CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:05 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Időfutam ffiak
01:30 Snooker7 (2)China Championship 3. nap
03:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, U23 időfutam
04:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Időfutam ffiak
06:30 Snooker7 (2)China Championship 3. nap
08:25 Snooker7 (2)China Championship 4. nap
11:30 Snooker7 (2)China Championship 4. nap
13:10 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfi Junior
16:50 TeniszExhibition Tournament, Best Of
17:50 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Időfutam ffiak
19:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfi Junior
20:15 Snooker7 (2)China Championship 4. nap
22:35 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Időfutam ffiak
23:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfi Junior
01:30 Snooker7 (2)China Championship 4. nap
03:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfi Junior
04:30 Snooker7 (2)China Championship 4. nap
06:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfi Junior
09:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Junior nők
12:20 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfi Junior
13:30 TeniszExhibition Tournament, Best Of
14:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Junior nők
15:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, 23 éven aluliak
20:20 Snooker7 (2)China Championship Negyeddöntő
22:20 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Junior nők
23:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, 23 éven aluliak
01:30 Snooker7 (2)China Championship Negyeddöntő
03:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, 23 éven aluliak
04:00 Snooker7 (2)China Championship Negyeddöntő
06:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, 23 éven aluliak
08:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfi Junior
11:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, 23 éven aluliak
12:20 RöplabdaFérfi Európa-bajnokság, Elődöntő
12:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Nők
17:50 RöplabdaFérfi Európa-bajnokság, Elődöntő
18:00 Snooker7 (2)China Championship Elődöntő
19:55 KerékpárOszágúti Világbajnokság, 23 éven aluliak
20:55 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Nők
23:00 RaliFIA Rali Európa-bajnokság, Ciprus 1. nap
23:30 Snooker7 (2)China Championship Elődöntő
01:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Nők
03:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Nők
05:00 Snooker7 (2)China Championship Elődöntő
07:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, 23 éven aluliak
08:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Nők
09:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfiak
16:55 LovaglásGlobal Champions Tour, New York
18:25 Snooker7 (2)China Championship Döntő
20:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfiak
22:00 Snooker7 (2)China Championship Döntő
23:45 RaliFIA Rali Európa-bajnokság, Ciprus Áttekintés
01:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfiak
03:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, 23 éven aluliak
04:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Nők
05:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfiak
06:30 Snooker7 (2)China Championship Döntő
09:30 SíugrásNyári Grand Prix, Hinzenbach
11:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, 23 éven aluliak
12:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Nők
13:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfiak
15:25 Snooker7 (2)China Championship Döntő
20:05 RöplabdaFérfi Európa-bajnokság, Döntő
20:15 Snooker7 (2)China Championship Döntő
21:45 RöplabdaFérfi Európa-bajnokság, Döntő
22:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, 23 éven aluliak
23:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Nők
00:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfiak
01:30 Snooker7 (2)China Championship Döntő
03:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfiak
04:30 Snooker7 (2)China Championship Döntő
06:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfiak
08:30 Snooker7 (2)China Championship Döntő
10:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfiak
14:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfiak
15:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Croatia 1. szakasz
18:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfiak
22:00 RaliFIA Rali Európa-bajnokság
00:05 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Croatia 1. szakasz
01:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfiak
03:00 Snooker7 (2)China Championship Döntő
04:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfiak
06:30 Snooker7 (2)China Championship Döntő
09:00 RaliFIA Rali Európa-bajnokság
11:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfiak
12:30 Snooker7 (2)China Championship Döntő
14:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Croatia 1. szakasz
15:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Croatia 2. szakasz
17:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfiak
19:30 RaliFIA Rali Európa-bajnokság
20:10 GolfÖsszefoglaló
21:10 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Croatia 2. szakasz
22:20 Snooker7 (2)China Championship Döntő