Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport mai műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
január 18. szombat
.
?
január 19. vasárnap
.
?
január 20. hétfő
.
?
január 21. kedd
.
?
január 22. szerda
.
?
január 23. csütörtök
.
?
január 24. péntek
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
jan.
13
K
jan.
14
SZE
jan.
15
CS
jan.
16
P
jan.
17
SZO
jan.
18
V
jan.
19
H
jan.
20
K
jan.
21
SZE
jan.
22
CS
jan.
23
P
jan.
24
SZO
jan.
25
V
jan.
26
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, Humor+, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2020. január 18. szombat
00:55 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Debrecen - Siófok mérkőzés8,5 (2)Felvételről
02:35 PecatúraHorgászmagazin
03:05 KerékpártúraKerékpár magazin
03:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Spanyolország férfi mérkőzés(2018)
04:50 Vízilabda Európa-bajnokság: Szlovákia - Szerbia nőimérkőzés(2018)
06:15 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Debrecen - Siófok mérkőzés8,5 (2)Felvételről
07:55 Napos Oldal - DVTK
08:25 Átigazolás
08:50 Szabadidő
09:25 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Görögország női mérkőzés(2018)
10:45 Női kosárlabda Euroliga: Sopron Basket - SPAR Cityift Girona csoportmérkőzés
12:45 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Spanyolország férfi mérkőzés(2018)
14:15 Ifjúsági Téli Olimpiai Játékok
15:15 Felvezető műsor: Jégkorong
15:30 Jégkorong közvetítés: Magyar Kupa, 1. elődöntő: DVTK Jegesmedvék – Hydro Fehérvár AV19 mérkőzésFelvételről
17:35 Értékelő műsor: Vízilabda
18:30 Felvezető műsor: Vízilabda
19:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Málta férfi mérkőzés(2018)
20:10 Értékelő műsor: Vízilabda
20:20 Felvezető műsor: Vízilabda
20:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Szerbia - Hollandia férfi mérkőzés(2018)
21:40 Értékelő műsor: Vízilabda
22:00 Jégkorong közvetítés: Magyar Kupa, 2. elődöntő: FTC-Telekom – MAC Újbuda/DEAC mérkőzésFelvételről
m4 sport
2020. január 19. vasárnap
00:20 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Málta férfi mérkőzés(2018)
01:40 Vízilabda Európa-bajnokság: Szerbia - Hollandia férfi mérkőzés(2018)
03:00 Jégkorong közvetítés: Magyar Kupa, 1. elődöntő: DVTK Jegesmedvék – Hydro Fehérvár AV19 mérkőzésFelvételről
05:00 Skipper
05:30 Szabadidő
05:55 Női kosárlabda Euroliga: Sopron Basket - SPAR Cityift Girona csoportmérkőzés
07:55 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Kiss Szilárd kézilabda mesteredző, korábbi szövetségi kapitánnyal
08:25 Jövünk!
08:50 Napos Oldal - DVTK
09:20 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Görögország női mérkőzés(2018)
10:45 Ifjúsági Téli Olimpiai Játékok
11:45 Felvezető műsor: Jégkorong
12:00 Jégkorong közvetítés: Magyar Kupa, bronzmérkőzésFelvételről
14:05 Értékelő műsor: Jégkorong
14:40 UEFA BL-klasszikusok
15:15 Felvezető műsor: Jégkorong
15:30 Jégkorong közvetítés: Magyar Kupa döntőFelvételről
17:35 Értékelő műsor: Jégkorong
18:05 Vízilabda Európa-bajnokság: Görögország - Oroszország női mérkőzés(2018)
18:45 Felvezető műsor: Vízilabda
19:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Szerbia női mérkőzés(2018)
20:00 SzerencsePercJáték (2020) (52/3. rész)
20:10 Értékelő műsor: Vízilabda
20:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Spanyolország - Hollandia nőimérkőzés felvételről(2018)
22:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Görögország - Oroszország női mérkőzés(2018)
23:30 Jégkorong közvetítés: Magyar Kupa döntőFelvételről
m4 sport
2020. január 20. hétfő
01:45 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Szerbia női mérkőzés(2018)
03:00 Jégkorong közvetítés: Magyar Kupa, bronzmérkőzésFelvételről
05:05 Jövünk!
05:30 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Kiss Szilárd kézilabda mesteredző, korábbi szövetségi kapitánnyal
06:00 Szabadidő
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:35 Jégkorong közvetítés: Magyar Kupa döntőFelvételről
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Vízilabda Európa-bajnokság: Spanyolország - Hollandia nőimérkőzés felvételről(2018)
11:55 Szabadidő
12:25 Jövünk!
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Szerbia női mérkőzés(2018)
15:00 Ifjúsági Téli Olimpiai Játékok
16:00 Kosárlabda magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Felvezető műsor: Vízilabda
17:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Férfi nyolcaddöntő mérkőzés(2018)
18:40 Értékelő műsor: Vízilabda
18:50 Felvezető műsor: Vízilabda
19:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Férfi nyolcaddöntő mérkőzés(2018)
20:10 Értékelő műsor: Vízilabda
20:30 Átigazolás
21:00 Kézilabda magazinÉlő műsor
22:00 SporthíradóÉlő műsor
22:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Férfi nyolcaddöntő mérkőzés(2018)
m4 sport
2020. január 21. kedd
00:00 Jégkorong közvetítés: Magyar Kupa, bronzmérkőzésFelvételről
02:10 Vízilabda Európa-bajnokság: Görögország - Oroszország női mérkőzés(2018)
03:25 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Málta férfi mérkőzés(2018)
04:40 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Kiss Szilárd kézilabda mesteredző, korábbi szövetségi kapitánnyal
05:10 Vízilabda Európa-bajnokság: Férfi nyolcaddöntő mérkőzés(2018)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:35 Átigazolás
08:05 Kosárlabda magazin
09:05 Kézilabda magazinÉlő műsor
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Málta férfi mérkőzés(2018)
12:00 Ifjúsági Téli Olimpiai JátékokFelvételről
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Jövünk!
14:10 Felvezető műsor: Vízilabda
14:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Női negyeddöntő mérkőzés(2018)
15:40 Értékelő műsor: Vízilabda
15:50 Felvezető műsor: Vízilabda
16:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Női negyeddöntő mérkőzés(2018)
17:10 Értékelő műsor: Vízilabda
17:20 Felvezető műsor: Vízilabda
17:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Női negyeddöntő mérkőzés(2018)
18:40 Értékelő műsor: Vízilabda
18:50 Felvezető műsor: Vízilabda
19:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Női negyeddöntő mérkőzés(2018)
20:00 SzerencsePercJáték (2020) (52/3. rész)
20:10 Értékelő műsor: Vízilabda
20:30 Átigazolás
21:05 SporthíradóÉlő műsor
21:30 Fradi Tv(2019)
22:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Női negyeddöntő mérkőzés(2018)
23:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Női negyeddöntő mérkőzés(2018)
m4 sport
2020. január 22. szerda
00:55 Női kosárlabda Euroliga: Sopron Basket - SPAR Cityift Girona csoportmérkőzés
02:50 Vízilabda Európa-bajnokság: Női negyeddöntő mérkőzés(2018)
04:10 Szabadidő
04:35 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Kiss Szilárd kézilabda mesteredző, korábbi szövetségi kapitánnyal
05:10 Vízilabda Európa-bajnokság: Női negyeddöntő mérkőzés(2018)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Átigazolás
08:05 Vízilabda Európa-bajnokság: Női negyeddöntő mérkőzés(2018)
09:30 Aranyoroszlánok
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Ifjúsági Téli Olimpiai JátékokFelvételről
11:30 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Férfi rövidprogramÉlő közvetítés
12:55 SporthíradóÉlő műsor
15:45 Felvezető műsor: Vízilabda
16:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Férfi negyeddöntő mérkőzés(2018)Élő közvetítés
17:10 Értékelő műsor: Vízilabda
17:20 Felvezető műsor: Vízilabda
17:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Férfi negyeddöntő mérkőzés(2018)
18:40 Értékelő műsor: Vízilabda
18:50 Felvezető műsor: Vízilabda
19:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Férfi negyeddöntő mérkőzés(2018)
20:10 Értékelő műsor: Vízilabda
20:20 Felvezető műsor: Vízilabda
20:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Férfi negyeddöntő mérkőzés(2018)
21:40 Értékelő műsor: Vízilabda
22:00 Átigazolás
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Női kosárlabda Euroliga: Sopron Basket - Lyon ASVEL Feminin mérkőzés
m4 sport
2020. január 23. csütörtök
01:00 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Páros rövidprogram
02:15 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Férfi rövidprogram
03:35 Vízilabda Európa-bajnokság: Férfi negyeddöntő mérkőzés(2018)
04:50 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: FTC Rail Cargo Hungária - ÉRD mérkőzés8,5 (2)Felvételről
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Átigazolás
08:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Férfi negyeddöntő mérkőzés(2018)
09:30 PecatúraHorgászmagazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Vívás magazin
11:00 Ifjúsági Téli Olimpiai JátékokFelvételről
12:00 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Jégtánc ritmustáncÉlő közvetítés
13:05 SporthíradóÉlő műsor
14:15 Felvezető műsor: Vízilabda
14:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Női 5-8-ig helyosztó mérkőzés(2018)Élő közvetítés
15:40 Értékelő műsor: Vízilabda
15:50 Felvezető műsor: Vízilabda
16:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Női 5-8-ig helyosztó mérkőzés(2018)Élő közvetítés
17:10 Értékelő műsor: Vízilabda
17:20 Felvezető műsor: Vízilabda
17:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Női elődöntő mérkőzés(2018)
18:40 Értékelő műsor: Vízilabda
18:50 Felvezető műsor: Vízilabda
19:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Női elődöntő mérkőzés(2018)
20:10 Értékelő műsor: Vízilabda
20:30 Átigazolás
21:00 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Férfi szabadprogramÉlő közvetítés
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Jégkorong magazin
23:30 DVSC Tv
m4 sport
2020. január 24. péntek
00:00 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Jégtánc ritmustánc
01:25 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Siófok KC - Győri Audi ETO KC mérkőzés8,5 (2)Felvételről
03:00 PecatúraHorgászmagazin
03:30 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Kiss Szilárd kézilabda mesteredző, korábbi szövetségi kapitánnyal
03:55 Vízilabda Európa-bajnokság: Női elődöntő mérkőzés(2018)
05:15 Bringasport magazin
05:30 Vívás magazin
06:00 DVSC Tv
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:35 Átigazolás
08:05 Vízilabda Európa-bajnokság: Női elődöntő mérkőzés(2018)
09:30 Vívás magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Jégkorong magazin
11:00 MTK Tv
11:30 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Női rövidprogramÉlő közvetítés
12:10 SporthíradóÉlő műsor
13:45 Fradi Tv(2019)
14:15 Felvezető műsor: Vízilabda
14:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Férfi 5-8-ig helyosztó mérkőzés(2018)Élő közvetítés
15:40 Értékelő műsor: Vízilabda
16:00 Felvezető műsor: Rövidpályás gyorskorcsolya
16:15 Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságÉlő közvetítés
17:00 Értékelő műsor: Rövidpályás gyorskorcsolya
17:15 Felvezető műsor: Vízilabda
17:30 Vízilabda Európa-bajnokság: Férfi elődöntő mérkőzés(2018)
18:40 Értékelő műsor: Vízilabda
18:50 Felvezető műsor: Vízilabda
19:00 Vízilabda Európa-bajnokság: Férfi elődöntő mérkőzés(2018)
20:10 Értékelő műsor: Vízilabda
20:30 Átigazolás
21:00 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Páros szabadprogramÉlő közvetítés
22:00 SporthíradóÉlő műsor
22:30 Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság: Napi összefoglaló
23:55 Vízilabda Európa-bajnokság: Férfi elődöntő mérkőzés(2018)
Telitalálat - Egy idős hölgy nyomozElaine Forsyth Sydneyben élő idős özvegyasszony. Legjobb barátnője a tolószékhez kötött Claire, aki egy szeretetotthonban él, és akit minden nap meglátogat…