CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:30 Tenisz(ismétlés)Exhibition Game . Glasgow Skócia
02:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Világbajnokság, Sheffield, Sheffield Egyesült Királyság, Döntő
03:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Világbajnokság, Sheffield, Sheffield Egyesült Királyság, Döntő
05:00 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open Férfi döntő Melbourne Ausztrália
07:00 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open Női döntő Melbourne Ausztrália
08:45 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriásműlesiklás 1.futam Ausztria
09:15 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
09:45 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 1.futam Finnország
11:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
11:45 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 1.futam Finnország
12:45 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
14:00 Műkorcsolya(ismétlés)Grand Prix NHK Trophy Női kűr Japán
15:00 Műkorcsolya(ismétlés)Grand Prix NHK Trophy Rövid tánc Japán
16:00 Lovaglás(élő). Global Champions Tour Doha Qatar
17:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
18:15 Műkorcsolya(ismétlés)Grand Prix NHK Trophy Női kűr Japán
19:20 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 1.futam Finnország
19:45 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
20:30 Rögbi(élő)Franciaország - Új-Zéland
23:45 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
00:30 Rögbi(ismétlés)Franciaország - Új-Zéland
01:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
02:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
03:00 Rögbi(ismétlés)Franciaország - Új-Zéland
04:15 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 1.futam Finnország
04:45 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
05:30 Rögbi(ismétlés)Franciaország - Új-Zéland
07:15 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 1.futam Finnország
07:45 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
08:30 Rögbi(ismétlés)Franciaország - Új-Zéland
09:45 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Világkupa Levi Férfi műlesiklás 1. futam Finnország
11:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
11:45 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Férfi műlesiklás 1. futam Finnország
12:45 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
14:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
16:00 Kerékpár(élő)Manchester . . Nagy-Britannia
19:15 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
19:45 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
22:00 Kerékpár(ismétlés)Manchester . . Nagy-Britannia
00:05 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
00:30 Műkorcsolya(ismétlés)Grand Prix NHK Trophy Női kűr Japán
01:30 Műkorcsolya(ismétlés)Grand Prix NHK Trophy Kűr Japán
02:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Férfi műlesiklás 1. futam Finnország
02:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
03:00 Rögbi(ismétlés)Franciaország - Új-Zéland
04:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 1.futam Finnország
05:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
05:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Férfi műlesiklás 1. futam Finnország
06:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
06:30 Rögbi(ismétlés)Franciaország - Új-Zéland
07:30 Snooker(élő)7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai, Shanghai Kína, 1.nap
08:30 Snooker(élő)7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai, Shanghai Kína, 1.nap
10:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
11:15 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
12:30 Snooker(élő)7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai, Shanghai Kína, 1.nap
15:30 Rögbi(ismétlés)Franciaország - Új-Zéland
18:50 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
19:15 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
19:50 Snooker(ismétlés)7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai, Shanghai Kína, 1.nap
22:00 Rögbi(ismétlés)Franciaország - Új-Zéland
23:15 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
00:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
01:30 Rögbi(ismétlés)Franciaország - Új-Zéland
03:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai, Shanghai Kína, 1.nap
04:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
05:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
06:00 Rögbi(ismétlés)Franciaország - Új-Zéland
07:30 Snooker(élő)7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai, Shanghai Kína, 2.nap
08:30 Snooker(élő)7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai, Shanghai Kína, 2.nap
11:30 Rögbi(ismétlés)Franciaország - Új-Zéland
12:30 Snooker(élő)7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai, Shanghai Kína, 2.nap
15:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
16:45 Kerékpár(ismétlés)Manchester . Nagy-Britannia
17:45 Rögbi(ismétlés)Franciaország - Új-Zéland
18:45 Rögbi(élő)Franciaország - Új-Zéland
21:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai, Shanghai Kína, 2.nap
22:45 Autóverseny8 (1)Porsche Szuperkupa . Szezon áttekintés
23:35 Műkorcsolya(ismétlés)Grand Prix NHK Trophy . Japán
02:00 MűkorcsolyaEurópa-bajnokság Ostrava . Cseh Köztársaság
03:00 MűkorcsolyaEurópa-bajnokság Ostrava . Cseh Köztársaság
05:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, St Moritz
05:45 AtlétikaEurópa-bajnokság, Amszterdam, Hollandia . .
07:30 Snooker(élő)7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai, Shanghai Kína, 3.nap
08:30 Snooker(élő)7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai, Shanghai Kína, 3.nap
10:45 Autóverseny(ismétlés)8 (1)Porsche Szuperkupa . Szezon áttekintés
11:15 Rögbi(ismétlés)Franciaország - Új-Zéland
12:30 Snooker(élő)7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai, Shanghai Kína, 3.nap
17:35 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
20:05 Snooker(ismétlés)7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai, Shanghai Kína, 3.nap
22:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
22:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
23:15 Síugrás(ismétlés)Világkupa - Négysáncverseny Best Of
00:15 Síugrás(ismétlés)Nyári Grand Prix Klingenthal HS 140 Németország
02:15 TeniszGrand Slam Torna Ausztrál Open Best Of Melbourne Ausztrália
03:00 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napEurópa-bajnokság London Best Of Egyesült Királyság
03:30 SíugrásVilágkupa - Négysáncverseny Best Of
04:15 SíugrásVilágkupa - Négysáncverseny Best Of
05:00 SíugrásVilágkupa - Négysáncverseny Best Of
06:30 BiatlonVilágbajnokság Hochfilzen Ausztria .
07:30 Rögbi(ismétlés)Franciaország - Új-Zéland
08:30 Autóverseny(ismétlés)8 (1)Porsche Szuperkupa . Szezon áttekintés
09:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
09:45 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
10:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai, Shanghai Kína, 4.nap
12:30 Snooker(élő)7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai, Shanghai Kína, negyeddöntő
17:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa - Négysáncverseny Best Of
18:30 SíugrásKamil Stoch, The Untold Story
19:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
19:45 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
20:35 Síugrás(ismétlés)Kamil Stoch, The Untold Story
21:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai, Shanghai Kína, negyeddöntő
00:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa - Négysáncverseny Best Of
01:30 Síugrás(ismétlés)Kamil Stoch, The Untold Story
06:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai, Shanghai Kína, negyeddöntő
07:00 Snooker(élő)7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai, Shanghai Kína, Elődöntő
10:30 Síugrás(ismétlés)Nyári Grand Prix Klingenthal HS 140 Németország
11:30 Síugrás(ismétlés)Kamil Stoch, The Untold Story
12:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai, Shanghai Kína, Elődöntő
12:30 Snooker(élő)7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai, Shanghai Kína, Elődöntő
16:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai, Shanghai Kína, Elődöntő
17:15 Síugrás(ismétlés)Kamil Stoch, The Untold Story
17:45 Síugrás(élő)Világkupa Wisla Lengyelország
20:00 Műkorcsolya(élő)Grand Prix Franciaország Férfi rövidprogram Franciaország
21:45 Síugrás(ismétlés)Kamil Stoch, The Untold Story
22:15 Síugrás(ismétlés)Világkupa Wisla Lengyelország
23:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Mesterek Tornája, Shanghai, Shanghai Kína, Elődöntő