CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:30 Cselgáncs6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
01:30 TeniszWTA Torna 2. nap Ausztria
03:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 2. szakasz
04:30 TeniszWTA Torna 2. nap Ausztria
07:00 TeniszWTA Torna 2. nap Ausztria
08:30 Cselgáncs6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
09:30 TeniszWTA Torna 2. nap Ausztria
10:30 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napNyári ifjúsági olimpiai játékok , Buenos Aires 4. nap
11:30 Cselgáncs6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
11:35 TeniszWTA Torna 2. nap Ausztria
12:55 Cselgáncs6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
13:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 2. szakasz
14:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 3. szakasz
16:00 TeniszWTA Torna 8 közé jutásért Ausztria
18:00 TeniszWTA Torna 8 közé jutásért Ausztria
18:30 TeniszWTA Torna 8 közé jutásért Ausztria
20:30 TeniszWTA Torna 8 közé jutásért Ausztria
22:35 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 3. szakasz
23:35 TeniszWTA Torna 8 közé jutásért Ausztria
00:25 ÍjászatVilágkupa döntő Törökország
00:35 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 3. szakasz
01:30 TeniszWTA Torna 8 közé jutásért Ausztria
03:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 3. szakasz
04:30 TeniszWTA Torna 8 közé jutásért Ausztria
05:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 3. szakasz
07:00 TeniszWTA Torna 8 közé jutásért Ausztria
08:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 3. szakasz
09:25 ÍjászatVilágkupa döntő Törökország
09:30 TeniszWTA Torna 8 közé jutásért Ausztria
10:30 AtlétikaNyári ifjúsági olimpiai játékok , Buenos Aires 1. nap
11:30 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napNyári ifjúsági olimpiai játékok , Buenos Aires 5. nap
12:25 Cselgáncs6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
12:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 3. szakasz
14:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 4. szakasz
17:15 Labdarúgás6,4 (13)Barátságos mérkőzés Németország - Hollandia U-20
22:00 Cselgáncs6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
22:05 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 4. szakasz
23:35 TeniszWTA Torna Negyeddöntő Ausztria
00:35 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 4. szakasz
01:30 TeniszWTA Torna Negyeddöntő Ausztria
03:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 4. szakasz
04:30 TeniszWTA Torna Negyeddöntő Ausztria
05:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 4. szakasz
07:00 TeniszWTA Torna Negyeddöntő Ausztria
08:30 Cselgáncs6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
08:35 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 4. szakasz
09:30 AtlétikaNyári ifjúsági olimpiai játékok, Buenos Aires 2. nap
10:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 4. szakasz
11:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 5. szakasz
13:00 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napNyári ifjúsági olimpiai játékok, Buenos Aires
17:25 Cselgáncs6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
17:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 5. szakasz
18:30 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina Superpole
19:15 Cselgáncs6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
20:30 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina Superpole
21:00 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina Első futam
22:00 RaliFIA Rali Európa-bajnokság, Lettország 1. nap
22:30 TeniszWTA Torna Elődöntő Ausztria
00:40 Cselgáncs6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
00:45 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 5. szakasz
01:30 TeniszWTA Torna Elődöntő Ausztria
03:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 5. szakasz
04:30 TeniszWTA Torna Elődöntő Ausztria
05:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 5. szakasz
07:00 TeniszWTA Torna Elődöntő Ausztria
08:30 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Mont Fuji
10:15 AtlétikaNyári ifjúsági olimpiai játékok , Buenos Aires 3. nap
11:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 5. szakasz
12:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 6. szakasz
14:00 TeniszWTA Torna Döntő Ausztria
16:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, 33. nap
17:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 6. szakasz
18:00 TeniszWTA Torna Döntő Ausztria
20:15 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina Első futam
21:00 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina 2. futam
22:00 RaliFIA Rali Európa-bajnokság, Lettország Áttekintés
22:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 6. szakasz
00:05 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina Első futam
01:00 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina 2. futam
01:30 TeniszWTA Torna Döntő Ausztria
02:30 RaliFIA Rali Európa-bajnokság, Lettország Áttekintés
03:00 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina Első futam
04:00 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina 2. futam
04:30 RaliFIA Rali Európa-bajnokság, Lettország Áttekintés
05:00 TeniszWTA Torna Döntő Ausztria
06:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 6. szakasz
07:00 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina Első futam
08:00 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina 2. futam
08:30 AtlétikaNyári ifjúsági olimpiai játékok , Buenos Aires 4. nap
13:00 Snooker7 (2)European Masters, Döntő
13:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open 1. nap
19:15 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open 1. nap
19:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open 1. nap
00:05 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina Első futam
00:30 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina 2. futam
01:00 RaliFIA Rali Európa-bajnokság, Lettország Áttekintés
01:30 TeniszWTA Torna Döntő Ausztria
02:15 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 6. szakasz
03:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open 1. nap
05:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 6. szakasz
06:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open 1. nap
07:30 TeniszWTA Torna Döntő Ausztria
08:30 AtlétikaNyári ifjúsági olimpiai játékok , Buenos Aires 5. nap
09:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open 1. nap
11:30 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina Első futam
12:30 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina 2. futam
13:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open 1. nap
13:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open 2. nap
16:00 LovaglásFEI Világkupa, Oslo Díjugratás
17:30 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina 2. futam
20:15 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open 2. nap
00:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Mont Fuji Áttekintés
00:30 RaliFIA Rali Európa-bajnokság
01:00 RaliOlasz rali bajnokság
01:05 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina 2. futam
01:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 6. szakasz
02:15 TeniszWTA Torna Döntő Ausztria
03:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open 2. nap
05:00 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina Első futam
05:30 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina 2. futam
06:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open 2. nap
08:30 AtlétikaNyári ifjúsági olimpiai játékok , Buenos Aires
09:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open 2. nap
10:30 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Mont Fuji Áttekintés
11:00 RaliFIA Rali Európa-bajnokság
13:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open 2. nap
13:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open 3. nap
19:15 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open 3. nap
19:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open 3. nap