CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schalke - Mainz
Bundesliga, 5. forduló
03:30 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
05:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Max Holloway - Dustin Poirier
11:30 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
13:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)VfB Stuttgart - Greuther Fürth
2. Bundesliga, 7. forduló
15:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Bayern München - 1. FC Köln
Bundesliga, 5. forduló
17:30 Autóverseny(élő) (premier)8 (1)TCR Europe, Barcelona, 1. futam
18:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Werder Bremen - RB Leipzig
Bundesliga, 5. forduló
20:30 Röplabda(élő) (premier)Férfi Eb, nyolcaddöntő
22:30 Tenisz1. elődöntő, ATP250-es torna, Metz, mai
00:30 Tenisz2. elődöntő, ATP250-es torna, Metz, mai
02:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - THW Kiel
BL, férfiak, csoportkör
04:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Sporting - Tatran Presov
BL, férfiak, csoportkör
06:00 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
09:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - THW Kiel
BL, férfiak, csoportkör
12:15 Autóverseny(élő) (premier)8 (1)TCR Europe, Barcelona, 2. futam
13:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - 1. FC Köln
Bundesliga, 5. forduló
15:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Mönchengladbach - Düsseldorf
Bundesliga, 5. forduló
18:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
Bundesliga, 5. forduló
20:00 Teniszdöntő, ATP250-es torna, Szentpétervár, mai
22:30 NFL(élő) (premier)3 (9)Seattle Seahawks - New Orleans Saints
Alapszakasz, 3. játéknap
02:15 NFL(élő) (premier)3 (9)Cleveland Browns - Los Angeles Rams
Alapszakasz, 3. játéknap
09:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - THW Kiel
BL, férfiak, csoportkör
11:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)PSG - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, csoportkör
14:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - 1. FC Köln
Bundesliga, 5. forduló
16:30 NFLSport3 (9)Kansas City Chiefs - Baltimore Ravens
Alapszakasz, 3. játéknap…
20:00 Röplabda(élő) (premier)Lengyelország - Németország, Férfi Eb, negyeddöntő
22:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Sporting - Famalicao
portugál bajnokság, 6. forduló
00:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Profi gála, Budakalász
02:15 NFL(élő) (premier)3 (9)Washington Redskins - Chicago Bears
Alapszakasz, 3. játéknap
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 6. forduló, összefoglaló
10:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 5. forduló, összefoglaló
14:00 NFL(ismétlés)3 (9)Washington Redskins - Chicago Bears
Alapszakasz, 3. játéknap
17:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)PSG - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, csoportkör
21:00 Röplabda(élő) (premier)Franciaország - Olaszország, Férfi Eb, negyeddöntő
23:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 5. forduló, összefoglaló
00:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1006
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - 1. FC Köln
Bundesliga, 5. forduló
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
Bundesliga, 5. forduló
05:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Prémium Liga 2019, 6. forduló - Bölcske
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
Bundesliga, 5. forduló
14:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)török bajnokság, 5. forduló, összefoglaló
15:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 6. forduló, összefoglaló
16:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 5. forduló, összefoglaló
17:30 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Jokerit - CSZKA
KHL, alapszakasz
20:30 UFC(ismétlés)Yair Rodriguez - Jeremy Stephens
UFC Fight Night, Mexikóváros
23:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)THW Kiel - Meskov Breszt
BL, férfiak, csoportkör
01:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - THW Kiel
BL, férfiak, csoportkör
03:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)PSG - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, csoportkör
06:00 Torna(ismétlés)Világkupa, Szombathely
09:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)THW Kiel - Meskov Breszt
BL, férfiak, csoportkör
17:30 Erős emberek(ismétlés)HSMA Prémium Liga 2019, 6. forduló - Bölcske
18:30 Póker(ismétlés) (26. rész)World Poker Tour Season XVI
19:30 Póker(ismétlés) (27. rész)World Poker Tour Season XVI
20:30 Röplabda(élő) (premier)Lengyelország - Szlovénia, Férfi Eb, 1. elődöntő
23:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Sävehof - Sporting
BL, férfiak, csoportkör
02:15 NFL(élő) (premier)3 (9)Green Bay Packers - Philadelphia Eagles
Alapszakasz, 4. játéknap
07:00 Tenisz(élő) (premier)1. negyeddöntő, ATP250-es torna, Csengtu
09:00 Tenisz(élő) (premier)2. negyeddöntő, ATP250-es torna, Csengtu
11:00 Tenisz(élő) (premier)3. negyeddöntő, ATP250-es torna, Csengtu
13:00 Tenisz(élő) (premier)4. negyeddöntő, ATP250-es torna, Csengtu
17:00 UFC(ismétlés)Habib Nurmagomedov - Dustin Poirier
UFC 242, Adu Dzabi
21:00 Röplabda(élő) (premier)Szerbia - Franciaország, Férfi Eb, 2. elődöntő
23:00 NFL(ismétlés)3 (9)Green Bay Packers - Philadelphia Eagles
Alapszakasz, 4. játéknap