CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 Kerékpár(ismétlés)London 6-napos verseny . Egyesült Királyság
04:00 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez Első futam
04:30 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez 2. futam
05:00 Kerékpár(ismétlés)London 6-napos verseny . Egyesült Királyság
07:00 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez Első futam
07:30 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez 2. futam
08:00 Sportok(ismétlés)Watts top 10
10:00 Kerékpár(ismétlés)London 6-napos verseny . Egyesült Királyság
12:00 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez Első futam
12:30 Superbike(ismétlés)Világbajnokság, Jerez 2. futam
13:30 Sportok(ismétlés)Watts top 10
14:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
16:00 Kerékpár(ismétlés)London 6-napos verseny . Egyesült Királyság
19:30 Sportok(ismétlés)Watts top 10
20:30 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország Mainz (Németország) - Eintracht Frankfurt (Németország) 10…
22:25 Sportok(ismétlés)Watts top 10
23:00 Műkorcsolya(élő)Grand Prix Kanada Rövid tánc Kanada
01:00 Kerékpár(ismétlés)London 6-napos verseny . Egyesült Királyság
03:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína 1.nap
05:00 Kerékpár(ismétlés)Tour of Hainan 2. szakasz Kína
06:00 Kerékpár(élő)Tour of Hainan 3. szakasz Kína
08:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
09:15 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Ffi óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
11:30 Kerékpár(ismétlés)Tour of Hainan 3. szakasz Kína
12:30 Műkorcsolya(ismétlés)Grand Prix Kanada Gála Kanada
14:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
14:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Ffi óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
15:00 Autóverseny(ismétlés)8 (1)Porsche Szuperkupa . Mexico Mexikó 2. futam
17:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína 2.nap
19:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
20:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság .
22:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína 2.nap
23:30 Íjászat(ismétlés)Világbajnokság, Mexico City
00:00 Íjászat(ismétlés)Világbajnokság, Mexico City
00:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U-17 Világbajnokság India .
02:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Ffi óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
03:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína 2.nap
05:00 Kerékpár(ismétlés)Tour of Hainan 3. szakasz Kína
06:00 Kerékpár(élő)Tour of Hainan 4. szakasz Kína
09:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriásműlesiklás 1.futam Ausztria
10:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Női óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
10:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Férfi óriásműlesiklás 1.futam Ausztria
11:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Ffi óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
11:30 Kerékpár(ismétlés)Tour of Hainan 4. szakasz Kína
14:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság
15:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság
16:05 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Férfi óriásműlesiklás 1.futam Ausztria
16:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Sölden Ffi óriásműlesiklás 2.futam Ausztria
17:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína 3.nap
22:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Nemzetközi bajnokság, Kína 3.nap
23:55 Hírek(ismétlés)2,3 (8)Eurosport 2 Hírek