CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Északi sí(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang .
00:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang .
01:30 Skeleton(élő)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang 3.futam férfiak
02:30 Szánkó(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Csapat váltó
03:00 Skeleton(élő)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang 4. futam férfiak
04:05 Snowboard(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea
05:00 Műkorcsolya(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Férfi rövidprogram Dél-Korea
06:45 Sífutás(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Férfi 15km szabadstílus
08:30 Snowboard(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea
08:45 Skeleton(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang 4. futam férfiak
09:15 Snowboard(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea
10:00 Műkorcsolya(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Férfi rövidprogram
11:00 Sífutás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Férfi 15km szabadstílus
11:45 Gyorskorcsolya(élő)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang, Dél-Korea Női 5000m
13:15 Skeleton(élő)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang 2. futam nők
14:15 Síugrás(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang HS 140 férfi selejtező Dél…
14:45 Jégkorong(élő)6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi selejtező mérkőzések
16:00 Snowboard(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea
16:30 Sífutás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Férfi 15km szabadstílus
17:00 Gyorskorcsolya(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang, Dél-Korea Női 5000m
17:30 Skeleton(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang 2. futam nők
18:30 Jégkorong6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang .
19:00 Északi síTéli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang .
19:30 Alpesi sí7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang .
20:40 Sífutás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Férfi 15km szabadstílus
21:00 Snowboard(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea
21:30 Skeleton(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang 4. futam férfiak
22:00 Gyorskorcsolya(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang, Dél-Korea Női 5000m
22:30 Sífutás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Férfi 15km szabadstílus
23:30 Jégkorong(ismétlés)6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang .
00:00 Északi sí(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang .
00:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang .
01:30 Téli sportok(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Olympic Extra
01:40 Szabadstílusú sí(élő)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női slopestyle selejtező
03:00 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női szuperóriás-műlesiklás
04:45 Műkorcsolya(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Férfi szabadprogram Dél-Korea
06:15 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női szuperóriás-műlesiklás
07:50 Jégkorong6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi selejtező mérkőzések
08:30 Jégkorong(élő)6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi selejtező mérkőzések
10:30 Sífutás(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Női 4x5km-es Váltó
12:00 Biatlon(élő)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang Női…
13:30 Síugrás(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang HS 140 férfi döntő
14:15 Skeleton(élő)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang 4. futam nők
14:30 Síugrás(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang HS 140 férfi döntő
16:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női szuperóriás-műlesiklás
16:45 Biatlon(ismétlés)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang Női…
17:15 Síugrás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang HS 140 férfi döntő
18:30 Jégkorong6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang .
19:00 Északi síTéli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang .
19:30 Alpesi sí7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang .
20:40 Biatlon(ismétlés)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang Női…
21:00 Síugrás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang HS 140 férfi döntő
21:45 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női szuperóriás-műlesiklás
22:30 Sífutás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Női 4x5km-es Váltó
23:30 Jégkorong(ismétlés)6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang .
00:00 Északi sí(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang .
00:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang .
01:30 Téli sportok(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Olympic Extra
01:40 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi óriás-műlesiklás 1…
03:00 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi óriás-műlesiklás 1…
03:15 Szabadstílusú sí(élő)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi Slopestyle selejtező
04:00 Síugrás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang HS 140 férfi döntő
05:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi óriás-műlesiklás 1…
05:30 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi óriás-műlesiklás 2…
07:00 Sífutás(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Férfi 4x10km váltó
09:15 Szabadstílusú síTéli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi Slopestyle döntő
10:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi óriás-műlesiklás 2…
10:45 Sífutás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Férfi 4x10km váltó
12:00 Biatlon(élő)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang Férfi…
13:00 Gyorskorcsolya(élő)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang, Dél-Korea Nők 500m
13:45 Bob(élő)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi kettes 2.futam
14:45 Jégkorong(élő)6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi selejtező mérkőzések
16:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi óriás-műlesiklás 2…
16:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang Férfi…
17:00 Sífutás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Férfi 4x10km váltó
17:30 Bob(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi kettes 2.futam
18:30 Jégkorong6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang .
19:00 Északi síTéli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang .
19:30 Alpesi sí7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang .
20:40 Biatlon(ismétlés)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang Férfi…
21:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi óriás-műlesiklás 2…
21:30 Sífutás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Férfi 4x10km váltó
22:00 Bob(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi kettes 2.futam
22:30 Gyorskorcsolya(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang, Dél-Korea Nők 500m
23:30 Jégkorong(ismétlés)6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang .
00:00 Északi sí(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang .
00:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang .
01:30 Snowboard(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea
02:15 Szabadstílusú sí(élő)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női félcső selejtező
03:00 Szabadstílusú sí(élő)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női félcső selejtező
03:20 Snowboard(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea
04:30 Műkorcsolya(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Jégtánc rövidtánc Dél-Korea
05:45 Szabadstílusú sí(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női félcső selejtező
06:00 Curling(élő)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Svédország - Svájc Férfi Round…
09:05 Szabadstílusú sí(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női félcső selejtező
10:00 Snowboard(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea
11:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang Férfi…
11:30 Bob(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi kettes 2.futam
12:15 Bob(élő)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi kettes 3.futam
13:00 Gyorskorcsolya(élő)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang, Dél-Korea Férfi 500m
13:45 Síugrás(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Férfiak HS140 Dél-Korea
16:00 BobTéli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi kettes bob 4.futam
16:30 Gyorskorcsolya(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang, Dél-Korea Férfi 500m
17:00 Síugrás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Férfiak HS140 Dél-Korea
18:30 Jégkorong6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang
19:00 Északi síTéli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang
19:30 Alpesi sí7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang
20:40 Síugrás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Férfiak HS140 Dél-Korea
21:30 Szabadstílusú sí(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női félcső selejtező
22:00 Gyorskorcsolya(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang, Dél-Korea Férfi 500m
22:30 Bob(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi kettes 3.futam
22:45 Bob(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi kettes bob 4.futam
23:30 Jégkorong(ismétlés)6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang
00:00 Északi sí(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang
00:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang
01:30 Téli sportok(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang
01:40 Bob(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi kettes bob 4.futam…
02:00 Szabadstílusú sí(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női félcső selejtező
03:45 Műkorcsolya(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Jégtánc szabadtánc
05:30 Szabadstílusú sí(élő)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi félcső selejtező
06:45 Curling(élő)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Kanada - Kína Női Round Robin
09:15 Szabadstílusú sí(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női félcső döntő
09:45 Északi összetett(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea HS 140 férfi döntő
10:45 Északi összetett(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea HS 140 férfi döntő
12:00 Biatlon(élő)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang vegyesváltó
13:30 Északi összetett(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Ffi 10km
14:30 Jégkorong(élő)6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi Play-Off
16:00 Északi összetett(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea HS 140 férfi döntő
16:30 Északi összetett(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Ffi 10km
17:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang vegyesváltó
18:30 Jégkorong6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang
19:00 Északi síTéli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang
19:30 Alpesi sí7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang
20:40 Biatlon(ismétlés)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang vegyesváltó
21:15 Szabadstílusú sí(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női félcső döntő N
22:00 Műkorcsolya(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Jégtánc szabadtánc N Dél-Korea
23:30 Jégkorong(ismétlés)6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang
00:00 Északi sí(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang
00:30 Szabadstílusú sí(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női félcső döntő
01:15 Snowboard(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea
02:30 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női lesiklás
03:00 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női lesiklás
04:45 SnowboardTéli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea
05:15 Szabadstílusú sí(élő)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi síkrossz döntő
06:45 Curling(élő)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Svédország - Norvégia Férfi…
09:00 Sífutás(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea
11:00 Sífutás(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Szabadstílusú csapat…
12:00 Gyorskorcsolya(élő)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang, Dél-Korea Csapat üldözéses…
12:40 Bob(élő)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női 3. futam
13:25 Jégkorong(élő)6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi negyeddöntő
13:45 Gyorskorcsolya(élő)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang, Dél-Korea Csapat üldözéses…
14:25 Bob(élő)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női 4.futam
14:45 Jégkorong(élő)6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi negyeddöntő
16:00 Szabadstílusú sí(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi síkrossz döntő
16:30 Sífutás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Szabadstílusú csapat…
17:15 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női lesiklás
18:30 Jégkorong6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang
19:00 Északi síTéli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang
19:30 Alpesi sí7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang
20:40 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női lesiklás
21:15 Sífutás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Szabadstílusú csapat…
21:45 Gyorskorcsolya(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang, Dél-Korea Csapat üldözéses…
22:15 Szabadstílusú sí(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi síkrossz döntő
22:30 Bob(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női 4.futam
23:30 Jégkorong(ismétlés)6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang
00:00 Északi sí(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang
00:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang
01:30 Téli sportok(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang
01:40 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi műlesiklás 1. futam
03:00 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi műlesiklás 1. futam
03:30 Szabadstílusú sí(élő)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi félcső döntő
04:45 Snowboard(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea
05:30 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi szlalom 2.futam
06:45 Jégkorong(élő)6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Női döntő
07:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi szlalom 2.futam
08:15 Északi összetett(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Férfiak HS140
09:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi szlalom 2.futam
10:30 Északi összetett(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Férfiak HS140
11:15 Északi összetett(élő)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Férfi 4x5km váltó
12:15 Biatlon(élő)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang Női…
13:45 Curling(élő)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Férfi elődöntők
16:00 Északi összetett(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Férfi 4x5km váltó
16:45 Biatlon(ismétlés)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang Női…
17:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi szlalom 2.futam
18:30 Jégkorong6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang
19:00 Északi síTéli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang
19:30 Alpesi sí7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang
20:40 Biatlon(ismétlés)7 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Pyeong Chang Női…
21:15 Északi összetett(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Dél-Korea Férfi 4x5km váltó
22:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi szlalom 2.futam
23:30 Jégkorong(ismétlés)6 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang