Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport mai műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
október 24. szombat
.
?
október 25. vasárnap
.
?
október 26. hétfő
.
?
október 27. kedd
.
?
október 28. szerda
.
?
október 29. csütörtök
.
?
október 30. péntek
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
okt.
19
K
okt.
20
SZE
okt.
21
CS
okt.
22
P
okt.
23
SZO
okt.
24
V
okt.
25
H
okt.
26
K
okt.
27
SZE
okt.
28
CS
okt.
29
P
okt.
30
SZO
okt.
31
V
nov.
1
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2020. október 24. szombat
00:20 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: AFC Ajax - Liverpool FC mérkőzés(ismétlés)
01:20 Bajnokok Klubja(ismétlés)
02:00 Judo Grand Prix - Budapest(ismétlés)
03:20 Női labdarúgó magazin(ismétlés)6 (2)
03:45 Futsal magazin(ismétlés)
04:15 Mtk tv(ismétlés)
04:45 Bringasport(ismétlés)
05:00 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Paris Saint-Germain FC - Manchester United FC mérkőzés(ismétlés)
06:00 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: AFC Ajax - Liverpool FC mérkőzés(ismétlés)
07:00 Bajnokok Klubja(ismétlés)
07:45 Mtk tv(ismétlés)
08:15 Szabadidő
08:45 Bringasport
09:10 Labdarúgó közvetítés: Női Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező mérkőzés: Magyarország - Szlovákia(ismétlés)8 (2)
11:20 Boxutca(ismétlés)
11:55 Forma-1 - szabadedzés 3.: Portugál Nagydíj - 3. szabadedzés▶ Forma-1 TV
13:10 ISL - Nemzetközi Úszóliga
14:15 Kékek
14:45 M4 Sport: Forma-19,5 (2)▶ Forma-1 TV
15:00 Forma-1 - Időmérő edzés: Portugál Nagydíj - Időmérő edzés7,5 (2)▶ Forma-1 TV
16:15 M4 Sport: Forma-19,5 (2)▶ Forma-1 TV
16:30 Felvezető műsor: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - Budapest Honvéd FC mérkőzés8 (2)
18:45 Értékelő műsor: Labdarúgás
19:00 Felvezető műsor: Labdarúgás
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi FC - Újpest FC mérkőzés8 (2)
21:15 Értékelő műsor: Labdarúgás
21:45 GóóólDráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
22:40 Forma-1 - Időmérő edzés: Portugál Nagydíj - Időmérő edzés(ismétlés)7,5 (2)▶ Forma-1 TV
m4 sport
2020. október 25. vasárnap
00:05 ISL - Nemzetközi Úszóliga(ismétlés)
02:05 Kosárlabda közvetítés: Tippmix férfi NB I: Kaposvári KK - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét mérkőzés(ismétlés)8 (2)Élő közvetítés
02:55 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MTK Budapest - Kisvárda Mastergood mérkőzés(ismétlés)8 (2)
04:50 Góóól(ismétlés) (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
05:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - Budapest Honvéd FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
07:45 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Takács Benjamin röplabdázóval(2020)
08:15 Jövünk!
08:50 Bringasport(ismétlés)
09:10 Judo Grand Prix - Budapest
11:30 Forma-1 - Időmérő edzés: Portugál Nagydíj - Időmérő edzés(ismétlés)7,5 (2)▶ Forma-1 TV
12:55 UEFA Bajnokok Ligája magazin
13:30 M4 Sport: Forma-19,5 (2)▶ Forma-1 TV
14:10 Forma-1 - Nagydíj futam: Portugál Nagydíj - Futam8,5 (4)▶ Forma-1 TV
16:10 M4 Sport: Forma-19,5 (2)▶ Forma-1 TV
16:35 Felvezető műsor: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - MOL Fehérvár FC mérkőzés8 (2)
18:45 Értékelő műsor: Labdarúgás
19:00 Felvezető műsor: Labdarúgás
19:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Diósgyőri VTK - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
21:00 Értékelő műsor: Labdarúgás
21:30 ISL - Nemzetközi Úszóliga
23:40 Judo Grand Prix - Budapest(ismétlés)
m4 sport
2020. október 26. hétfő
01:50 Labdarúgó Fortuna Liga: FC DAC 1904 - SK Slovan Bratislava mérkőzés(ismétlés)
03:40 Kékek(ismétlés)
04:05 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Takács Benjamin röplabdázóval(ismétlés) (2020)
04:30 Bringasport(ismétlés)
04:55 Vízilabda közvetítés: Női vízilabda OB I: Due-Maarsk Graphica – UVSE Hunguest-Hotels mérkőzés(ismétlés)4 (3)
06:00 Jövünk!(ismétlés)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Zalaegerszegi TE FC - Budafoki MTE mérkőzés(ismétlés)8 (2)
09:30 Kékek(ismétlés)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - MOL Fehérvár FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
12:30 Öttusa
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Vízilabda közvetítés: Női vízilabda OB I: Due-Maarsk Graphica – UVSE Hunguest-Hotels mérkőzés(ismétlés)4 (3)
14:40 Bringasport(ismétlés)
15:00 ISL - Nemzetközi Úszóliga
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Boxutca
17:45 Kosárlabda magazin
18:45 Kézilabda magazin
19:45 Góóól26,5 (2)
20:45 SporthíradóÉlő műsor
21:10 Forma-1 - Nagydíj futam: Portugál Nagydíj - Futam(ismétlés)8,5 (4)▶ Forma-1 TV
23:20 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi FC - Újpest FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
m4 sport
2020. október 27. kedd
01:15 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Nyíregyháza Spartacus FC - Debreceni VSC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
03:05 Kosárlabda közvetítés: Tippmix férfi NB I: Kaposvári KK - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét mérkőzés(ismétlés)8 (2)Élő közvetítés
04:50 ISL - Nemzetközi Úszóliga(ismétlés)
06:05 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Diósgyőri VTK - Puskás Akadémia FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
09:20 Szabadidő(ismétlés)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Boxutca(ismétlés)
11:05 Kosárlabda magazin(ismétlés)
12:00 Kézilabda magazin(ismétlés)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Góóól2(ismétlés)6,5 (2)
14:25 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
15:00 ISL - Nemzetközi Úszóliga
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:10 Fradi Tv
17:40 Labdarúgó Fortuna Liga: FC DAC 1904 - SK Slovan Bratislava mérkőzés(ismétlés)
19:40 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
20:15 Felvezető műsor: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Borussia Mönchengladbach - Real Madrid mérkőzés3,5 (2)
22:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:45 ISL - Nemzetközi Úszóliga(ismétlés)

Superman visszatér DVD11% kedvezmény!3 590 Ft helyett: 3 190 Ft
m4 sport
2020. október 28. szerda
01:10 Jövünk!(ismétlés)
01:45 UEFA Bajnokok Ligája: Borussia Mönchengladbach - Real Madrid mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
03:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
04:00 Fradi Tv(ismétlés)
04:30 Öttusa(ismétlés)
04:55 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Takács Benjamin röplabdázóval(ismétlés) (2020)
05:25 Vízilabda közvetítés: Női vízilabda OB I: Due-Maarsk Graphica – UVSE Hunguest-Hotels mérkőzés(ismétlés)4 (3)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 UEFA Bajnokok Ligája: Borussia Mönchengladbach - Real Madrid mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
09:25 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Jövünk!(ismétlés)
10:55 Öttusa(ismétlés)
11:30 Fradi Tv(ismétlés)
12:00 CHI – A belső erő
12:30 Felvezető műsor: Labdarúgás
12:45 Labdarúgó közvetítés: MOL Magyar Kupa: Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő - MOL Fehérvár FC mérkőzés8 (2)
14:30 Értékelő műsor: Labdarúgás
15:00 Aranyoroszlánok
15:35 Felvezető műsor: Labdarúgás
16:00 Labdarúgó közvetítés: MOL Magyar Kupa: Dunaújváros PASE - Újpest FC mérkőzés8 (2)
19:40 Értékelő műsor: Labdarúgás
19:41 Felvezető műsor: Kézilabda
19:42 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Motherson-Mosonmagyaróvári KC - Győri Audi ETO KC mérkőzés8,5 (2)
19:45 Értékelő műsor: Kézilabda
20:00 Felvezető műsor: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Ferencvárosi TC - Dinamo Kijev mérkőzés3,5 (2)
22:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
23:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
m4 sport
2020. október 29. csütörtök
00:05 Labdarúgó közvetítés: MOL Magyar Kupa: Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő - MOL Fehérvár FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
01:55 UEFA Bajnokok Ligája: Ferencvárosi TC - Dinamo Kijev mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
03:45 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
04:10 CHI – A belső erő(ismétlés)
04:40 UEFA Bajnokok Ligája: Ferencvárosi TC - Dinamo Kijev mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:25 CHI – A belső erő(ismétlés)
08:00 Labdarúgó közvetítés: MOL Magyar Kupa: Dunaújváros PASE - Újpest FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 UEFA Bajnokok Ligája: Ferencvárosi TC - Dinamo Kijev mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
12:15 Felvezető műsor: Labdarúgás
12:30 Labdarúgó közvetítés: MOL Magyar Kupa: Nyíregyháza Spartacus FC - Paksi FC mérkőzés8 (2)
14:15 Értékelő műsor: Labdarúgás
14:35 Aranyoroszlánok(ismétlés)
15:10 PecatúraHorgászmagazin
15:45 Felvezető műsor: Labdarúgás
16:00 Labdarúgó közvetítés: MOL Magyar Kupa: Békéscsaba 1912 Előre - Diósgyőri VTK mérkőzés8 (2)
17:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
18:15 GóóólDráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
18:50 Lendület
19:25 Röpte
19:55 UEFA Bajnokok Ligája: Ferencvárosi TC - Dinamo Kijev mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
22:00 SporthíradóÉlő műsor
22:25 Labdarúgó közvetítés: MOL Magyar Kupa: Nyíregyháza Spartacus FC - Paksi FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)

Keleti nyugalom - Marigold Hotel Blu-ray8% kedvezmény!7 790 Ft helyett: 7 190 Ft
m4 sport
2020. október 30. péntek
00:25 Labdarúgó közvetítés: MOL Magyar Kupa: Békéscsaba 1912 Előre - Diósgyőri VTK mérkőzés(ismétlés)8 (2)
02:15 UEFA Bajnokok Ligája: Borussia Mönchengladbach - Real Madrid mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
04:00 Lendület(ismétlés)
04:30 Röpte(ismétlés)
04:55 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Motherson-Mosonmagyaróvári KC - Győri Audi ETO KC mérkőzés(ismétlés)8,5 (2)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:25 Pecatúra(ismétlés)
07:55 Labdarúgó közvetítés: MOL Magyar Kupa: Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő - MOL Fehérvár FC mérkőzés(ismétlés)8 (2)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
11:10 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
12:00 Lendület(ismétlés)
12:30 Röpte(ismétlés)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 Golf magazin10 (1)
13:55 Pecatúra(ismétlés)
14:25 Puskás Akadémia
15:00 UEFA Bajnokok Ligája: Ferencvárosi TC - Dinamo Kijev mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:25 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
18:10 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)
19:00 Bajnokok Klubja
19:45 Felvezető műsor: Labdarúgás
20:00 Labdarúgó közvetítés: Simple Liga: MTK Hungária FC - Diósgyőri VTK mérkőzés8 (2)
21:50 Értékelő műsor: Labdarúgás
22:15 SporthíradóÉlő műsor
22:40 UEFA Bajnokok Ligája: Ferencvárosi TC - Dinamo Kijev mérkőzés(ismétlés)3,5 (2)