CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 Műkorcsolya(ismétlés)Grand Prix Korcsolya Amerikából . Amerikai Egyesült Államok
03:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Belfast, Észak-Ir Open Észak-Írország…
05:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Ruka Finnország HS 142
07:00 Biatlon(ismétlés)Világkupa Svédország
07:30 Biatlon(ismétlés)Világkupa Svédország vegyesváltó
08:30 Műkorcsolya(ismétlés)Grand Prix Korcsolya Amerikából . Amerikai Egyesült Államok
10:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Ruka Finnország HS 142
11:30 Biatlon(ismétlés)Világkupa Svédország vegyesváltó
12:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Lake Louise Férfi Szuperóriásműlesiklás Kanada
13:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Belfast, Észak-Ir Open Észak-Írország…
16:00 Műkorcsolya(ismétlés)Grand Prix Korcsolya Amerikából . Amerikai Egyesült Államok
18:00 Biatlon(ismétlés)Világkupa Svédország vegyesváltó
19:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Lake Louise Férfi Szuperóriásműlesiklás Kanada
20:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Belfast, Észak-Ir Open Észak-Írország…
22:30 Biatlon(ismétlés)Világkupa Svédország
23:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Lake Louise Férfi Szuperóriásműlesiklás Kanada
23:55 Hírek(ismétlés)2,3 (8)Eurosport 2 Hírek
00:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Belfast, Észak-Ir Open Észak-Írország…
01:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Ruka Finnország HS 142
03:00 Biatlon(ismétlés)Világkupa Svédország
03:30 Biatlon(ismétlés)Világkupa Svédország vegyesváltó
05:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Lake Louise Férfi Szuperóriásműlesiklás Kanada
06:00 Biatlon(ismétlés)Világkupa Svédország
06:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Ruka Finnország HS 142
08:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Lake Louise Férfi Szuperóriásműlesiklás Kanada
09:00 Rali(ismétlés)FIA Rali Európa-bajnokság ,. Season Review .
11:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Ruka Finnország HS 142
12:30 Műkorcsolya(ismétlés)Grand Prix Korcsolya Amerikából . Amerikai Egyesült Államok
16:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Ruka Finnország HS 142
17:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Belfast, Észak-Ir Open Észak-Írország…
19:30 Biatlon(ismétlés)Világkupa Svédország Női egyéni
21:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Ruka Finnország HS 142
22:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Belfast, Észak-Ir Open Észak-Írország…
23:30 Formula-e(ismétlés)FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
00:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Svédország Férfi sprint
01:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Nizhny Tagil Oroszország HS 134 Férfiak
02:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Lake Louise Női lesiklás Kanada
03:00 Kerékpár(ismétlés)Glasgow Pályakerékpár Revolution Series . . Egyesült Királyság
04:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, 1…
06:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Nizhny Tagil Oroszország HS 134 Férfiak
07:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Svédország Férfi sprint
08:15 Sífutás(ismétlés)Világkupa Lillehammer Norvégia Ffi és Női sprint
10:00 Szánkó(élő)Világkupa Németország Nők
11:00 Szánkó(élő)Világkupa Németország Női második futam
12:15 Szánkó(ismétlés)Világkupa Németország Férfi második futam
13:00 Szánkó(élő)Világkupa Németország Csapat váltó
14:15 Síugrás(ismétlés)Világkupa Nizhny Tagil Oroszország HS 134 Férfiak
15:15 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország Hertha Berlin (Németország) - Eintracht Frankfurt (Németország) 14…
18:00 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország Wolfsburg (Németország) - Mönchengladbach (Németország) 14…
20:00 Snooker(élő)7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, 2…
23:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Lake Louise Női szuper G Kanada
00:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Beaver Creek Ffi óriásműlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült…
01:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Nizhny Tagil Oroszország HS 134 Férfiak
02:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Svédország Női üldözéses verseny
03:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Lake Louise Női szuper G Kanada
03:45 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Beaver Creek Ffi óriásműlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült…
04:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, 2…
06:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Svédország Női üldözéses verseny
07:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Svédország Férfi üldözéses verseny
07:30 Sífutás(ismétlés)Világkupa Lillehammer Norvégia Skiathlon Férfiak
09:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, 2…
11:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Nizhny Tagil Oroszország HS 134 Férfiak
13:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Svédország Női üldözéses verseny
13:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Svédország Férfi üldözéses verseny
14:00 Kerékpár(ismétlés)Pályakerékpár Világupa Kanada
15:30 Sífutás(ismétlés)Világkupa Lillehammer Norvégia Skiathlon Nők
16:15 Sífutás(ismétlés)Világkupa Lillehammer Norvégia Skiathlon Férfiak
17:30 Kerékpár(ismétlés)Pályakerékpár Világupa Kanada
18:15 Formula-e(ismétlés)FIA Bajnokság, 2.forduló
19:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, 3…
20:05 Síugrás(ismétlés)Világkupa Nizhny Tagil Oroszország HS 134 Férfiak
21:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Svédország Női üldözéses verseny
21:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Svédország Férfi üldözéses verseny
22:00 Sífutás(ismétlés)Világkupa Lillehammer Norvégia Skiathlon Nők
22:45 Sífutás(ismétlés)Világkupa Lillehammer Norvégia Skiathlon Férfiak