CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, 2.nap
02:00 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 2. szakasz Spanyolország
03:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, 2.nap
05:00 Sífutás(ismétlés)Világkupa Seefeld Ausztria 15km ffi döntő
06:00 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 2. szakasz Spanyolország
07:30 Sífutás(ismétlés)Világkupa Seefeld Ausztria 15km ffi döntő
08:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, 2.nap
09:30 Sífutás(ismétlés)Világkupa Seefeld Ausztria 15km ffi döntő
10:30 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 2. szakasz Spanyolország
11:30 Formula-e(ismétlés)FIA Bajnokság, Santiago Előzetes
12:00 Sífutás(ismétlés)Világkupa Seefeld Ausztria 15km ffi döntő
12:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, 2.nap
13:45 Snooker(élő)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, 3.nap
17:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Stockholm Svédország
18:00 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 3. szakasz Spanyolország
19:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország
20:30 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország FC Koln (Németország) - Dortmund (Németország) 21…
22:30 Kerékpár(élő)Koppenhága 6-napos verseny . 2.nap Dánia
23:30 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 3. szakasz Spanyolország
00:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, Negyeddöntő
01:30 Síugrás(ismétlés)Kamil Stoch story
02:00 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 3. szakasz Spanyolország
03:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, Negyeddöntő
04:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, Negyeddöntő
05:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország
06:00 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 3. szakasz Spanyolország
07:00 Siugrás(ismétlés)Kamil Stoch, The Untold Story
07:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország
08:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, Negyeddöntő
10:00 Formula-e(ismétlés)FIA Bajnokság, Santiago Előzetes
10:30 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 3. szakasz Spanyolország
13:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
14:15 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
15:15 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország Mainz (Németország) - Bayern München (Németország) 21…
17:30 Labdarúgás6,4 (13)Bundesliga Németország SCHALKE 04 (Németország) - Werder Bremen (Németország) 21…
18:30 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország Mönchengladbach (Németország) - Leipzig (Németország) 21…
20:30 Kerékpár(élő)Koppenhága 6-napos verseny . 3.nap Dánia
23:30 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 4. szakasz Spanyolország
00:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
02:00 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 4. szakasz Spanyolország
03:00 Snowboard(ismétlés)FIS Világkupa Feldberg Németország
04:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
06:00 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 4. szakasz Spanyolország
07:30 Snowboard(ismétlés)FIS Világkupa Feldberg Németország
08:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, Elődöntő
10:00 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 4. szakasz Spanyolország
11:00 Snowboard(ismétlés)FIS Világkupa Feldberg Németország
12:00 Snowboard(élő)FIS Világkupa Feldberg Németország
13:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
14:00 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 4. szakasz Spanyolország
15:15 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország FC Augsburg (Németország) - Eintracht Frankfurt (Németország) 21…
18:00 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Bundesliga Németország Hamburger SV (Németország) - Hannover 96 (Németország) 21…
22:30 Kerékpár(ismétlés)Koppenhága 6-napos verseny . 4.nap Dánia
23:30 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 5. szakasz Spanyolország
00:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, Döntő
02:00 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 5. szakasz Spanyolország
03:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, Döntő
05:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
06:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Női tömegrajtos verseny
07:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Férfi tömegrajtos verseny
07:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
09:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
11:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Német Masters, Berlin, Németország, Döntő
13:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Női tömegrajtos verseny
14:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Férfi tömegrajtos verseny
14:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
15:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
20:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Férfi tömegrajtos verseny
21:00 Kerékpár(élő)Koppenhága 6-napos verseny . 5.nap Dánia
00:45 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
02:00 Kerékpár(ismétlés)Tour of Dubai Nemzeti körverseny . 1. szakasz Egyesült Arab Emirátusok
04:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
05:30 Sigurás(ismétlés)Kamil Stoch, The Untold Story
06:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Női tömegrajtos verseny
06:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Férfi tömegrajtos verseny
07:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
08:00 Sigurás(ismétlés)Kamil Stoch, The Untold Story
08:30 Formula-e(ismétlés)FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
09:30 Kerékpár(ismétlés)Tour of Dubai Nemzeti körverseny . 1. szakasz Egyesült Arab Emirátusok
10:30 Kerékpár(élő)Tour of Dubai Nemzeti körverseny . 2. szakasz Egyesült Arab Emirátusok
16:00 Formula-e(ismétlés)FIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
18:00 Sigurás(ismétlés)Kamil Stoch, The Untold Story
18:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
23:30 Sigurás(ismétlés)Kamil Stoch, The Untold Story
00:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
01:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
03:00 Curling(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Kanada - Norvégia Vegyes páros…
05:15 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi lesiklás edzés
06:45 Curling(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Kanada - Norvégia Vegyes páros…
08:15 Sigurás(ismétlés)Kamil Stoch, The Untold Story
08:45 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi lesiklás edzés
10:30 Curling(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Kanada - Norvégia Vegyes páros…
12:15 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi lesiklás edzés
14:15 Sigurás(ismétlés)Kamil Stoch, The Untold Story
15:00 Síugrás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Férfiak HS 106 selejtező…
16:00 Curling(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Kanada - Norvégia Vegyes páros…
17:15 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi lesiklás edzés
18:15 Síugrás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Férfiak HS 106 selejtező…
19:15 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi lesiklás edzés
20:00 Síugrás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Férfiak HS 106 selejtező…
20:45 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi lesiklás edzés
21:30 Síugrás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Férfiak HS 106 selejtező…
22:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Téli Olimpiai Játékok, Pyeong Chang Férfi lesiklás edzés
23:45 Síugrás(ismétlés)Téli Olimpiai Játékok Pyeong Chang Férfiak HS 106 selejtező…