, 1. nap, mai
23:00 NBAUtah Jazz - San Antonio Spurs
NBA, alapszakasz, mai
02:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Krim Ljubljana - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, középdöntő
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Vipers Kristiansand
BL, nők, középdöntő
09:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Vipers Kristiansand
BL, nők, középdöntő
11:00 NBA(ismétlés)Utah Jazz - San Antonio Spurs
NBA, alapszakasz
13:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Schalke
Bundesliga, 21. forduló
15:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Werder Bremen - Augsburg
Bundesliga, 21. forduló
18:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Düsseldorf - VfB Stuttgart
Bundesliga, 21. forduló
20:00 Teniszdöntő, ATP250-es torna, Montpellier, mai
21:30 NBA(élő) (premier)Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers
NBA, alapszakasz
00:30 Cselgáncs6 (2)Grand Slam-torna, Párizs, 1. nap, mai
02:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Siófok KC - Metzingen
EHF-kupa, nők, csoportkör
04:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, magazin
05:30 Karate(ismétlés)Championship 2
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Schalke
Bundesliga, 21. forduló
12:30 Tenisz(élő) (premier)1. nap, 1. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
14:30 Tenisz(élő) (premier)1. nap, 2. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
16:30 NBA(ismétlés)Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers
NBA, alapszakasz
19:30 Tenisz(élő) (premier)1. nap, 3. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
21:30 Tenisz(élő) (premier)1. nap, 4. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
00:00 Labdarúgás6,4 (13)Feirense - Sporting CP
portugál bajnokság, 21. forduló, új
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Schalke
Bundesliga, 21. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hamburg - Dynamo Dresden
2. Bundesliga, 21. forduló
06:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Barcelona
BL, férfiak, csoportkör
11:00 Tenisz(élő) (premier)2. nap, 1. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
13:00 Tenisz(élő) (premier)2. nap, 2. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
15:00 Tenisz(élő) (premier)2. nap, 3. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
17:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 21. forduló, összefoglaló
18:30 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1021
19:30 Tenisz(élő) (premier)2. nap, 4. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
21:30 Tenisz(élő) (premier)2. nap, 5. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam