CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Snooker7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Negyeddöntő
01:30 Snooker7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
03:00 Snooker7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
08:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 7. nap
10:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 8. nap
12:30 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Le Mans
13:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Le Mans
17:00 KerékpárAmstel Gold kerékpárverseny
18:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Britain 4. szakasz
19:15 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Britain 8. szakasz
21:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Le Mans
00:00 Snooker7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
00:45 Snooker7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
01:30 Snooker7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
03:00 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London 1. nap
04:00 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London 2. nap
08:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Le Mans
11:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London 1. nap
12:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London 2. nap
14:00 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 2. szakasz
14:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 6. szakasz
15:00 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 7. szakasz
15:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 10. szakasz
16:00 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 11. szakasz
16:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 20. szakasz
17:45 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY 6. szakasz
00:30 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Le Mans
01:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London 2. nap
03:00 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London 2. nap
11:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London 3. nap
12:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London 3. nap
14:00 KerékpárNemzeti körverseny, Giro d'Italia 18. szakasz
15:00 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 9. szakasz
16:30 KerékpárLondon-Surrey Classic Férfiak
17:00 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY 12. szakasz
17:55 Labdarúgás6,4 (13)Nemzeti bajnokság, 1 forduló
20:00 Labdarúgás6,4 (13)Nemzeti bajnokság, 1 forduló
20:25 Labdarúgás6,4 (13)Nemzeti bajnokság, 1 forduló
01:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London 3. nap
03:00 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London 3. nap
11:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London 4. nap
12:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London 4. nap
14:00 KerékpárLengyel körverseny 1. szakasz
14:45 KerékpárLengyel körverseny 2. szakasz
15:30 KerékpárLengyel körverseny 4. szakasz
16:15 KerékpárLengyel körverseny 5. szakasz
17:05 KerékpárLengyel körverseny 7. szakasz
17:55 Labdarúgás6,4 (13)Nemzeti bajnokság, 1 forduló
20:00 Labdarúgás6,4 (13)Nemzeti bajnokság, 1 forduló
20:25 Labdarúgás6,4 (13)Nemzeti bajnokság, 1 forduló
01:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London 4. nap
03:00 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London 4. nap
07:00 Autóverseny8 (1)Porsche Szuperkupa, Mexico Első futam
07:30 Autóverseny8 (1)Porsche Szuperkupa, Mexico 2. futam
08:00 Autóverseny8 (1)Porsche Szuperkupa, Season Review
08:30 TeniszBemutató mérkőzés, Ultimate Tennis Showdown 1. nap
09:30 TeniszBemutató mérkőzés, Ultimate Tennis Showdown, 1. nap
10:30 TeniszULTIMATE TENNIS SHOWDOWN , 2. nap
11:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
13:00 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
15:30 KerékpárNemzeti körverseny, Giro d'Italia 2. szakasz
16:15 KerékpárNemzeti körverseny, Giro d'Italia 5. szakasz
17:00 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY 14. szakasz
00:00 Autóverseny8 (1)Porsche Szuperkupa, Mexico Első futam
00:30 Autóverseny8 (1)Porsche Szuperkupa, Mexico 2. futam
01:00 Autóverseny8 (1)Porsche Szuperkupa, Season Review
01:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
03:00 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
11:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
13:00 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
14:00 KerékpárBaszk Nemzeti Körverseny 3. szakasz
14:45 KerékpárBaszk Nemzeti Körverseny 4. szakasz
15:30 KerékpárBaszk Nemzeti Körverseny 5. szakasz
16:15 KerékpárBaszk Nemzeti Körverseny 6. szakasz
17:15 KerékpárTour of the Algarve 2. szakasz
18:15 KerékpárTour of the Algarve 5. szakasz
19:00 TeniszBemutató mérkőzés, Ultimate Tennis Showdown, 1. nap
20:00 TeniszULTIMATE TENNIS SHOWDOWN , 2. nap
21:00 TeniszULTIMATE TENNIS SHOWDOWN, 2. nap
01:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
03:00 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
08:30 TeniszBemutató mérkőzés, Ultimate Tennis Showdown, 1. nap
09:30 TeniszULTIMATE TENNIS SHOWDOWN , 2. nap
10:30 TeniszULTIMATE TENNIS SHOWDOWN, 2. nap
11:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Elődöntő
12:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Elődöntő
14:00 KerékpárWorld Tour, Párizs-Nizza 1. szakasz
14:45 KerékpárWorld Tour, Párizs-Nizza 4. szakasz
15:30 KerékpárWorld Tour, Párizs-Nizza 7. szakasz
16:15 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré Prológ
19:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Elődöntő
20:25 Labdarúgás6,4 (13)Nemzeti bajnokság, 2.forduló