CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Holloway - Ortega
02:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Namajunas - Jedrzejczyk 2
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schalke - Bayern München
Bundesliga, 2. forduló
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schalke - Bayern München
Bundesliga, 2. forduló
12:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Dillian Whyte - Oscar Rivas
Profi gála, London
16:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Melsungen - Flensburg
német bajnokág, 1. forduló
17:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Leipzig - Füchse Berlin
német bajnokág, 1. forduló
19:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Portimonense - Sporting
portugál bajnokság, 3. forduló
21:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Gil Vicente - Braga
portugál bajnokság, 3. forduló
23:30 Golf(élő) (premier)4. nap, TOUR Championship By COCA-COLA, Atlanta
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)1. FC Köln - Borussia Dortmund
Bundesliga, 2. forduló
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schalke - Bayern München
Bundesliga, 2. forduló
10:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Adesanya - Silva
15:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schalke - Bayern München
Bundesliga, 2. forduló
17:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 3. forduló, összefoglaló
18:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)török bajnokság, 2. forduló, összefoglaló
19:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 2. forduló, összefoglaló
20:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1003
21:00 UFC(ismétlés)Daniel Cormier - Stipe Miocic
UFC 241, Anaheim
02:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Prémium Liga 2019, 4. forduló - Füzesgyarmat
03:00 UFC(ismétlés)Max Holloway - Frankie Edgar
UFC 240, Edmonton
06:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schalke - Bayern München
Bundesliga, 2. forduló
09:30 Póker(ismétlés) (27. rész)World Poker Tour Season XVI
14:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 3. forduló, összefoglaló
15:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)török bajnokság, 2. forduló, összefoglaló
16:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 2. forduló, összefoglaló
17:00 UFC(ismétlés)Francis Ngannou - Junior Dos Santos
UFC Fight Night, Minneapolis
20:00 Póker(ismétlés) (26. rész)World Poker Tour Season XVI
21:00 Póker(ismétlés) (27. rész)World Poker Tour Season XVI
22:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Prémium Liga 2019, 4. forduló - Füzesgyarmat
23:00 Sportverda(ismétlés) (2016)4,3 (3)Magyaroszág első sportautó magazinja
01:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)2. nap, World Series of Darts, NZ Masters, Hamilton
09:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)1. FC Köln - Borussia Dortmund
Bundesliga, 2. forduló
11:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schalke - Bayern München
Bundesliga, 2. forduló
14:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 2. forduló, összefoglaló
15:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1003
16:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Prémium Liga 2019, 4. forduló - Füzesgyarmat
17:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)HC Pilsen - Hämeenlinna
Bajnokok Ligája, csoportmérkőzés
21:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Dillian Whyte - Oscar Rivas
Profi gála, London