CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
01:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
03:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open 4. nap
05:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
06:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
09:30 Autóverseny8 (1)Porsche Szuperkupa, Szezon áttekintés
10:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
11:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
12:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open negyeddöntő
17:45 SíugrásVilágkupa Wisla Lengyelország
19:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open negyeddöntő
19:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open negyeddöntő
23:55 Hírek2,3 (8)Eurosport 2 Hírek
01:05 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
01:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
03:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
03:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
04:30 SíugrásVilágkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
06:00 SíugrásVilágkupa Wisla Lengyelország HS 134
07:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Levi Férfi műlesiklás 1. futam Kanada
08:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
08:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
10:00 SíugrásVilágkupa Wisla Lengyelország HS 134
11:00 Curling7,5 (2)Európa-bajnokság, Észtország Női Round Robin
15:00 SíugrásVilágkupa Wisla Lengyelország HS 134
18:40 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
20:00 SíugrásVilágkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
21:00 SíugrásVilágkupa Wisla Lengyelország HS 134
23:25 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
01:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
02:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
03:00 SíugrásVilágkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
04:00 SíugrásVilágkupa Wisla Lengyelország HS 134
05:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
07:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
08:35 SíugrásVilágkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
10:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
11:30 SíugrásVilágkupa Wisla Lengyelország HS 134
14:30 SíugrásVilágkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
16:00 LovaglásFEI Világkupa, Stuttgart Díjugratás
17:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
18:00 Curling7,5 (2)Európa-bajnokság, Észtország Férfi Round Robin
21:00 SíugrásVilágkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
22:30 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Shanghai Áttekintés
23:45 SíugrásVilágkupa Wisla Lengyelország HS 134
00:35 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
01:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Levi Férfi szlalom 2.futam Finnország
01:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
03:00 SíugrásVilágkupa Wisla Lengyelország HS 134
04:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
05:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
07:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
09:30 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Shanghai Áttekintés
12:35 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Shanghai Áttekintés
13:00 Curling7,5 (2)Európa-bajnokság, Észtország Férfi Round Robin
17:00 SíugrásVilágkupa Wisla Lengyelország HS 134
17:45 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Csoportmérkőzés 3. nap
20:05 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
20:45 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Csoportmérkőzés 3. nap
23:10 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Csoportmérkőzés 3. nap
00:05 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
01:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
05:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
07:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
08:30 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Shanghai Áttekintés
11:05 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
12:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
14:30 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Csoportmérkőzés 3. nap
16:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Quarter Final Game 2
17:30 SíugrásVilágkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
18:15 SíugrásVilágkupa Wisla Lengyelország HS 134
21:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
23:05 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Csoportmérkőzés 3. nap