CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
06:10 TeniszWTA-torna, Indian Wells 2019, döntő, Kerber - Andreescu (ismétlés) 09:00 JégkorongSzlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék - Trencín (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
11:40 S.e.f.tA DIGI Sport életmódmagazinja - Halper Simon (ismétlés) 11:50 JégkorongEBEL, Hydro Fehérvár AV19 - Vienna Capitals (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
14:20 LabdarúgásPremier League 2009/2010, szezonvisszatekintő (ismétlés)6,4 (13) 15:20 LabdarúgásPremier League 1-11, Glen Johnson (ismétlés)6,4 (13) 16:05 JégkorongDVTK Jegesmedvék - MAC Újbuda (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
18:45 S.e.f.tA DIGI Sport életmódmagazinja - Halper Simon (ismétlés) 18:55 JégkorongEBEL, Hydro Fehérvár AV19 - Klagenfurt (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
21:15 JégkorongSzlovák Extraliga, MAC Újbuda - Nové Zámky (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
23:55 LabdarúgásPremier League 1-11, Kieran Richardson (ismétlés)6,4 (13) 07:00 JégkorongEBEL, Hydro Fehérvár AV19 - Villach (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
09:45 S.e.f.tA DIGI Sport életmódmagazinja - Halper Simon (ismétlés) 10:55 JégkorongSzlovák Extraliga, MAC Újbuda - Slovan Bratislava (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
13:30 LabdarúgásPremier League 2010/2011, szezonvisszatekintő (ismétlés)6,4 (13) 14:30 LabdarúgásPremier League 1-11, Kieran Richardson (ismétlés)6,4 (13) 15:10 JégkorongSzlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék - Kosice (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
17:45 S.e.f.tA DIGI Sport életmódmagazinja - Halper Simon (ismétlés) 17:55 JégkorongEBEL, Hydro Fehérvár AV19 - Salzburg (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
20:30 JégkorongSzlovák Extraliga, MAC Újbuda - Zvolen (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
23:10 LabdarúgásPremier League 2011/2012, szezonvisszatekintő (ismétlés)6,4 (13)
00:10 LabdarúgásPremier League 1-11, Paul Robinson (ismétlés)6,4 (13) 05:45 LabdarúgásLigue 1 Classic: 2004/2005, St. Étienne - Lyon (ismétlés)6,4 (13) 07:45 LabdarúgásLigue 1, Nice - PSG (ismétlés)6,4 (13) 09:45 LabdarúgásLigue 1, PSG - Marseille (ismétlés)6,4 (13) 11:35 S.e.f.tA DIGI Sport életmódmagazinja - Halper Simon (ismétlés) 13:15 LabdarúgásPremier League 2011/2012, szezonvisszatekintő (ismétlés)6,4 (13) 14:15 LabdarúgásPremier League 1-11, Paul Robinson (ismétlés)6,4 (13) 15:00 JégkorongSzlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék - Banska Bystrica (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
17:35 JégkorongEBEL, Hydro Fehérvár AV19 - Villach (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
20:00 JégkorongSzlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék - Nitra (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
22:45 JégkorongEBEL, Hydro Fehérvár AV19 - Graz (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
07:00 JégkorongEBEL, Hydro Fehérvár AV19 - Südtirol (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
09:35 S.e.f.tA DIGI Sport életmódmagazinja - Halper Simon (ismétlés) 10:40 JégkorongSzlovák Extraliga, MAC Újbuda - Zvolen (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
13:10 LabdarúgásPremier League 2012/2013, szezonvisszatekintő (ismétlés)6,4 (13) 14:10 LabdarúgásPremier League 1-11, Harry Kewell (ismétlés)6,4 (13) 15:10 S.e.f.tA DIGI Sport életmódmagazinja - Halper Simon (ismétlés) 15:25 JégkorongEBEL, Hydro Fehérvár AV19 - Innsbruck (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
17:50 S.e.f.tA DIGI Sport életmódmagazinja - Halper Simon (ismétlés) 18:10 JégkorongSzlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék - Liptovsky Mikulás (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
20:55 JégkorongEBEL, Hydro Fehérvár AV19 - Vienna Capitals (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
23:20 LabdarúgásPremier League 2013/2014, szezonvisszatekintő (ismétlés)6,4 (13)
00:20 LabdarúgásA Premier League világa (ismétlés)6,4 (13) 06:55 LabdarúgásSerie A TIM, Atalanta - Juventus (ismétlés)6,4 (13) 08:50 LabdarúgásLigue 1 Classic: 2009/2010, Lyon - Marseille (ismétlés)6,4 (13) 10:45 S.e.f.tA DIGI Sport életmódmagazinja - Halper Simon (ismétlés) 12:20 LabdarúgásPremier League 2013/2014, szezonvisszatekintő (ismétlés)6,4 (13) 13:20 LabdarúgásA Premier League világa (ismétlés)6,4 (13) 13:55 S.e.f.tA DIGI Sport életmódmagazinja - Halper Simon (ismétlés) 14:05 JégkorongSzlovák Extraliga, MAC Újbuda - Slovan Bratislava (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
16:25 JégkorongEBEL, Hydro Fehérvár AV19 - Linz (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
18:55 S.e.f.tA DIGI Sport életmódmagazinja - Halper Simon (ismétlés) 19:15 JégkorongEBEL, Hydro Fehérvár AV19 - Znojmo (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
21:55 JégkorongSzlovák Extraliga, MAC Újbuda - Kosice (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
07:00 JégkorongSzlovák Extraliga, MAC Újbuda - DVTK Jegesmedvék (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
09:35 JégkorongEBEL, Hydro Fehérvár AV19 - Dornbirn (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
12:00 LabdarúgásPremier League 2014/2015, szezonvisszatekintő (ismétlés)6,4 (13) 13:00 LabdarúgásPremier League 1-11, Lomana Lua Lua (ismétlés)6,4 (13) 13:40 JégkorongEBEL, Hydro Fehérvár AV19 - Klagenfurt (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
16:20 JégkorongSzlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék - Michalovce (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
18:40 JégkorongEBEL, Hydro Fehérvár AV19 - Salzburg (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
21:00 JégkorongEBEL, Hydro Fehérvár AV19 - Linz (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva
23:40 JégkorongSzlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék - Kosice (ismétlés)6 (2)KHL, alapszakasz, premier, élő
SZKA - CSZKA Moszkva