CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság . New York City FC (Amerikai Egyesült…
02:15 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY Nemzeti körverseny . 2. szakasz Spanyolország
03:00 Snooker(ismétlés)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, Negyeddöntő
04:30 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY 2. szakasz Spanyolország
05:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Női 19 éven aluliak Európa-bajnoksága . Franciaország - Spanyolország
06:30 Úszás(ismétlés)Universiade Tajvan
07:30 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY 2. szakasz Spanyolország
08:45 Műugrás(élő)Universiade, Tajvan Műugrás 1m férfi döntő
09:30 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svédország
10:15 Műugrás(élő)Universiade, Tajvan Műugrás
11:15 Kerékpár(ismétlés)Tour of Spain Spanyolország
12:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Női 19 éven aluliak Európa-bajnoksága . Franciaország - Spanyolország
13:30 Snooker(élő)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, Elődöntő
17:00 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svédország
17:45 VívásUniversiade Tajvan .
18:45 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY 3. szakasz Spanyolország
20:00 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svédország
20:30 Műugrás(ismétlés)Universiade, Tajvan Műugrás
21:00 SzertornaUniversiade, Tajvan Női csapat döntő
22:00 Kerékpár(ismétlés)Tour of Spain Spanyolország
23:30 Íjászat(ismétlés)Világkupa, Berlin
00:00 Snooker(ismétlés)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, Elődöntő
01:30 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY 3. szakasz Spanyolország
03:00 Snooker(ismétlés)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, Elődöntő
04:30 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY 3. szakasz Spanyolország
05:30 Vívás(ismétlés)Universiade Tajvan .
06:30 Úszás(ismétlés)Universiade Tajvan
07:15 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY 3. szakasz Spanyolország
08:00 Szertorna(élő)Universiade, Tajvan Férfi összetett
10:00 Műugrás(élő)Universiade, Tajvan
11:00 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY 3. szakasz Spanyolország
13:00 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Németország 2. futam
13:30 Snooker(élő)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, Döntő
16:30 VívásUniversiade Tajvan .
17:30 SzertornaUniversiade, Tajvan Női összetett
18:45 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY 4. szakasz Spanyolország
20:00 Úszás(ismétlés)Universiade Tajvan
21:00 Snooker(ismétlés)7 (2), Guangzhou, China Championship Kína, Döntő
22:00 Kerékpár(ismétlés)Tour of Spain Spanyolország
23:30 Birkózás(ismétlés)Világbajnokság, Párizs
00:00 Snooker(ismétlés)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, Döntő
01:30 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY 4. szakasz Spanyolország
03:00 Snooker(ismétlés)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, Döntő
04:30 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY 4. szakasz Spanyolország
05:30 Szertorna(ismétlés)Universiade, Tajvan Női összetett
06:30 Úszás(ismétlés)Universiade Tajvan
07:30 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY 4. szakasz Spanyolország
08:30 Autóverseny(ismétlés)F3 EB . Zandvoort Hollandia .
09:00 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svédország
09:30 Vívás(ismétlés)Universiade Tajvan .
12:30 Műugrás(ismétlés)Universiade, Tajvan Műugrás
13:00 Úszás(élő)Universiade Tajvan
16:15 Atlétika(ismétlés)Universiade, Tajvan .
17:45 Úszás(ismétlés)Universiade Tajvan
18:45 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY 5. szakasz Spanyolország
20:00 Úszás(ismétlés)Universiade Tajvan
21:00 Atlétika(ismétlés)Universiade, Tajvan .
22:00 Kerékpár(ismétlés)Tour of Spain Spanyolország
23:30 Úszás(ismétlés)Universiade Tajvan
00:30 Atlétika(ismétlés)Universiade, Tajvan .
01:30 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY 5. szakasz Spanyolország
03:00 Atlétika(ismétlés)Universiade, Tajvan .
04:30 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY 5. szakasz Spanyolország
05:30 Atlétika(ismétlés)Universiade, Tajvan .
06:30 Úszás(ismétlés)Universiade Tajvan
07:30 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY 5. szakasz Spanyolország
08:30 Snooker(ismétlés)7 (2), Guangzhou, China Championship__ Kína, Döntő
09:45 Íjászat(élő)Universiade, Tajvan
11:00 Úszás(ismétlés)Universiade Tajvan
11:30 Atlétika(élő)Universiade, Tajvan .
18:00 Műugrás(ismétlés)Universiade, Tajvan
18:45 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY 6. szakasz Spanyolország
20:00 Úszás(ismétlés)Universiade Tajvan
21:00 Atlétika(ismétlés)Universiade, Tajvan .
22:00 Kerékpár(ismétlés)Tour of Spain Spanyolország
23:00 Birkózás(ismétlés)Világbajnokság, Párizs
23:30 Atlétika(ismétlés)Universiade, Tajvan .
00:30 Úszás(ismétlés)Universiade Tajvan
01:30 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY 7. szakasz Spanyolország
03:00 Atlétika(ismétlés)Universiade, Tajvan .
04:30 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY 8. szakasz Spanyolország
05:30 Atlétika(ismétlés)Universiade, Tajvan .
06:30 Úszás(ismétlés)Universiade Tajvan
07:30 Kerékpár(ismétlés)Tour of Spain Spanyolország
08:30 Úszás(ismétlés)Universiade Tajvan
09:30 Műugrás(ismétlés)Universiade, Tajvan 3m ffi szinkronugrás Döntő
10:00 Műugrás(élő)Universiade, Tajvan 3m női műugrás döntő
11:00 Síugrás(élő)Nyári Grand Prix Hakuba HS 131 Japán
13:00 Úszás(élő)Universiade Tajvan
14:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga Németország
15:15 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország
17:30 Labdarúgás6,4 (13)Bundesliga Németország 2.nap
18:30 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország
21:00 Atlétika(ismétlés)Universiade, Tajvan .
22:00 ÖttusaVilágbajnokság, Egyiptom Férfi egyéni
23:00 Úszás(ismétlés)Universiade Tajvan
00:00 Birkózás(ismétlés)Világbajnokság, Párizs
00:30 Autóverseny(ismétlés)Porsche Szuperkupa . Belgium Első futam
01:00 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
03:00 Atlétika(ismétlés)Universiade, Tajvan .
04:30 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY 8. szakasz Spanyolország
05:30 Atlétika(ismétlés)Universiade, Tajvan .
06:30 Úszás(ismétlés)Universiade Tajvan
07:30 Kerékpár(ismétlés)Tour of Spain Spanyolország
08:30 Öttusa(ismétlés)Világbajnokság, Egyiptom Férfi egyéni
09:30 Úszás(ismétlés)Universiade Tajvan
10:30 Kerékpár(ismétlés)Tour of Spain Spanyolország
12:00 SíugrásNyári Grand Prix Hakuba HS 131 Japán
13:30 Műugrás(ismétlés)Universiade, Tajvan Műugrás
14:15 Autóverseny(élő)Blancpain Sprint Series . Budapest Magyarország .
15:30 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország
17:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga Németország
18:00 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország
20:00 Autóverseny(ismétlés)Porsche Szuperkupa . Belgium 2. futam
20:30 Műugrás(ismétlés)Universiade, Tajvan Műugrás
21:00 Atlétika(ismétlés)Universiade, Tajvan .
22:00 ÖttusaVilágbajnokság, Egyiptom Női egyéni
23:00 Síugrás(ismétlés)Nyári Grand Prix Hakuba HS 131 Japán