CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:30 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Las Vegas 1. nap
03:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi szuperóriás-műlesiklás…
04:00 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország Nők - 7,5km sprint
06:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc HS 140 férfi selejtező
07:00 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Las Vegas 1. nap
08:35 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország Nők - 7,5km sprint
09:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi szuperóriás-műlesiklás…
10:20 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Női lesiklás Franciaország
11:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás N Olaszország
13:00 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország
14:50 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország
15:40 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc
17:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Női lesiklás Franciaország
18:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás N Olaszország
19:20 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország
20:00 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország
20:40 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc
22:05 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Női lesiklás Franciaország
23:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás N Olaszország
00:00 SnowboardFIS Világkupa, Snowboard Cross
01:00 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország
01:30 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Las Vegas 2. nap
03:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás N Olaszország
04:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc
07:00 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Las Vegas 2. nap
08:30 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország
09:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás N Olaszország
09:50 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Olaszország
11:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Franciaország
12:10 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország Férfi 15km tömegrajtos verseny
13:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
14:00 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország Női 12,5km tömegrajtos verseny
14:55 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc
16:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Női kombináció műlesiklás Franciaország
17:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Olaszország
18:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
19:20 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország Férfi 15km tömegrajtos verseny
20:00 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország Női 12,5km tömegrajtos verseny
20:40 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc
22:10 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország Férfi 15km tömegrajtos verseny
22:50 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország Női 12,5km tömegrajtos verseny
23:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Olaszország
00:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
05:15 SífutásVilágkupa Planica Szlovénia Csapat sprint N
06:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Női lesiklás Franciaország
07:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás N Olaszország
08:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Olaszország
09:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
12:00 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország Nők - 7,5km sprint
12:45 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország
13:15 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország Női 12,5km tömegrajtos verseny
13:45 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország
14:30 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország
15:00 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország Férfi 15km tömegrajtos verseny
15:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Női kombináció műlesiklás Franciaország
16:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa St Moritz Parallel Slalom Svájc
18:05 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
20:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás N Olaszország
21:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
22:10 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
23:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc
00:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc
02:00 SnowboardFIS Világkupa, Snowboard Cross
03:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc
04:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc
06:30 KerékpárNemzeti körverseny, Giro d'Italia Best Of
07:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
08:30 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
10:05 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Las Vegas 1. nap
11:00 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Las Vegas 2. nap
12:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
13:00 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
14:00 TeniszGrand Slam Torna, US Open Best Of
15:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc
16:45 LovaglásFEI Világkupa, London Díjugratás
18:00 SífutásVilágkupa Planica Szlovénia Ffi és Női sprint
19:00 SífutásVilágkupa Planica Szlovénia Csapat sprint N
20:15 SíugrásVilágkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
21:00 SíugrásVilágkupa Wisla Lengyelország HS 134
22:00 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország Nők - 7,5km sprint
23:00 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország
23:30 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország Női 12,5km tömegrajtos verseny
00:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
03:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
06:00 SnowboardFIS Világkupa, Snowboard Cross
07:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Olaszország
07:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
10:00 KerékpárNemzeti körverseny, Giro d'Italia Best Of
11:00 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
12:00 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
13:00 SífutásVilágkupa Planica Szlovénia Ffi és Női sprint
14:00 SífutásVilágkupa Planica Szlovénia Csapat sprint N
18:00 SnowboardFIS Világkupa, Snowboard Cross
20:00 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország
21:00 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország
21:55 SíugrásVilágkupa - Négysáncverseny, Best Of
23:00 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország
23:30 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország
00:00 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország Férfi 15km tömegrajtos verseny
00:30 SíugrásVilágkupa - Négysáncverseny, Best Of
01:30 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Las Vegas 2. nap
05:00 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Las Vegas 1. nap
06:00 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Las Vegas 2. nap
07:00 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország
08:00 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország
08:30 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország Férfi 15km tömegrajtos verseny
11:40 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Franciaország
12:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Női kombináció műlesiklás Franciaország
13:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Női lesiklás Franciaország
14:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc
15:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc
16:00 SíugrásVilágkupa - Négysáncverseny, Best Of
17:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Női kombináció műlesiklás Franciaország
18:20 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás N Olaszország
19:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
20:10 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország Csapat - HS 140
21:00 SíugrásVilágkupa Klingenthal Németország HS 140
22:00 KerékpárNemzeti körverseny, Giro d'Italia Best Of
23:10 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
00:10 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
01:10 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország
01:30 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország Női 12,5km tömegrajtos verseny
02:00 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország
02:30 Biatlon7 (2)Világkupa Franciaország Férfi 15km tömegrajtos verseny
03:00 SífutásVilágkupa Planica Szlovénia Ffi és Női sprint
04:00 SífutásVilágkupa Planica Szlovénia Csapat sprint N
05:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc
05:45 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc
06:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Franciaország
07:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Női kombináció műlesiklás Franciaország
08:35 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Olaszország
09:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
10:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
11:00 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
12:00 TeniszGrand Slam Torna, US Open Best Of
13:05 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Las Vegas 1. nap
14:00 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napINTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, Las Vegas 2. nap
15:40 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Olaszország
16:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Alta Badia Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
19:00 SíugrásVilágkupa - Négysáncverseny, Best Of
20:05 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc
21:00 SíugrásVilágkupa Engelberg Svájc
22:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
23:30 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of