CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
01:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
03:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Brit Open Egyesült Királyság, 1.nap
04:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
05:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
06:45 Superbike(ismétlés)Egyesült Királyság bajnokság,
07:15 Snooker(ismétlés)7 (2)Brit Open Egyesült Királyság, 1.nap
09:30 FallabdaVilágbajnoki sorozat, US Open .
11:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Brit Open Egyesült Királyság, 1.nap
13:30 Superbike(ismétlés)Egyesült Királyság bajnokság,
14:30 Snooker(élő)7 (2)Brit Open Egyesült Királyság, 2.nap
18:30 Superbike(ismétlés)Egyesült Királyság bajnokság, 2. futam
19:00 Superbike(ismétlés)Egyesült Királyság bajnokság,
21:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
22:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
23:30 Superbike(ismétlés)Egyesült Királyság bajnokság, 2. futam
00:00 Superbike(ismétlés)Egyesült Királyság bajnokság,
00:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
01:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
03:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Brit Open Egyesült Királyság, 2.nap
04:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
05:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
07:15 Snooker(ismétlés)7 (2)Brit Open Egyesült Királyság, 2.nap
09:30 Autóverseny(ismétlés)8 (1)World Endurance bajnokság . Mont Fuji Japán Áttekintés
10:30 Autóverseny(ismétlés)8 (1)F3 EB . Hockenheim Németország .
11:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Brit Open Egyesült Királyság, 2.nap
12:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
13:15 Labdarúgás(élő)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
15:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
16:15 Labdarúgás(élő)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
19:00 Autóverseny(ismétlés)8 (1)World Endurance bajnokság . Mont Fuji Japán Áttekintés
20:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság MLS összefoglaló
21:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
22:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
23:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság MLS összefoglaló
00:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
01:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
03:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Brit Open Egyesült Királyság, 3.nap
04:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
05:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
06:45 Autóverseny(ismétlés)8 (1)World Endurance bajnokság . Mont Fuji Japán Áttekintés
07:15 Snooker(ismétlés)7 (2)Brit Open Egyesült Királyság, 3.nap
10:45 Snooker(ismétlés)7 (2)Brit Open Egyesült Királyság, 3.nap
12:45 Autóverseny(ismétlés)8 (1)World Endurance bajnokság . Mont Fuji Japán Áttekintés
16:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
17:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
18:00 Autóverseny(ismétlés)8 (1)World Endurance bajnokság . Mont Fuji Japán Áttekintés
18:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság MLS összefoglaló
19:30 Kerékpár(élő)Berlin Pályakerékpár Európa-bajnokság . Németország
22:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
23:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
00:45 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez Superpole
01:15 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez Első futam
01:45 Kerékpár(ismétlés)Berlin Pályakerékpár Európa-bajnokság . Németország
03:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Brit Open Egyesült Királyság, Elődöntő
04:15 Kerékpár(ismétlés)Berlin Pályakerékpár Európa-bajnokság . Németország
05:30 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez Superpole
06:00 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez Első futam
07:15 Snooker(ismétlés)7 (2)Brit Open Egyesült Királyság, Elődöntő
09:00 ÍjászatVilágbajnokság, Mexico City
12:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga Németország Hamburger SV (Németország) - Bayern München (Németország) 9…
13:15 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország FC Koln (Németország) - Werder Bremen (Németország) 9…
15:30 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország Freiburg (Németország) - Hertha Berlin (Németország) 9…
18:00 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország Wolfsburg (Németország) - Hoffenheim (Németország) 9…
21:00 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez Első futam
21:30 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez 2. futam
22:00 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
00:15 Műkorcsolya(ismétlés)Grand Prix Orosz kupa Gála Oroszország
01:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
02:15 Kerékpár(ismétlés)Berlin Pályakerékpár Európa-bajnokság . Németország
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
04:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
06:00 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez Első futam
06:30 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez 2. futam
07:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Brit Open Egyesült Királyság, Döntő
09:30 ÍjászatVilágbajnokság, Mexico City
12:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Brit Open Egyesült Királyság, Döntő
14:00 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez Első futam
14:30 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez 2. futam
15:00 Műkorcsolya(ismétlés)Grand Prix Orosz kupa . Oroszország
16:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Brit Open Egyesült Királyság, Döntő
18:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
19:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
21:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Brit Open Egyesült Királyság, Döntő
23:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .