CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:45 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Férfi váltó
01:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Női váltó
03:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, Döntő
04:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Neustadt Németország HS 142
05:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Férfi váltó
06:15 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Női váltó
07:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, Döntő
09:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Neustadt Németország HS 142
12:00 Labdarúgás(élő)6,4 (13)UEFA Bajnokok Ligája . sorsolás
13:45 Snooker(élő)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 1…
18:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Neustadt Németország HS 142
18:45 Lovaglás. Rolex Grand Slam Genf Svájc
19:45 Snooker(élő)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 1…
23:55 Hírek2,3 (8)Eurosport 2 Hírek
00:15 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Férfi váltó
01:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Neustadt Németország HS 142
03:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 1…
04:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Női váltó
05:30 Kerékpár(ismétlés)Santiago . . Chile
07:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 1…
08:30 VívásGrand Prix Sorozat Doha .
10:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Férfi váltó
13:45 Snooker(élő)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 2…
18:30 Lovaglás. FEI Világkupa Spanyolország
21:45 Snooker(élő)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 2…
00:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Neustadt Németország HS 142
01:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Női váltó
02:15 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Férfi váltó
03:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 2…
04:30 Kerékpár(ismétlés)Santiago . . Chile
05:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Női váltó
06:15 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Férfi váltó
07:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 2…
08:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Női üldözéses verseny
12:20 Snowboard(élő)FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
14:00 Snooker(élő)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 3…
19:05 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Férfi üldözéses verseny
19:45 Snooker(élő)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 3…
23:55 Hírek2,3 (8)Eurosport 2 Hírek
01:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Női üldözéses verseny
01:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Férfi üldözéses verseny
02:00 Snowboard(ismétlés)FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
03:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 3…
04:30 Snowboard(ismétlés)FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
05:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Neustadt Németország HS 142
07:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 3…
08:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Férfi üldözéses verseny
09:05 Snowboard(ismétlés)FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
12:00 Lovaglás(ismétlés). Rolex Grand Slam Genf Svájc
13:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Női váltó
14:00 Biatlon(élő)7 (2)Világkupa Franciaország Nők Sprint
15:35 Síugrás(ismétlés)Világkupa Neustadt Németország HS 142
16:30 Snowboard(ismétlés)FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
18:00 SíugrásKamil Stoch, The Untold Story
18:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Nők Sprint
19:45 Snooker(élő)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 4…
00:05 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Nők Sprint
01:00 Síugrás(ismétlés)Kamil Stoch, The Untold Story
01:30 Snowboard(ismétlés)FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
02:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Nők Sprint
03:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 4…
04:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Nők Sprint
05:30 Snowboard(ismétlés)FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
06:30 Síugrás(ismétlés)Kamil Stoch, The Untold Story
07:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 4…
08:35 Síugrás(ismétlés)Világkupa Neustadt Németország HS 142
09:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Nők Sprint
12:00 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi Szuperóriásműlesiklás Olaszország
13:45 Biatlon(élő)7 (2)Világkupa Franciaország Férfi sprint
15:30 Síugrás(élő)Világkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
17:00 Szánkó(élő)Világkupa Amerikai Egyesült Államok Kettes 2.futam
18:15 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Férfi sprint
19:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
19:45 Snooker(élő)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság…
23:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
23:55 Hírek2,3 (8)Eurosport 2 Hírek
00:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Engelberg Svájc HS 137
01:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Női üldözéses verseny
03:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság…
04:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Engelberg Svájc HS 137
06:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Női üldözéses verseny
07:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság…
08:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi downhill Olaszország
09:15 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi óriásműlesiklás 1.futam Olaszország
10:30 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Női szuper G Franciaország
11:45 Biatlon(élő)7 (2)Világkupa Franciaország Női tömegrajtos verseny
12:15 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Világkupa Alta Badia Ffi óriásműlesiklás 2.futam Olaszország
13:30 Síugrás(élő)Világkupa Engelberg Svájc HS 137
15:45 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország Férfi tömegrajtos verseny
16:15 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Női tömegrajtos verseny
17:15 SífutásVilágkupa Toblach Olaszország Női 10km klasszikus
17:45 SífutásVilágkupa Toblach Olaszország Ffi 15km klasszikus
18:15 Síugrás(ismétlés)Világkupa Engelberg Svájc HS 137
19:15 Snooker7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság…
19:45 Snooker(élő)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság…
23:35 Síugrás(ismétlés)Világkupa Engelberg Svájc HS 137