CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:32 Formula-eFIA Bajnokság, Marrakech Áttekintés
01:25 Snooker7 (2)THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Döntő
03:30 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Női 10km klasszikus
04:15 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Női váltó
07:00 Formula-eFIA Bajnokság, Marrakech Áttekintés
08:00 Snooker7 (2)THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Döntő
09:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
11:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
12:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
13:35 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Férfi15km klasszikus
14:20 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Férfi váltó
15:20 SífutásVilágkupa Norvégia Ffi és Női sprint
17:10 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
18:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
20:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
22:05 SífutásVilágkupa Norvégia Ffi és Női sprint
02:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
03:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
07:00 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Minszk
08:00 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Minszk
08:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
09:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
10:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
11:30 Formula-eFIA Bajnokság, Marrakech Áttekintés
12:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Antholz
13:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Antholz
14:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Antholz Női váltó
14:55 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
15:30 Snooker7 (2)THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Döntő
17:05 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Nők - 7,5km sprint
19:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
20:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
21:00 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Nők - 7,5km sprint
22:00 SífutásVilágkupa Norvégia Ffi és Női sprint
23:00 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Nők - 7,5km sprint
00:00 Snooker7 (2)THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Döntő
01:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
02:15 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
03:00 Snooker7 (2)THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Döntő
05:30 SnowboardFIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Giant Slalom
06:30 SnowboardFIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Slalom
07:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
10:30 SnowboardFIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Giant Slalom
11:30 SnowboardFIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Slalom
12:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
13:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
14:00 SífutásVilágkupa Norvégia Ffi és Női sprint
15:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
16:00 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Nők - 7,5km sprint
17:00 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság
18:50 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
19:25 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia
20:50 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság
22:00 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia
23:10 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Nők - 7,5km sprint
23:50 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság
00:45 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia Team - HS 134
01:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Női váltó
02:15 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi váltó
03:00 SífutásVilágkupa Oslo Norvégia
05:00 KerékpárWorld Tour, STRADE BIANCHE Nők
05:30 KerékpárWorld Tour, STRADE BIANCHE
06:30 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia Team - HS 134
07:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kvitfjell Férfi lesiklás N Norvégia
08:30 SífutásVilágkupa Oslo Norvégia
09:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kvitfjell Férfi lesiklás N Norvégia
10:20 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kvitfjell Férfi szuperóriás-műlesiklás Norvégia
11:45 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Női 12,5km tömegrajtos verseny
13:35 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 15km tömegrajtos verseny
14:30 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia HS 134
16:15 SífutásVilágkupa Oslo Norvégia
17:15 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Női 12,5km tömegrajtos verseny
17:45 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 15km tömegrajtos verseny
18:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kvitfjell Férfi szuperóriás-műlesiklás Norvégia
19:05 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia HS 134
20:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kvitfjell Férfi szuperóriás-műlesiklás Norvégia
20:45 KerékpárWorld Tour, Párizs-Nizza 1. szakasz
21:35 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Női 12,5km tömegrajtos verseny
22:05 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 15km tömegrajtos verseny
22:35 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia HS 134
23:30 KerékpárWorld Tour, Párizs-Nizza 1. szakasz
00:30 KerékpárWorld Tour, STRADE BIANCHE
01:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kvitfjell Férfi szuperóriás-műlesiklás Norvégia
02:15 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 15km tömegrajtos verseny
03:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kvitfjell Férfi szuperóriás-műlesiklás Norvégia
04:00 SífutásVilágkupa Oslo Norvégia
05:00 SífutásVilágkupa Oslo Norvégia
06:00 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Nők - 7,5km sprint
07:00 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Női 12,5km tömegrajtos verseny
07:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság
08:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 15km tömegrajtos verseny
09:00 SífutásVilágkupa Oslo Norvégia
10:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kvitfjell Férfi lesiklás N Norvégia
11:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kvitfjell Férfi szuperóriás-műlesiklás Norvégia
11:45 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia Team - HS 134
12:30 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia HS 134
13:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 15km tömegrajtos verseny
14:00 KerékpárWorld Tour, Párizs-Nizza 1. szakasz
14:40 KerékpárWorld Tour, Párizs-Nizza 2. szakasz
16:30 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia HS 134
17:25 SíugrásVilágkupa Lillehammer Norvégia HS 140 férfi selejtező
18:50 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Női 12,5km tömegrajtos verseny
19:25 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 15km tömegrajtos verseny
20:00 KerékpárWorld Tour, Párizs-Nizza 2. szakasz
21:30 SíugrásVilágkupa Lillehammer Norvégia HS 140 férfi selejtező
22:30 SífutásVilágkupa Oslo Norvégia
23:30 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 15km tömegrajtos verseny
00:00 KerékpárWorld Tour, Párizs-Nizza 2. szakasz
01:00 SíugrásVilágkupa Lillehammer Norvégia HS 140 férfi selejtező
01:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kvitfjell Férfi lesiklás N Norvégia
02:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kvitfjell Férfi szuperóriás-műlesiklás Norvégia
03:00 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság
04:00 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi váltó
05:00 KerékpárWorld Tour, Párizs-Nizza 2. szakasz
08:30 VívásGrand Prix Sorozat, Budapest
10:35 KerékpárWorld Tour, Párizs-Nizza 2. szakasz
11:35 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi váltó
12:30 SífutásVilágkupa Oslo Norvégia
13:30 KerékpárWorld Tour, Párizs-Nizza 2. szakasz
14:40 KerékpárWorld Tour, Párizs-Nizza 3. szakasz
16:30 SíugrásVilágkupa Lillehammer Norvégia HS 140
18:55 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Női 12,5km tömegrajtos verseny
19:25 Biatlon7 (2)Világkupa Cseh Köztársaság Férfi 15km tömegrajtos verseny
20:00 KerékpárWorld Tour, Párizs-Nizza 3. szakasz
21:00 SíugrásVilágkupa Lillehammer Norvégia HS 140
22:20 SífutásVilágkupa Oslo Norvégia
23:15 KerékpárWorld Tour, Párizs-Nizza 3. szakasz