CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia HS 134
01:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
02:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
02:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
04:00 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia HS 134
05:15 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
05:45 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
06:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
07:00 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia HS 134
10:45 Alpesi sí7,5 (2)Universiade, Férfi szlalom 2.futam
12:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
12:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
13:00 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia HS 134
16:45 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia HS 134
17:15 SíugrásVilágkupa Lillehammer Norvégia
18:50 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
19:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
21:00 SíugrásVilágkupa Lillehammer Norvégia
21:45 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
22:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
00:00 SíugrásVilágkupa Lillehammer Norvégia
00:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
01:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
02:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
02:30 SíugrásVilágkupa Lillehammer Norvégia
04:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
05:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
05:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
06:00 SíugrásVilágkupa Lillehammer Norvégia
07:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
07:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
08:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
08:30 VívásGrand Prix Sorozat, Budapest
09:35 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
10:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi lesiklás edzés Andorra
11:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női lesiklás edzés Andorra
13:00 SífutásVilágkupa Drammen Norvégia Klasszikus stílusú sprint N
14:45 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
15:15 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
17:15 SíugrásVilágkupa Lillehammer Norvégia HS 138
18:45 SífutásVilágkupa Drammen Norvégia Klasszikus stílusú sprint N
19:20 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
00:00 SíugrásVilágkupa Lillehammer Norvégia HS 138
01:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
02:15 SífutásVilágkupa Drammen Norvégia Klasszikus stílusú sprint N
04:00 SífutásVilágkupa Drammen Norvégia Klasszikus stílusú sprint N
05:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
07:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
08:45 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
10:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi lesiklás N Andorra
11:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női lesiklás Andorra
13:00 SíugrásVilágkupa Lillehammer Norvégia HS 138
15:15 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
16:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
18:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi lesiklás N Andorra
19:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női lesiklás Andorra
21:00 KerékpárTirreno Adriatico 1. szakasz
21:45 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
23:45 KerékpárTirreno Adriatico 1. szakasz
01:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
01:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi szuperóriás-műlesiklás Andorra
02:15 SíugrásVilágkupa Trondheim Norvégia HS 140
04:00 KerékpárTirreno Adriatico 2. szakasz
05:00 SíugrásVilágkupa Trondheim Norvégia HS 140
06:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
06:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
08:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
09:30 KerékpárTirreno Adriatico 2. szakasz
10:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
11:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi szuperóriás-műlesiklás Andorra
11:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
12:00 Labdarúgás6,4 (13)UEFA Bajnokok Ligája sorsolás
13:00 Labdarúgás6,4 (13)UEFA Europa Liga, sorsolás
13:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
16:45 SíugrásVilágkupa Lillehammer Norvégia HS 138
17:15 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
20:45 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Sebring
03:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Sebring
05:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
06:00 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
08:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Csapat Andorra
09:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Andorra
10:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női szlalom 1.futam Andorra
11:15 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
12:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
13:15 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Női váltó
14:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
17:00 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
19:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női szlalom 2.futam Andorra
19:35 Curling7,5 (2)Világbajnokság, Dánia Női Round Robin
23:35 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Férfi váltó
00:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Női váltó
01:00 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld Első futam
02:15 KerékpárTirreno Adriatico 4. szakasz
04:00 KerékpárTirreno Adriatico 4. szakasz
05:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Férfi váltó
06:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Női váltó
08:30 KerékpárTirreno Adriatico 4. szakasz
09:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 1.futam Andorra
10:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi műlesiklás 1. futam Andorra
11:15 SífutásVilágkupa Falun Svédország Női 10km szabadstílus
12:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
13:15 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
14:15 SífutásVilágkupa Falun Svédország Férfi 15km szabadstílus
15:45 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
17:00 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
19:45 Snooker7 (2)Gibraltar Open , Döntő
23:45 KerékpárTirreno Adriatico 5. szakasz