Menü betöltése...
»TV műsor»

Eurosport 2 mai műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
január 24. vasárnap
.
?
január 25. hétfő
.
?
január 26. kedd
.
?
január 27. szerda
.
?
január 28. csütörtök
.
?
január 29. péntek
.
?
január 30. szombat
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
jan.
18
K
jan.
19
SZE
jan.
20
CS
jan.
21
P
jan.
22
SZO
jan.
23
V
jan.
24
H
jan.
25
K
jan.
26
SZE
jan.
27
CS
jan.
28
P
jan.
29
SZO
jan.
30
V
jan.
31
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
Eurosport 2
2021. január 24. vasárnap
01:00 Eurosport 2 hírek
01:05 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Férfi váltó
02:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
03:00 SnowboardVilágkupa
04:00 Alpesi síVilágkupa Kitzbühel Férfi lesiklás N Ausztria
05:30 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Női tömegrajtos verseny
06:00 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Férfi váltó
06:45 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
07:40 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Férfi Skiathlon
08:40 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Női Skiathlon
09:25 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Női váltó
10:25 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Férfi váltó
11:50 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Női tömegrajtos verseny
12:35 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Női váltó
14:00 Innsbruck |
14:30 Innsbruck |
15:00 Innsbruck | sprint
16:00 Alpesi síVilágkupa Flachau Férfi szlalom 2.futam Ausztria
17:00 SnowboardVilágkupa
18:00 SnowboardVilágkupa
19:00 Szabadstílusú síVilágkupa
20:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
20:55 Eurosport 2 hírek
21:00 GolfPGA TOUR, 4. nap
Eurosport 2
2021. január 25. hétfő
01:00 Eurosport 2 hírek
01:05 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Női váltó
02:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
03:00 Északi összetettVilágkupa, Lahti HS 130
03:30 Északi összetettVilágkupa, Lahti
04:00 Északi összetettVilágkupa, Lahti HS 130
04:30 Északi összetettVilágkupa, Lahti
05:00 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnokság Döntő
07:00 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Női Skiathlon
07:45 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Női váltó
08:30 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Férfi Skiathlon
09:30 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Férfi váltó
10:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
11:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
12:30 Alpesi síVilágkupa Kitzbühel Férfi lesiklás N Ausztria
13:30 Alpesi síVilágkupa Flachau Férfi szlalom 2.futam Ausztria
14:30 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnokság Döntő
16:30 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Női egyéni
17:30 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Női tömegrajtos verseny
18:00 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Női váltó
18:45 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Férfi egyéni
19:45 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Férfi váltó
20:30 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Férfi tömegrajtos verseny
21:00 Eurosport 2 hírek
21:10 Alpesi síVilágkupa Crans Montana Női lesiklás Svájc
22:00 Alpesi síVilágkupa Crans Montana Női szuperóriás-műlesiklás Svájc
22:55 Eurosport 2 hírek
23:05 Alpesi síVilágkupa Kitzbühel Férfi szuperóriás-műlesiklás Ausztria

Komáromi Gábor
A Macintosh - cd melléklettel
5% kedvezmény!4 800 Ft helyett: 4 560 Ft
Eurosport 2
2021. január 26. kedd
00:00 Alpesi síVilágkupa Kitzbühel Férfi lesiklás N Ausztria
01:00 Alpesi síVilágkupa Flachau Férfi szlalom 2.futam Ausztria
01:30 Snooker10 (1)Egyesült Királyság Bajnokság Döntő
03:00 Alpesi síVilágkupa Kitzbühel Férfi szuperóriás-műlesiklás Ausztria
04:00 Alpesi síVilágkupa Kitzbühel Férfi lesiklás N Ausztria
05:00 Snooker10 (1)London Masters Döntő
07:00 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Női egyéni
08:00 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Női tömegrajtos verseny
08:45 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Férfi egyéni
09:45 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Férfi tömegrajtos verseny
10:30 Alpesi síVilágkupa Crans Montana Női lesiklás Svájc
11:30 Alpesi síVilágkupa Crans Montana Női szuperóriás-műlesiklás Svájc
12:30 Északi összetettVilágkupa, Lahti HS 130
13:00 Északi összetettVilágkupa, Lahti
13:30 Északi összetettVilágkupa, Lahti HS 130
14:00 Északi összetettVilágkupa, Lahti
14:30 Snooker10 (1)London Masters Döntő
16:30 Kerékpár
17:00 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Női Skiathlon
17:45 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Női váltó
18:30 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Férfi Skiathlon
19:15 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Férfi váltó
20:00 Északi összetettVilágkupa, Lahti
20:30 Eurosport 2 hírek
20:35 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
21:35 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
22:30 Eurosport 2 hírek
22:35 Alpesi síVilágkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 1.futam Olaszország
23:05 Alpesi síVilágkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
23:45 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
Eurosport 2
2021. január 27. szerda
00:15 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
01:00 Snooker10 (1)London Masters Döntő
03:00 Alpesi síVilágkupa Crans Montana Női lesiklás Svájc
04:00 Alpesi síVilágkupa Crans Montana Női szuperóriás-műlesiklás Svájc
05:00 Snooker10 (1)Német Masters, Berlin Döntő
07:00 Alpesi síVilágkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 1.futam Olaszország
07:45 Alpesi síVilágkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
08:45 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
09:30 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
10:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
11:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
12:30 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Női egyéni
13:30 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Női tömegrajtos verseny
14:15 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Női váltó
15:00 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Férfi egyéni
16:00 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Férfi váltó
16:45 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Férfi tömegrajtos verseny
17:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
18:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
19:25 Eurosport 2 hírek
19:30 Alpesi síVilágkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
20:15 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
20:55 Eurosport 2 hírek
21:00 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Férfi Skiathlon
22:00 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Férfi váltó
23:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
23:45 Eurosport 2 hírek
23:50 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország

Rossz társaság DVD11% kedvezmény!3 590 Ft helyett: 3 190 Ft
Eurosport 2
2021. január 28. csütörtök
00:30 Kerékpár
01:00 Snooker10 (1)Német Masters 1 forduló
03:00 Alpesi síVilágkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 1.futam Olaszország
03:30 Alpesi síVilágkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
04:00 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
04:30 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
05:00 Snooker10 (1)Német Masters 1 forduló
07:00 Szánkóvilágkupaausztriainnsbruck |
07:30 Szánkóvilágkupaausztriainnsbruck |
08:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130 férfi selejtező
08:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
09:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
10:30 Északi összetettVilágkupa, Lahti HS 130
11:00 Északi összetettVilágkupa, Lahti
11:30 Alpesi síVilágkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
12:15 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
13:00 Szánkóvilágkupaausztriainnsbruck |
13:30 Szánkóvilágkupaausztriainnsbruck |
14:00 Szánkóvilágkupaausztriainnsbruck |
14:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
15:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország
16:30 Alpesi síVilágkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 1.futam Olaszország
17:00 Alpesi síVilágkupa Kronplatz Női óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
18:00 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
18:30 Alpesi síVilágkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
19:25 Eurosport 2 hírek
19:30 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Férfi egyéni
20:15 BiatlonVilágkupa Olaszország Antholz Férfi váltó
21:00 GolfPGA TOUR, Farmers Insurance Open 1. nap
Eurosport 2
2021. január 29. péntek
01:00 Eurosport 2 hírek
01:05 Snooker10 (1)Német Masters 2.forduló
03:00 Szánkóvilágkupaausztriainnsbruck |
03:30 Szánkóvilágkupaausztriainnsbruck |
04:00 Szánkóvilágkupaausztriainnsbruck |
04:30 Szánkóvilágkupaausztriainnsbruck |
05:00 Snooker10 (1)Német Masters 2.forduló
07:00 Északi összetettVilágkupa, Lahti HS 130
07:30 Északi összetettVilágkupa, Lahti
08:00 Szánkóvilágkupaausztriainnsbruck |
08:30 Szánkóvilágkupaausztriainnsbruck |
09:00 Szánkóvilágkupaausztriainnsbruck |
09:30 Szánkóvilágkupaausztriainnsbruck | sprint
10:30 Snooker10 (1)Német Masters 2.forduló
12:20 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Női váltó
12:50 SífutásVilágkupa Falun Svédország Női 10km szabadstílus
14:05 Snooker10 (1)Német Masters 2.forduló
14:55 Snooker10 (1)Német Masters Negyeddöntő
18:00 SífutásVilágkupa Falun Svédország Férfi 15km szabadstílus
18:45 SífutásVilágkupa Falun Svédország Női 10km szabadstílus
19:30 Északi összetettVilágkupa, Seefeld
20:00 SíugrásVilágkupa Willingen Németország
20:55 Eurosport 2 hírek
21:00 GolfPGA TOUR, Farmers Insurance Open 2. nap

Az oroszlánkirály 3. - Hakuna Matata Blu-ray8% kedvezmény!7 790 Ft helyett: 7 190 Ft
Eurosport 2
2021. január 30. szombat
01:00 Eurosport 2 hírek
01:05 Snooker10 (1)Német Masters Negyeddöntő
03:00 Északi összetettVilágkupa, Seefeld HS 109
03:30 Északi összetettVilágkupa, Seefeld
04:00 SíugrásVilágkupa Willingen Németország
05:00 Snooker10 (1)Német Masters Negyeddöntő
06:30 Északi összetettVilágkupa, Seefeld
07:00 SíugrásVilágkupa Willingen Németország
08:00 SífutásVilágkupa Falun Svédország Férfi 15km szabadstílus
09:00 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
09:20 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
10:25 BiatlonEurópa-bajnokság, Női üldözéses verseny
11:10 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
11:45 Szabadstílusú síVilágkupa
13:20 Északi összetettVilágkupa, Seefeld HS 109
14:20 BiatlonEurópa-bajnokság, Férfi üldözéses verseny
14:55 Snooker10 (1)Német Masters Elődöntő
18:30 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
19:00 SzánkóVilágbajnokság, Koenigsee
19:30 PályakerékpárVilágbajnokság , Ostende Nők
20:30 SíugrásVilágkupa Willingen Németország
20:55 Eurosport 2 hírek
21:00 GolfPGA TOUR, Farmers Insurance Open 3. nap