CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:05 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Férfi üldözéses verseny
01:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság…
03:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Engelberg Svájc HS 137
05:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság…
07:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Engelberg Svájc HS 137
08:30 Snowboard(ismétlés)FIS Világkupa Montafon Ausztria
09:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság…
10:45 Sífutás(ismétlés)Világkupa Toblach Olaszország Női 10km szabadstílusú
11:15 Sífutás(élő)Világkupa Toblach Olaszország Női 10km klasszikus
12:15 Snowboard(élő)FIS Világkupa Montafon Ausztria
13:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság…
13:45 Snooker(élő)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság…
15:30 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország Hannover 96 (Németország) - Bayer Leverkusen (Németország) 17…
18:00 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország Leipzig (Németország) - Hertha Berlin (Németország) 17…
21:15 Síugrás(ismétlés)Kamil Stoch, The Untold Story
21:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Férfi tömegrajtos verseny
22:00 Snowboard(ismétlés)FIS Világkupa Montafon Ausztria
22:30 Úszás(ismétlés)Rövid pályás Európa-bajnokság Koppenhága 5.nap Dánia
23:30 Sífutás(ismétlés)Világkupa Toblach Olaszország Női 10km klasszikus
00:00 Snowboard(ismétlés)FIS Világkupa Montafon Ausztria
01:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság…
03:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Engelberg Svájc HS 137
04:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Női tömegrajtos verseny
05:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság…
07:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Engelberg Svájc HS 137
09:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Női tömegrajtos verseny
09:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság…
11:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Engelberg Svájc HS 137
13:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Női tömegrajtos verseny
13:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Férfi tömegrajtos verseny
14:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Val d'Isere Női szuper G Franciaország
15:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság…
17:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Engelberg Svájc HS 137
18:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Női tömegrajtos verseny
19:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Férfi tömegrajtos verseny
20:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság…
22:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Engelberg Svájc HS 137
23:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Alta Badia Men - Parallel Giant Slalom Olaszország
00:45 Síugrás(ismétlés)Világkupa Engelberg Svájc HS 137
03:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság…
05:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Alta Badia Men - Parallel Giant Slalom Olaszország
06:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Női tömegrajtos verseny
06:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Férfi tömegrajtos verseny
07:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Engelberg Svájc HS 137
09:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Alta Badia Men - Parallel Giant Slalom Olaszország
09:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Női tömegrajtos verseny
10:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Férfi tömegrajtos verseny
10:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Engelberg Svájc HS 137
12:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság…
14:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Alta Badia Men - Parallel Giant Slalom Olaszország
15:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriásműlesiklás 1.futam Franciaország
15:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriásműlesiklás 2.futam Franciaország
16:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Női tömegrajtos verseny
17:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Férfi tömegrajtos verseny
17:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriásműlesiklás 1.futam Franciaország
18:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriásműlesiklás 2.futam Franciaország
18:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Engelberg Svájc HS 137
20:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriásműlesiklás 1.futam Franciaország
20:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriásműlesiklás 2.futam Franciaország
21:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Női tömegrajtos verseny
22:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Férfi tömegrajtos verseny
22:45 Sportok(ismétlés)Watts top 10
23:00 Vívás(ismétlés)Grand Prix Sorozat Mexico .
23:55 Hírek(ismétlés)2,3 (8)Eurosport 2 Hírek
00:30 Autóverseny(ismétlés)8 (1)World Endurance bajnokság . Szezon áttekintés
01:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Férfi tömegrajtos verseny
02:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriásműlesiklás 1.futam Franciaország
02:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriásműlesiklás 2.futam Franciaország
03:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Női tömegrajtos verseny
03:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Férfi tömegrajtos verseny
04:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriásműlesiklás 1.futam Franciaország
04:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriásműlesiklás 2.futam Franciaország
05:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Engelberg Svájc HS 137
06:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Férfi tömegrajtos verseny
07:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriásműlesiklás 1.futam Franciaország
07:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriásműlesiklás 2.futam Franciaország
08:00 Sportok(ismétlés)Watts top 10
09:30 FallabdaVilágbajnokság Manchester összefoglaló
12:00 Autóverseny(ismétlés)8 (1)World Endurance bajnokság . Szezon áttekintés
13:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Engelberg Svájc HS 137
16:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriásműlesiklás 1.futam Franciaország
16:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Courchevel Női óriásműlesiklás 2.futam Franciaország
17:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Home Nations Series , Glasgow, Skót Open Egyesült Királyság…
20:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Courchevel Paralel szlalom Franciaország
02:00 Autóverseny(ismétlés)8 (1)World Endurance bajnokság . Szezon áttekintés
03:00 Kerékpár(ismétlés)Klasszikusok . Best Of
03:45 Kerékpár(ismétlés)Giro d'Italia Nemzeti körverseny . Best Of Olaszország
04:30 Kerékpár(ismétlés)Francia kerékpáros körverseny Nemzeti körverseny . Best Of Franciaország
05:15 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY Nemzeti körverseny . Best Of Spanyolország
06:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Franciaország Férfi tömegrajtos verseny
08:00 Autóverseny(ismétlés)8 (1)World Endurance bajnokság . Szezon áttekintés
09:00 Sportok(ismétlés)Watts top 10
09:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világbajnokság, St Moritz .
10:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa - Négysáncverseny Best Of
11:30 Északi sí(ismétlés)Világbajnokság, Lahti Best Of
13:00 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open Best Of Melbourne Ausztrália
14:00 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Francia Nyílt Bajnokság Best Of Párizs Franciaország
15:00 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna US Open Best Of New York Amerikai Egyesült…
16:00 Kerékpár(ismétlés)Klasszikusok . Best Of
17:00 Kerékpár(ismétlés)Giro d'Italia Nemzeti körverseny . Best Of Olaszország
18:00 Kerékpár(ismétlés)Francia kerékpáros körverseny Nemzeti körverseny . Best Of Franciaország
19:00 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY Nemzeti körverseny . Best Of Spanyolország
20:00 Sportok(ismétlés)Watts top 10
21:30 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open Best Of Melbourne Ausztrália
22:30 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Francia Nyílt Bajnokság Best Of Párizs Franciaország
23:30 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna US Open Best Of New York Amerikai Egyesült…
00:30 Autóverseny(ismétlés)8 (1). Le Mans 24 órás verseny Franciaország Best Of
01:30 Autóverseny(ismétlés)8 (1)World Endurance bajnokság . Szezon áttekintés
03:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa - Négysáncverseny Best Of
03:45 Északi sí(ismétlés)Világbajnokság, Lahti Best Of
04:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világbajnokság, St Moritz .
05:15 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open Best Of Melbourne Ausztrália
06:00 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Francia Nyílt Bajnokság Best Of Párizs Franciaország
06:45 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna US Open Best Of New York Amerikai Egyesült…
07:30 Kerékpár(ismétlés)Klasszikusok . Best Of
08:30 Kerékpár(ismétlés)Giro d'Italia Nemzeti körverseny . Best Of Olaszország
09:30 Kerékpár(ismétlés)Francia kerékpáros körverseny Nemzeti körverseny . Best Of Franciaország
10:30 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY Nemzeti körverseny . Best Of Spanyolország
11:30 Autóverseny(ismétlés)8 (1). Le Mans 24 órás verseny Franciaország Best Of
13:30 Sportok(ismétlés)Watts top 10
19:30 Sportok(ismétlés)Watts top 10
21:00 Snowboard(ismétlés)FIS Világkupa Olaszország
22:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Madonna di Campiglio Men Night Slalom 1st Leg Olaszország
23:15 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Madonna di Campiglio Ffi szalom 2.futam Olaszország
00:00 Kerékpár(ismétlés)Klasszikusok . Best Of
00:45 Kerékpár(ismétlés)Giro d'Italia Nemzeti körverseny . Best Of Olaszország
01:30 Kerékpár(ismétlés)Francia kerékpáros körverseny Nemzeti körverseny . Best Of Franciaország
02:15 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY Nemzeti körverseny . Best Of Spanyolország
03:00 Autóverseny(ismétlés)8 (1). Le Mans 24 órás verseny Franciaország Best Of
03:45 Atlétika(ismétlés)Világbajnokság, London, Nagy-Britannia Best Of .
05:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Világbajnokság, Sheffield, Sheffield Egyesült Királyság, Döntő
07:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világbajnokság, St Moritz .
08:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa - Négysáncverseny Best Of
09:00 Autóverseny(ismétlés)8 (1). Le Mans 24 órás verseny Franciaország Best Of
10:00 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open Best Of Melbourne Ausztrália
11:00 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Francia Nyílt Bajnokság Best Of Párizs Franciaország
12:00 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna US Open Best Of New York Amerikai Egyesült…
13:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa - Négysáncverseny Best Of
14:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világbajnokság, St Moritz .
15:00 Északi sí(ismétlés)Világbajnokság, Lahti Best Of
17:00 Rali(ismétlés)FIA Rali Európa-bajnokság ,. Season Review .
18:00 Kerékpár(ismétlés)Klasszikusok . Best Of
19:00 Kerékpár(ismétlés)Giro d'Italia Nemzeti körverseny . Best Of Olaszország
20:00 Kerékpár(ismétlés)Francia kerékpáros körverseny Nemzeti körverseny . Best Of Franciaország
21:00 Kerékpár(ismétlés)SPANYOL KÖRVERSENY Nemzeti körverseny . Best Of Spanyolország
22:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa - Négysáncverseny Best Of
23:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Világbajnokság, Sheffield, Sheffield Egyesült Királyság, Döntő