Menü betöltése...
»

TV műsor

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
m4 sport
.
?
Sport 1
.
?
Sport 2
.
?
Eurosport 1
.
?
Eurosport 2
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!
TV csatorna hozzáadása
betöltés...



Naptár
H
jan.
30
K
jan.
31
SZE
febr.
1
CS
febr.
2
P
febr.
3
SZO
febr.
4
V
febr.
5
H
febr.
6
K
febr.
7
SZE
febr.
8
CS
febr.
9
P
febr.
10
SZO
febr.
11
V
febr.
12
Most
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
TV csatorna mozgatása az első oszlopba
TV csatorna mozgatása balra
TV csatorna mozgatása jobbra
TV csatorna mozgatása az utolsó oszlopba
TV csatorna eltávolítása ebből a csoportból
m4 sport
2023. február 4. szombat
01:00 E.ON férfi vízilabda OB I.: FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa mérkőzés(ismétlés)
02:15 Férfi röplabda Extraliga: Középszakasz(ismétlés)
04:05 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Gyimesi László válogatott, magyar bajnok labdarúgóval(ismétlés) (2020)
04:30 Futsal(ismétlés)
05:00 Sportlövészet(ismétlés)
05:15 Női röplabda Extraliga: KNRC - Szent Benedek RA mérkőzés(ismétlés)Felvételről
06:50 Pecatúra(ismétlés)10 (1)
07:25 Férfi kézilabda Magyar Kupa: MOL Tatabánya KC - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)
09:00 Szabadidő
09:30 Tenisz Davis Kupa: Magyarország - Franciaország világdöntő selejtező(ismétlés) (2018)Helyszín: Debrecen - Főnix Csarnok Riporter: Bobák Róbert; Szerkesztő:…
11:45 OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Vasas FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
13:45 Építők
14:10 Felvezető műsor: Labdarúgás
14:30 OTP Bank Liga: Paksi FC - Kecskeméti TE mérkőzésÖsszefoglaló
16:15 Értékelő műsor: Labdarúgás
16:45 Felvezető műsor: Labdarúgás
17:00 OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - Kisvárda Master Good mérkőzésÖsszefoglaló
18:45 Értékelő műsor: Labdarúgás
19:15 Felvezető műsor: Labdarúgás
19:30 OTP Bank Liga: MOL Fehérvár FC - Debreceni VSC mérkőzésÖsszefoglaló
21:15 Értékelő műsor: Labdarúgás
21:45 Góóól!Amerikai-angol dráma (2005)

Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra vágyik, hogy világhírű focista lehessen…
22:40 Tenisz Davis Kupa: Magyarország - Franciaország világdöntő selejtező(ismétlés) (2018)Helyszín: Debrecen - Főnix Csarnok Riporter: Bobák Róbert; Szerkesztő:…
Sport 1
2023. február 4. szombat
00:00 Labdarúgás(ismétlés)7,3 (8)Internazionale - Atalanta Olasz Kupa, negyeddöntő
02:00 Labdarúgás(ismétlés)7,3 (8)Roma - Cremonese Olasz Kupa, negyeddöntő
04:00 Labdarúgás(ismétlés)7,3 (8)Juventus - Lazio Olasz Kupa, negyeddöntő
06:00 Televíziós vásárlás2,4 (9)
07:30 Csillagok között(ismétlés) (2021)UEFA BL-magazin
09:00 Póker(ismétlés) (10. rész)2022 WSOP Main Event
10:00 Televíziós vásárlás2,4 (9)
11:00 Sportverda(ismétlés) (2016)4,3 (3)Magyaroszág első sportautó magazinja
12:00 Ördögök. A Fehérvár AV19 klubtévéje(7. rész)új
12:30 Darts. Kilencnyilasok a Sport TV-n(1. rész)
12:45 Labdarúgás. Bajnokok Ligája-magazinúj
13:15 KüzdősportokRoyal01 gála, Wako pro vb-címmérkőzés, új
14:15 Labdarúgás. Coppa Italia,negyeddöntő, öfúj
14:45 Építők. A Telekom Veszprém hivatalos klubtévéjeúj
15:15 Kézilabda(élő) (premier)6 (2)FTC-Rail Cargo Hungaria - Bietigheim Bajnokok Ligája, nők…
17:45 Kézilabda(élő) (premier)6 (2)Paris 92 - Praktiker-Vác Európa-liga, nők, csoportkör
19:45 Kézilabda(élő) (premier)6 (2)DVSC Schaeffler - Sola Európa-liga, nők, csoportkör
21:45 Biliárd(élő) (premier) (2. rész)4. nap, Pool-világbajnokság, Kielce, új
23:00 Alley-Oop9 (1)A TV NBA-magazinja, 2023/17., premier, élő, mai

Dr. Joe Dispenza
Válj természetfelettivé!
21% kedvezmény!5 990 Ft helyett: 4 732 Ft
Sport 2
2023. február 4. szombat
01:30 Csillagok között(ismétlés) (2021)UEFA BL-magazin
03:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Janibek Alimkhanuly - Denzel Bentley Profi gála, Las Vegas
06:00 Trash Talk(ismétlés)Amerikai sportmagazin
07:00 Televíziós vásárlás2,4 (9)
09:00 Heti helyzet(ismétlés)A hét témái
10:00 Csillagok között(ismétlés) (2021)

UEFA BL-magazin
11:30 Televíziós vásárlás2,4 (9)
12:00 Biliárd(élő) (premier) (1. rész)4. nap, Pool-világbajnokság, Kielce
15:00 Labdarúgás(élő) (premier)7,3 (8)Cremonese - Lecce olasz bajnokság, 21. forduló
17:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Volkanovski - Ortega
18:00 SuperEnduro(élő) (premier)Vb-sorozat, 3. futam, Budapest
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)7,3 (8)Sassuolo - Atalanta olasz bajnokság, 21. forduló
22:45 Labdarúgás7,3 (8)Roma - Empoli olasz bajnokság, 21. forduló, élőben az AMC…
Eurosport 1
2023. február 4. szombat
00:00 SíugrásVilágkupa Willingen , Vegyes
00:30 Sífutás világkupa toblach sprint férfi és női verseny
01:30 Snooker, european series, német masters, negyeddöntő
03:00 SíugrásVilágkupa Willingen , Vegyes
03:30 Sífutás világkupa toblach sprint férfi és női verseny
05:00 Snooker, european series, német masters, negyeddöntő
07:00 SíugrásVilágkupa Willingen , Vegyes
07:30 Sífutás világkupa toblach sprint férfi és női verseny
08:30 Alpesi sí10 (1)Világkupa Spindleruv Mlyn 2. futam , Műlesiklás, Nők
09:15 Alpesi sí10 (1)Világkupa, Chamonic 1. futam, férfi műlesiklás
11:00 Sífutás világkupa toblach sprint férfi és női verseny
11:50 Északi összetettVilágkupa Oberstdorf , 10 km tömegrajtos, Férfiak
12:30 Alpesi sí10 (1)Világkupa Chamonix 2. futam férfi műlesiklás
13:30 SíugrásVilágkupa Willingen , Vegyes
14:15 Északi összetettVilágkupa Oberstdorf , 10 km tömegrajtos, Férfiak
14:35 Északi összetettVilágkupa Oberstdorf , HS 137, Férfiak
15:35 Alpesi sí10 (1)Világkupa Chamonix 2. futam férfi műlesiklás
15:55 SíugrásVilágkupa Willingen , HS147, Férfiak
17:55 Sífutás világkupa toblach 10km szabadstílusú férfiak
19:00 Snooker, european series, német masters, elődöntő
20:00 Snooker, european series, német masters, elődöntő
23:30 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana 4. szakasz

Edith Eva Eger
A döntés
21% kedvezmény!4 999 Ft helyett: 3 949 Ft
Eurosport 2
2023. február 4. szombat
00:00 Snooker, european series, német masters, negyeddöntő
01:30 SíugrásVilágkupa Willingen , Vegyes
02:00 Sífutás világkupa toblach sprint f férfi és női verseny
03:00 Snooker, european series, német masters, negyeddöntő
05:00 Sífutás világkupa toblach sprint f férfi és női verseny
06:00 SnowboardVilágkupa
07:00 Snooker, european series, német masters, negyeddöntő
09:00 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana
10:00 Sífutás világkupa toblach sprint f férfi és női verseny
11:00 SnowboardVilágkupa
11:50 Világkupadeer valleyparallel buckasí
12:50 Sífutás világkupa toblach 10km szabadstílusú nők
14:15 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana
14:45 Ciklokrossz világbajnokság felnőtt
16:15 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana 4. szakasz
17:30 Szabadstílusú síVilágkupa Mammoth Mountain Slopestyle férfi és női verseny
19:30 GolfPGA Tour

Lottó nyerési esélyekÚj statisztikai rendszer: ötöslottó, hatoslottó, skandináv, Eurojackpot, kenó...