A mi kockánk
22% kedvezmény!3 999 Ft helyett: 3 119 Ft

Sporthírek

Férfi kézi-vb: drámai meccsen búcsúztunk a tornától

Az Egyiptomban zajló férfi kézilabda-világbajnokság negyeddöntőjében a magyar válogatott óriásit küzdött, de hosszabbítás után 35–32-re kikapott a hatszoros győztes Franciaországtól, így a mieink számára véget ért a torna. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 22:19)

Hihetetlen dráma után esett ki a magyar válogatott

Gulyás István csapata hosszabbítás után búcsúzott Franciaország ellen (Sport365.hu, szerda 21:17)

Erste Liga: csak szétlövésben nyert a Vasas ellen a Csíkszereda

A hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság (Erste Liga) szerdai egyetlen mérkőzésén a Vasas szétlövéses vereséget szenvedett a Csíkszereda otthonában január végi, négy meccsből álló erdélyi túrja első állomásán. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 20:16)

Férfi kézi-vb: Dánia egészen hihetetlen meccsen, hetesekkel búcsúztatta Egyiptomot

Elsőként a címvédő Dánia jutott be a legjobb négy közé a férfi kézilabda-világbajnokságon, miután egy sokáig emlékezetes meccsen, kétszeri hosszabbítás után hetesekkel egy góllal felülmúlta a házigazda Egyiptomot. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 19:51)

Csütörtöki sportműsor: Spurs–Liverpool rangadó a PL-ben

Nem akármilyen rangadót rendeznek az angol Premier League-ben: a Liverpool a Tottenham vendégeként lép pályára, a mérkőzésről élő szöveges közvetítést olvashatnak a honlapunkon. Az Olasz Kupában pályán a Napoli, a Király-kupában a Bilbaót láthatjuk. Csütörtökön sem maradunk jégkorong, illetve kosárlabda nélkül. Magyarországon minden sportesemény zárt kapus. (Nemzeti Sport Online hírek, csütörtök 00:01)

A Chelsea hazai pályán nem bírt az immár hét bajnoki óta nyeretlen Wolverhamptonnal, de a Manchester United nagyobb meglepetésre kapott zakót. (Infostart.hu - Sport, szerda 23:57)

Ligue 1: kapuba esős öngól a 96. percben, ez döntött – videó

Az utóbbi két fordulóban koronavírus-fertőzések miatt halasztani kényszerülő Lorient fontos három pontot szerzett szerda este: a bretonok 3–2-re legyőzték a Dijont a bennmaradásért harcoló két csapat mérkőzésén a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1). (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 23:45)

PL: James remek gólt lőtt, de a Leicester egyenlíteni tudott

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 20. fordulójának szerdai játéknapján az Everton 1–0-ra legyőzte hazai pályán a Leicester Cityt. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 23:10)

Király-kupa: fordított és továbbjutott a Barcelona

A spanyol labdarúgó Király-kupa nyolcaddöntőjében az FC Barcelona 2–1-re nyert a  másodosztályú Rayo Vallecano otthonában, és ezzel továbbjutott. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 23:05)

Az Egyiptomban zajló férfi kézilabda-világbajnokság negyeddöntőjében a magyar válogatott óriásit küzdött, de hosszabbítás után 35–32-re kikapott a hatszoros győztes Franciaországtól, így a mieink számára véget ért a torna. A találkozó után Bánhidi Bence, Lékai Máté és Gulyás István szövetségi kapitány értékelt az M4 Sport kamerája előtt. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 23:04)

Már tíz pont a Fradi előnye

A címvédő és listavezető Ferencváros simán, 3-0-ra nyert a Budafok otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 5. fordulójából elhalasztott és szerdán pótolt mérkőzésén. (Infostart.hu - Sport, szerda 22:55)

Olasz Kupa: a Juve simán nyert a SPAL ellen, elődöntős

A Juventus 4–0-ra nyert hazai pályán a SPAL ellen az Olasz Kupa negyeddöntőjében, így bejutott a legjobb négy közé. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 22:42)

Drámai hosszabbításban búcsúztak a kézisek a vébétől

A magyar férfi kézilabda-válogatott 35-32-re kikapott a hatszoros aranyérmes Franciaországtól az egyiptomi világbajnokság szerdai negyeddöntőjében, Gízában, így minden idők harmadik legjobb vb-szereplését produkálva az ötödik helyen zárja a tornát. (Infostart.hu - Sport, szerda 22:42)

Férfi kézi-vb: Svédország és Spanyolország is elődöntős

Az Egyiptomban zajló férfi kézilabda-világbajnokság szerda esti negyedöntőiben Spanyolország és Svédország is nagy különbségű győzelmet aratott. Előbbi Norvégiát verte, utóbbi pedig Katart múlta felül könnyedén. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 22:20)

NB I: magabiztosan nyert a Ferencváros Budafokon

Az 5. fordulóból most pótolt NB I-es mérkőzésen a Budafok 3–0-ra kikapott odahaza a címvédő és éllovas Ferencvárostól. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 21:50)

Legfrissebb hírek időrendben

00:01 Csütörtöki sportműsor: Spurs–Liverpool rangadó a PL-ben (Nemzeti Sport Online hírek)
Sze. 23:57 A sereghajtó otthon páholta el a MU-t, Tuchel és Lőw döntetlennel debütált - eredmények (Infostart.hu - Sport)
Sze. 23:45 Ligue 1: kapuba esős öngól a 96. percben, ez döntött – videó (Nemzeti Sport Online hírek)
Sze. 23:10 PL: James remek gólt lőtt, de a Leicester egyenlíteni tudott (Nemzeti Sport Online hírek)
Sze. 23:05 Király-kupa: fordított és továbbjutott a Barcelona (Nemzeti Sport Online hírek)
Sze. 23:04 Férfi kézi-vb: Ahogy küzdöttünk egymásért és Magyarországért, az biztató – Bánhidi (Nemzeti Sport Online hírek)
Sze. 22:55 Már tíz pont a Fradi előnye (Infostart.hu - Sport)
Sze. 22:42 Olasz Kupa: a Juve simán nyert a SPAL ellen, elődöntős (Nemzeti Sport Online hírek)
Sze. 22:42 Drámai hosszabbításban búcsúztak a kézisek a vébétől (Infostart.hu - Sport)
Sze. 22:20 Férfi kézi-vb: Svédország és Spanyolország is elődöntős (Nemzeti Sport Online hírek)

Sze. 22:19 Férfi kézi-vb: drámai meccsen búcsúztunk a tornától (Nemzeti Sport Online hírek)
Sze. 21:50 NB I: magabiztosan nyert a Ferencváros Budafokon (Nemzeti Sport Online hírek)
Sze. 21:48 Női röpi Extraliga: ismét nyert a DVTK, ezúttal az Újpest ellen (Nemzeti Sport Online hírek)
Sze. 21:44 Nem indulhat a megbízott vezető az amerikai elnökválasztáson (Sport365.hu)
Sze. 21:36 Vendée Globe: Dalin elsőként a célban, de csak később derül ki a győztes (Nemzeti Sport Online hírek)
Sze. 21:24 Visszatért a győzelem útjára a Ferencváros (Sport365.hu)
Sze. 21:17 Hihetetlen dráma után esett ki a magyar válogatott (Sport365.hu)
Sze. 21:17 Nagyon közel volt az elődöntő a magyar csapatnak (Sport365.hu)
Sze. 21:14 Ősszel rendeznék meg a világ legjelentősebb maratoni versenyeit (Sport365.hu)
Sze. 21:12 Király-kupa: simán győzőtt a Valencia ellen a Sevilla (Nemzeti Sport Online hírek)

Sze. 21:05 Férfi röplabda Magyar Kupa: barcikai előny az elődöntőben (Nemzeti Sport Online hírek)
Sze. 21:05 PL: Manchester United–Sheffield United élőben az NSO-n! (Nemzeti Sport Online hírek)
Sze. 20:59 Óriási dráma. Az utolsó öt percben egyenlített a magyar csapat, jöhet a hosszabbítás (Sport365.hu)
Sze. 20:57 PL: Chelsea-iksz Tuchel debütálásán; botlott a Villa (Nemzeti Sport Online hírek)
Sze. 20:50 Király-kupa: Rayo Vallecano–Barcelona – élőben az NSO-n! (Nemzeti Sport Online hírek)
Sze. 20:48 Ajánló: bizakodnak a bostoni maratoni szervezői (Nemzeti Sport Online hírek)
Sze. 20:44 Kairó rendezi az idei öttusa vb-t (Sport365.hu)
Sze. 20:37 NB I: Ennek csak ez lehetett a vége – Márton Gábor (Nemzeti Sport Online hírek)
Sze. 20:24 Örökös eltiltást kapott két orosz teniszező (Sport365.hu)
Sze. 20:21 Férfi kosár EK: 17 pontos vereséget szenvedett a Körmend (Nemzeti Sport Online hírek)

Női röpi Extraliga: ismét nyert a DVTK, ezúttal az Újpest ellen

Az első tíz mérkőzését elveszítő DVTK egymás után másodszor nyert a női röplabda Extraliga alapszakaszának szerdai játéknapján. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 21:48)

Nem indulhat a megbízott vezető az amerikai elnökválasztáson

A kongói sportvezetővel szemben a FIFA etikai bizottsága eljárást folytat. (Sport365.hu, szerda 21:44)

Vendée Globe: Dalin elsőként a célban, de csak később derül ki a győztes

A francia Charles Dalin ért célba elsőként a Vendée Globe szóló földkerülő vitorlásversenyen, ám a győztes kilétére csak órák múlva derül fény. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 21:36)

Visszatért a győzelem útjára a Ferencváros

Szerhij Rebrov csapata kihasználta a Fehérvár botlását. (Sport365.hu, szerda 21:24)

Nagyon közel volt az elődöntő a magyar csapatnak

Gulyás István csapata hosszabbítás után búcsúzott Franciaország ellen. (Sport365.hu, szerda 21:17)

Most megy a TV-ben

RTL Klub
05:15 Barátok köztMagyar filmsorozat (2021) (10219-10220. rész)

TV2
05:30 Családi TitkokMagyar reality sorozat (2013) (126. rész)

film+
03:45 Csalóka ifjúságAmerikai film (2007)

Cool
05:30 Baywatch: Lefogysz vagy meghalszAmerikai kalandfilmsorozat (1991) (2. évad 8. rész)

Viasat 3
05:30 Teleshopping

Mozi+
04:25 Az elveszett aranyváros fosztogatóiAmerikai kalandfilm (1987)

RTL II
05:00 Hagyjál főzni!Családi főzőműsor (2016) (21. rész)

SuperTV2
05:05 Veled is megtörténhet!Magyar doku-reality sorozat (2013) (9. rész)

Paramount Network
03:10 Veszélyes emberAmerikai akciófilm (2009)

Duna Televízió
04:30 Család-barát(ismétlés) (2021)

Ősszel rendeznék meg a világ legjelentősebb maratoni versenyeit

A tervek szerint szeptembe 26-án Berlinben az elsőt, míg november 7-én New Yorkban rendeznék meg az utolsó versenyt. (Sport365.hu, szerda 21:14)

Király-kupa: simán győzőtt a Valencia ellen a Sevilla

A spanyol Király-kupa nyolcaddöntőjében a Sevilla simán, 3–0-ra győzött a Valenciát fogadva, és ezzel bejutott a legjobb nyolc közé. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 21:12)

Férfi röplabda Magyar Kupa: barcikai előny az elődöntőben

A címvédő Pénzügyőr 3:1-re kikapott a Kazincbarcika vendégeként a férfi röplabda Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzésén, szerdán. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 21:05)

PL: Manchester United–Sheffield United élőben az NSO-n!

A Manchester United a Sheffield Unitedet fogadja az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 20. fordulójában – ha Ole Gunnar Solskjaer csapata nyer, visszaveszi az első helyet a városi rivális Manchester Citytől. Kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről! (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 21:05)

Elképesztő fordulatok után döntetlen. Hosszabbítás dönt. (Sport365.hu, szerda 20:59)

PL: Chelsea-iksz Tuchel debütálásán; botlott a Villa

A Chelsea gól nélküli döntetlent játszott a Wolverhampton Wanderersszel az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 20. fordulójában. Ez volt Thomas Tuchel debütálása a „kékek” kispadján. Gólzáporos találkozót hozott a Burnley és az Aston Villa összecsapása: a birminghami alakulat némileg meglepetésre 3–2-re kikapott. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 20:57)

Király-kupa: Rayo Vallecano–Barcelona – élőben az NSO-n!

A spanyol labdarúgó Király-kupa nyolcaddöntőjében a másodosztályú Rayo Vallecano az FC Barcelonát fogadja. Kövesse figyelemmel a mérkőzés eseményeit online közvetítésünk segítségével! (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 20:50)

Ajánló: bizakodnak a bostoni maratoni szervezői

A hat nagy maratoni közül utolsóként a bostoni esemény szervezői is ismertették a versennyel kapcsolatos terveket, eldőlt, megrendezik-e a rangos esemény 125. kiadását. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 20:48)

Kairó rendezi az idei öttusa vb-t

A tervek szerint június 7-e és 13-a között rendezik a tornát. (Sport365.hu, szerda 20:44)

NB I: Ennek csak ez lehetett a vége – Márton Gábor

A Kisvárda hazai pályán 2–1-re nyert a Mol Fehérvár ellen a labdarúgó NB I 5. fordulójából bepótolt mérkőzésen. A hazai együttes ezzel pontot tett a Vidi négymeccses veretlenségi sorozata végére. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 20:37)

Cool
06:30 Doktor Murphy: Szív ritmus nélkülAmerikai filmsorozat (2019) (2. évad 13. rész)

Viasat 3
06:00 JóbarátokAmerikai vígjátéksorozat (2002) (9. évad 12. rész)

Mozi+
06:05 MadagaszkárAmerikai animációs vígjáték (2005)

RTL II
06:00 Vacsoracsata: Steiner KristófGasztroreality (2010) (74. rész)

SuperTV2
06:10 MagánnyomozókMagyar doku-reality sorozat (ismétlés) (2014) (10. rész)

06:10 Majd elválikAmerikai romantikus film (1998)

05:55 Hajnali gondolatok(2021)

Örökös eltiltást kapott két orosz teniszező

Korábban manipulálták a mérkőzések végkimenetelét. (Sport365.hu, szerda 20:24)

Férfi kosár EK: 17 pontos vereséget szenvedett a Körmend

Az Egis Körmend 83–66-ra kikapott a belga Belfius Monstól a férfi kosárlabda Európa-kupa szerdai játéknapján. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 20:21)

Férfi kézilabda-vb: Franciaország–Magyarország negyeddöntő élőben az NSO-n!

Az Egyiptomban zajló férfi kézilabda-világbajnokság negyeddöntőjében a magyar válogatott a hatszoros győztes Franciaországgal találkozik. Kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről! (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 20:15)

Férfi kosár NB I: újabb nagy skalpot szerzett a Kaposvár

A Kaposvár néhány nappal a Falco után az Atomerőmű legénységét is legyőzte hazai pályán (79–75) a férfi kosárlabda NB I-ben. A szerdai másik mérkőzésen is hazai siker született, a Sopron nagy csatában verte a Kecskemétet (82–81). (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 20:15)

Magyar vezetés az első félidőben

Gulyás István csapata álomszerűen kezdett, a szünetben két góllal vezetünk Franciaország ellen. (Sport365.hu, szerda 20:08)

Eb 2020: az UEFA kitart az eredeti rendezési tervek mellett

A rendezőkkel folytatott megbeszélést követően az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) továbbra is kitart amellett, hogy az egy évvel elhalasztott kontinensviadalt az eredetileg kijelölt 12 város az eredeti időpontban rendezze meg. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 20:06)

Ha választok egy utat, soha nem fordulok vissza - Mesut Özil

A világbajnok labdarúgó kizártnak tartja, hogy valaha visszatér a válogatottba. (Sport365.hu, szerda 20:04)

F1: beindították az új McLaren-Mercedest – videó

A Formula–1-es McLaren a közösségi oldalain osztott meg  videót arról, ahogyan először beindítja az immár Mercedes-erőforrással hajtott 2021-es autóját. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 20:02)

NB I: Budafok–Ferencváros élőben az NSO-n!

Budafok–Ferencváros találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről! (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 19:55)

Kokó 20 éve emelte magasba a világbajnoki övet

2001 januárjában Antonio Díaz kiütésével megszerezte a WBO világbajnoki címét. (Sport365.hu, szerda 19:44)

Olasz Kupa: az Atalanta tíz emberrel is nyert a Lazio ellen

Az Atalanta 3–2-re nyert emberhátrányban a Lazio ellen az Olasz Kupa negyeddöntőjében, így bejutott a legjobb négy közé. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 19:43)

NB I: a Kisvárda először győzte le a Mol Fehérvárt

A Kisvárda hazai pályán 2–1-re nyert a Mol Fehérvár ellen a labdarúgó NB I 5. fordulójából pótolt mérkőzésen. A hazai együttes ezzel pontot tett a Vidi négymeccses veretlenségi sorozata végére. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 19:35)

Újra versenyez korábbi világranglista vezető Andy Murray

A 33 éves skót teniszező egy olaszországi challenger-versenyen vesz részt. (Sport365.hu, szerda 19:14)

Óriási dráma után Dánia az első elődöntős

Hihetetlen fordulatok után hétméteresekkel ejtette ki a címvédő a házigazdát az első negyeddöntőben. (Sport365.hu, szerda 19:08)

Hat mérkőzés után nyert a Kisvárda

Supka Attila csapata a MOL Fehérvár ellen győzött. (Sport365.hu, szerda 19:00)

NB II: élvonalbeli rutint is visz Barcikára az új középpályás

Csősz Richárd személyében élvonalbeli tapasztalattal is rendelkező játékost vett kölcsön a Kazincbarcika a DVSC-től. A nyárig szóló megállapodásról mindkét klub beszámolt a hivatalos honlapján. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 18:59)

Liga 1: a ráadásban fordítva nyert az Arad a Poli Iasi vendégeként

A ráadást még hátrányban kezdte meg, mégis győzött a sereghajtó Poli Iasi otthonában az UTA a román élvonal hétközi fordulójában. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 18:50)

A PAOK csapatában folytatja Kagava

Kagava a Dortmunddal és a Manchester Uniteddel is bajnok tudott lenni - Most Görögországban folytatja. (Sport365.hu, szerda 18:44)

Atlétika: ősszel rendeznék meg a hat legjelentősebb maratonit

Amennyiben a koronavírus-járvány lehetővé teszi, ősszel rendezik meg a világ hat legjelentősebb maratoni futóversenyét. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 18:38)

NB II: hiányposztra igazolt a Budaörs

Pintér Dominik személyében bal oldali védőt igazolt a Budaörs – tudtuk meg a labdarúgó NB II tabellájának harmadik helyén álló csapat hivatalos honlapjáról. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 18:25)

Lőw Zsolt a Chelsea-nél is segíti Tuchel munkáját

Korábban a PSG-nél is dolgoztak együtt. (Sport365.hu, szerda 18:24)

Görögország: sorozatban ötödször győzött Bölöni csapata

A Bölöni László irányította Panathinaikosz magabiztos, 2–0-s győzelmet aratott a Volosz otthonában a görög élvonalbeli bajnokság 19. fordulójában. Az athéni csapatnak ez volt sorozatban az ötödik győzelme a bajnokságban, a legutóbbi tíz meccsén 8 győzelem mellett egy döntetlen és egy vereség a mérlege. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 18:19)

FIFA: nem indulhat az elnöki posztért az afrikai szövetség vezetője

Nem indulhat a márciusi elnökválasztáson Constant Omari Selemani, az Afrikai Labdarúgó-szövetség (CAF) megbízott vezetője. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 18:14)

CAF: nem indulhat az elnöki posztért az afrikai szövetség vezetője

Nem indulhat az Afrikai Labdarúgó-szövetség (CAF) márciusi elnökválasztásán Constant Omari jelenlegi megbízott vezető. A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) szerdai közleménye szerint a Kongói DK-beli sportvezetővel szemben a szervezet etikai bizottsága eljárást folytat, ennek következtében nem jelölhető a betöltendő posztra. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 18:14)

A kapitány szerint Fucsovics és Balázs Attila remek edzőpartnerekkel készül

Köves Gábor bizakodó mindkét magyar játékos esetében. (Sport365.hu, szerda 18:04)

Női kézi NB I: a Vác és a Mosonmagyaróvár is nyert

A Vác Szombathelyen, a Mosonmagyaróvár pedig Érden nyert a női kézilabda NB I szerdai játéknapján. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 17:49)

Minőségi erősítés érkezett az Arsenalba

Kölcsönadta Ödegaardot a Real Madrid az Arsenalnak. (Sport365.hu, szerda 17:44)

NB I: Kisvárda–Mol Fehérvár élőben az NSO-n!

Kisvárda–Mol Fehérvár találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről! (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 17:30)

Kézi-vb: Az életünk árán is küzdeni fogunk a franciák ellen

A fegyelmezettség és a sok futás kulcsfontosságú lesz a szerdai esti negyeddöntőben – mondták a magyar férfi kézilabda-válogatott tagjai az egyiptomi vb-ről. (Infostart.hu - Sport, szerda 17:22)

MOB: vizsgálják, hogy lehetséges-e és érdemes-e pályázni a 2032-es olimpia rendezésére

A Magyar Olimpiai Bizottság elnöksége szerdai ülésén döntött a Budapest 2032 bizottság létrehozásáról, amelynek vezetőjévé Szalay-Berzeviczy Attilát választották. A szervezet honlapjának beszámolója szerint a bizottság létrehozásáról, valamint elnöke és tagjainak megválasztásáról a grémium egyhangúlag döntött. (Nemzeti Sport Online hírek, szerda 17:19)

Oszd meg ezt az oldalt: Sporthírek