CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Atlétika(ismétlés)Világbajnokság, London, Nagy-Britannia Best Of .
01:30 Kerékpár(ismétlés)BinckBank Tour . 7. szakasz
04:00 Atlétika(ismétlés)Világbajnokság, London, Nagy-Britannia Best Of .
05:30 Kerékpár(ismétlés)Arctic Race of Norway . 4. szakasz Norvégia
07:00 Kerékpár(ismétlés)BinckBank Tour . 7. szakasz
08:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság . Toronto FC (Kanada) - Portland…
09:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság . Seattle Sounders FC (Amerikai…
11:00 Atlétika(ismétlés)Világbajnokság, London, Nagy-Britannia Best Of .
12:30 Atlétika(ismétlés), , . BOLT THE WHOLE STORY
17:30 Atlétika(ismétlés), , . BOLT THE WHOLE STORY
19:00 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY Nemzeti körverseny . . Spanyolország
20:00 Kerékpár(ismétlés)Giro d'Italia Nemzeti körverseny . Best Of Olaszország
21:00 Kerékpár(ismétlés)Francia kerékpáros körverseny Nemzeti körverseny . Best Of Franciaország
22:00 Atlétika(ismétlés)Világbajnokság, London, Nagy-Britannia Best Of .
23:35 Atlétika(ismétlés), , . BOLT THE WHOLE STORY
00:30 Kerékpár(ismétlés)BinckBank Tour . 7. szakasz
01:30 Atlétika(ismétlés)Világbajnokság, London, Nagy-Britannia Best Of .
03:00 Kerékpár(ismétlés)Giro d'Italia Nemzeti körverseny . Best Of Olaszország
04:00 Kerékpár(ismétlés)BinckBank Tour . 7. szakasz
06:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság . Toronto FC (Kanada) - Portland…
07:30 Kerékpár(ismétlés)Giro d'Italia Nemzeti körverseny . Best Of Olaszország
08:30 Snooker(élő)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, 1.nap
11:30 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY Nemzeti körverseny . . Spanyolország
13:30 Snooker(élő)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, 1.nap
16:30 Atlétika(ismétlés)Világbajnokság, London, Nagy-Britannia Best Of .
18:00 Atlétika(ismétlés)BOLT THE WHOLE STORY
19:15 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY Nemzeti körverseny . . Spanyolország
20:15 Atlétika(ismétlés)Világbajnokság, London, Nagy-Britannia Best Of .
22:00 Snooker(ismétlés)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, 1.nap
23:30 Sportok(ismétlés)FISU Sportoló útja
23:35 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság . Seattle Sounders FC (Amerikai…
00:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság . Toronto FC (Kanada) - Portland…
01:30 Snooker(ismétlés)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, 1.nap
03:00 Kerékpár(ismétlés)Francia kerékpáros körverseny Nemzeti körverseny . Best Of Franciaország
04:00 Snooker(ismétlés)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, 1.nap
06:00 Kerékpár(ismétlés)Giro d'Italia Nemzeti körverseny . Best Of Olaszország
07:00 Kerékpár(ismétlés)Francia kerékpáros körverseny Nemzeti körverseny . Best Of Franciaország
08:00 Snooker(élő)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, 2.nap
08:30 Snooker(élő)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, 2.nap
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság MLS összefoglaló
11:30 Kerékpár(ismétlés)Giro d'Italia Nemzeti körverseny . Best Of Olaszország
12:30 Kerékpár(ismétlés)Francia kerékpáros körverseny Nemzeti körverseny . Best Of Franciaország
13:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság . Seattle Sounders FC (Amerikai…
15:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság MLS összefoglaló
15:45 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Női 19 éven aluliak Európa-bajnoksága .
18:00 Snooker(ismétlés)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, 2.nap
19:45 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Női 19 éven aluliak Európa-bajnoksága .
22:00 Snooker(ismétlés)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, 2.nap
23:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Női 19 éven aluliak Európa-bajnoksága .
00:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Női 19 éven aluliak Európa-bajnoksága .
01:30 Snooker(ismétlés)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, 2.nap
03:00 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY Nemzeti körverseny . . Spanyolország
04:00 Snooker(ismétlés)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, 2.nap
06:00 Kerékpár(ismétlés)Francia kerékpáros körverseny Nemzeti körverseny . Best Of Franciaország
07:00 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY Nemzeti körverseny . . Spanyolország
08:00 Snooker(élő)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, 3.nap
08:30 Snooker(élő)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, 3.nap
11:30 Kerékpár(ismétlés)Francia kerékpáros körverseny Nemzeti körverseny . Best Of Franciaország
12:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Női 19 éven aluliak Európa-bajnoksága .
14:00 Kerékpár(élő)Tour de l'avenir . 1. szakasz
16:00 Kerékpár(ismétlés)Francia kerékpáros körverseny Nemzeti körverseny . Best Of Franciaország
17:00 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY Nemzeti körverseny . . Spanyolország
18:00 Snooker(ismétlés)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, 3.nap
19:45 Kerékpár(ismétlés)Tour de l'avenir . 1. szakasz
21:00 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY Nemzeti körverseny . . Spanyolország
22:00 Snooker(ismétlés)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, 3.nap
23:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Női 19 éven aluliak Európa-bajnoksága .
00:30 Kerékpár(ismétlés)Tour de l'avenir . 1. szakasz
01:30 Snooker(ismétlés)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, 3.nap
03:00 Kerékpár(ismétlés)Tour de l'avenir . 1. szakasz
04:00 Snooker(ismétlés)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, 3.nap
06:00 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY Nemzeti körverseny . . Spanyolország
07:00 Kerékpár(ismétlés)Tour de l'avenir . 1. szakasz
08:00 Snooker(élő)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, 4.nap
08:30 Snooker(élő)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, 4.nap
11:00 Kerékpár(ismétlés)Tour de l'avenir . 1. szakasz
12:30 SuperbikeVilágbajnokság, Németország Superpole
13:00 Superbike(élő)Világbajnokság, Németország Első futam
14:00 Kerékpár(élő)Tour de l'avenir . 2. szakasz
16:15 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY Nemzeti körverseny . . Spanyolország
17:15 Kerékpár(élő)Tour of Spain Vuelta extra . Spanyolország
17:30 Kerékpár(élő)SPANYOL KÖRVERSENY Nemzeti körverseny . 1. szakasz Spanyolország
19:15 Kerékpár(élő)Tour of Spain Vuelta extra . Spanyolország
19:30 Snooker7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, 4.nap
21:45 KerékpárTour of Spain . . Spanyolország
23:15 Kerékpár(ismétlés)Tour de l'avenir . 2. szakasz
00:15 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Németország Első futam
01:30 Snooker(ismétlés)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, 4.nap
03:00 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY Nemzeti körverseny . 1. szakasz Spanyolország
04:00 Snooker(ismétlés)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, 4.nap
06:00 Kerékpár(ismétlés)Tour de l'avenir . 2. szakasz
07:00 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY Nemzeti körverseny . 1. szakasz Spanyolország
08:00 Snooker(élő)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, Negyeddöntő
08:30 Snooker(élő)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, Negyeddöntő
11:00 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Németország Superpole
11:30 Supersport(élő)Világbajnokság, Németország .
12:15 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Németország Első futam
13:00 Superbike(élő)Világbajnokság, Németország 2. futam
14:00 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY Nemzeti körverseny . 1. szakasz Spanyolország
14:45 Kerékpár(élő)Tour of Spain Vuelta extra . Spanyolország
15:00 Kerékpár(élő)SPANYOL KÖRVERSENY Nemzeti körverseny . 2. szakasz Spanyolország
17:45 Kerékpár(élő)Tour of Spain Vuelta extra . Spanyolország
18:00 Snooker7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, Negyeddöntő
20:15 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Női 19 éven aluliak Európa-bajnoksága .
22:45 KerékpárTour of Spain . . Spanyolország
00:30 VívásUniversiade Tajvan .
01:30 Snooker(ismétlés)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, Negyeddöntő
03:00 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY Nemzeti körverseny . 2. szakasz Spanyolország
04:30 Snooker(ismétlés)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, Negyeddöntő
05:45 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY Nemzeti körverseny . 2. szakasz Spanyolország
07:15 Snooker(ismétlés)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, Negyeddöntő
08:00 Snooker(élő)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, Elődöntő
08:30 Snooker(élő)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, Elődöntő
11:30 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Németország 2. futam
12:45 Kerékpár(élő)Tour of Spain Vuelta extra . Spanyolország
13:00 Kerékpár(élő)SPANYOL KÖRVERSENY Nemzeti körverseny . 3. szakasz Spanyolország
17:45 Kerékpár(élő)Tour of Spain Vuelta extra . Spanyolország
18:00 Snooker(ismétlés)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, Elődöntő
20:05 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napUniversiade Tajvan Tajvan
20:45 KerékpárTour of Spain Spanyolország
22:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság MLS összefoglaló
22:30 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Németország Első futam
23:15 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Németország 2. futam