CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Nők
01:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Férfiak
03:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open negyeddöntő
05:40 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
06:40 RaliFIA Rali Európa-bajnokság
08:35 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open negyeddöntő
12:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open negyeddöntő
13:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Elődöntő
19:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Elődöntő
23:45 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Washington 1. nap
02:25 Curling7,5 (2)Európa-bajnokság, Férfi Round Robin
05:10 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Elődöntő
06:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
07:30 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
08:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Elődöntő
12:15 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Elődöntő
13:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
18:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
19:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
23:20 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Washington 2. nap
00:20 TeniszGrand Slam Torna, US Open Best Of
01:30 Curling7,5 (2)Európa-bajnokság, Férfi Round Robin
03:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
05:00 Curling7,5 (2)Európa-bajnokság, Női Round Robin
06:30 Curling7,5 (2)Európa-bajnokság, Férfi Round Robin
08:00 Curling7,5 (2)Európa-bajnokság, Férfi Round Robin
11:00 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Washington 2. nap
12:00 Curling7,5 (2)Európa-bajnokság, Női Round Robin
16:30 SíugrásVilágkupa - Négysáncverseny, Best Of
17:30 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia HS 134
18:30 Curling7,5 (2)Európa-bajnokság, Férfi Round Robin
20:00 Curling7,5 (2)Európa-bajnokság, Női Round Robin
23:10 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
01:30 Curling7,5 (2)Európa-bajnokság, Női Round Robin
04:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
05:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
08:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
12:35 Curling7,5 (2)Európa-bajnokság, Női Round Robin
14:00 Curling7,5 (2)Európa-bajnokság, Női Round Robin
20:05 LovaglásFEI Világkupa, Stuttgart Díjugratás
21:20 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
21:50 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
00:10 Snooker7 (2)Home Nations Series , Észak-Ir Open Döntő
01:30 Curling7,5 (2)Európa-bajnokság, Férfi Round Robin
03:00 KerékpárNemzeti körverseny, Giro d'Italia Best Of
04:00 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
05:00 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
07:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
08:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
08:30 Curling7,5 (2)Európa-bajnokság, Női Round Robin
09:00 Curling7,5 (2)Európa-bajnokság, Női Round Robin
12:00 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 130 Férfiak
12:45 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 109
14:00 Curling7,5 (2)Európa-bajnokság, Férfi Round Robin
17:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
17:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Ausztria
18:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sölden Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
19:00 SíugrásVilágkupa - Négysáncverseny, Best Of
20:00 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld HS 109
21:00 GolfMayakoba Classic Összefoglaló
22:20 Curling7,5 (2)Európa-bajnokság, Férfi Round Robin