CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, Elődöntő
03:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Neustadt Németország HS 142 Team
04:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, Elődöntő
06:30 Snowboard(ismétlés)FIS Világkupa Amerikai Egyesült Államok
09:15 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Férfi üldözéses verseny
09:45 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Női üldözéses verseny
10:15 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Világkupa St Moritz Női szuper G Svájc
12:15 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország FC Koln (Németország) - Freiburg (Németország) 15…
14:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga Németország Eintracht Frankfurt (Németország) - Bayern München (Németország) 15…
15:15 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország Hannover 96 (Németország) - Hoffenheim (Németország) 15…
18:00 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország FC Augsburg (Németország) - Hertha Berlin (Németország) 15…
20:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Neustadt Németország HS 142
22:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Férfi váltó
23:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Női váltó
23:55 Hírek(ismétlés)2,3 (8)Eurosport 2 Hírek
00:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Neustadt Németország HS 142
01:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, Döntő
03:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Neustadt Németország HS 142
04:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Női váltó
05:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, Döntő
07:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Neustadt Németország HS 142
08:45 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Női váltó
09:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, , York Egyesült Királyság, Döntő
12:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Neustadt Németország HS 142
13:00 Sífutás(ismétlés)Világkupa Davos Svájc Női 10km szabadstílusú
13:45 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa St Moritz Női szuper G Svájc
14:45 Síugrás(ismétlés)Világkupa Neustadt Németország HS 142
16:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Férfi váltó
17:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Női váltó
19:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Neustadt Németország HS 142
20:45 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Férfi váltó
21:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Női váltó
00:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa St Moritz Női szuper G Svájc
01:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 1…
03:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Férfi váltó
05:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 1…
07:00 Kerékpár(ismétlés)Santiago . . Chile
08:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa St Moritz Női szuper G Svájc
09:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 1…
12:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Férfi váltó
13:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Neustadt Németország HS 142
15:15 Kerékpár(ismétlés)Santiago . . Chile
16:20 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa St Moritz Női szuper G Svájc
18:15 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország Wolfsburg (Németország) - Leipzig (Németország) 16…
20:30 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország Mainz (Németország) - Borussia Dortmund (Németország) 16…
23:00 Vívás(ismétlés)Grand Prix Sorozat Doha .
01:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 2…
04:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Férfi váltó
05:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 2…
08:30 Kerékpár(ismétlés)Santiago . . Chile
09:35 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 2…
12:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Női váltó
13:30 Kerékpár(ismétlés)Santiago . . Chile
15:35 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa St Moritz Női szuper G Svájc
16:15 Snowboard(ismétlés)FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
17:15 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Női váltó
18:15 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország Hoffenheim (Németország) - Stuttgart (Németország) 16…
20:30 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország Bayern München (Németország) - FC Koln (Németország) 16…
22:30 Snowboard(ismétlés)FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
23:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Ausztria Férfi váltó
01:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 3…
03:00 Snowboard(ismétlés)FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
05:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 3…
07:00 Snowboard(ismétlés)FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
08:00 Snowboard(ismétlés)FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
09:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Neustadt Németország HS 142
09:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 3…
14:00 Snooker(élő)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 4…
18:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Neustadt Németország HS 142 Team
20:50 Snowboard(ismétlés)FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
21:30 Síugrás(ismétlés)Kamil Stoch, The Untold Story
22:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Nők Sprint
00:00 Síugrás(ismétlés)Kamil Stoch, The Untold Story
00:30 Snowboard(ismétlés)FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
01:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 4…
03:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Nők Sprint
04:00 Snowboard(ismétlés)FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
05:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 4…
07:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Nők Sprint
08:00 Síugrás(ismétlés)Kamil Stoch, The Untold Story
08:35 Snowboard(ismétlés)FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
09:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság, 4…
11:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Nők Sprint
12:45 Snooker(élő)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság…
20:30 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország Mönchengladbach (Németország) - Hamburger SV (Németország) 17…
22:30 ÚszásVilágkupa, Szingapúr, 1. napRövid pályás Európa-bajnokság Koppenhága 3.nap Dánia
23:35 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi Szuperóriásműlesiklás Olaszország
01:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság…
03:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
04:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Férfi sprint
05:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság…
07:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
08:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Férfi sprint
09:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság…
10:45 Sífutás(élő)Világkupa Toblach Olaszország Női 10km szabadstílusú
12:00 Snowboard(ismétlés)FIS Világkupa Val Thorens Franciaország
12:30 Snowboard(élő)FIS Világkupa Montafon Ausztria
14:00 Snooker(élő)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság…
15:15 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország Stuttgart (Németország) - Bayern München (Németország) 17…
17:30 Labdarúgás6,4 (13)Bundesliga Németország 17. nap
18:30 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország Borussia Dortmund (Németország) - Hoffenheim (Németország) 17…
21:15 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Férfi üldözéses verseny
21:45 Szánkó(ismétlés)Világkupa Amerikai Egyesült Államok Férfi második futam
22:30 SzánkóVilágkupa Amerikai Egyesült Államok Női második futam
23:00 SzánkóVilágkupa Amerikai Egyesült Államok Csapat váltó