CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Kerékpár(ismétlés), Arctic Race of Norway 3. szakasz
00:45 Kerékpár(ismétlés)Colorado Classic, 3. szakasz
01:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
03:00 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 6. szakasz
04:00 Kerékpár(ismétlés), Arctic Race of Norway 3. szakasz
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
06:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
07:00 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 6. szakasz
08:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
10:00 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, 4. szakasz
11:00 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 6. szakasz
12:00 Kerékpár(ismétlés), Arctic Race of Norway 3. szakasz
13:00 Motokrossz(élő)Világbajnokság, Svájc MX2 - 1. futam
14:00 Motokrossz(élő)Világbajnokság, Svájc MXGP 1. futam
15:00 Kerékpár(ismétlés), Arctic Race of Norway 3. szakasz
18:00 MotokrosszVilágbajnokság, Svájc MX2 - Race 2
18:45 SuperbikeEgyesült Királyság bajnokság, Cadwell Park Első futam
19:15 SuperbikeEgyesült Királyság bajnokság, Cadwell Park 2. futam
20:00 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 7. szakasz
21:00 KerékpárNemzeti körverseny, 5. szakasz
22:00 Labdarúgás(élő)6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, 25. nap
23:55 Hírek(ismétlés)2,3 (8)Eurosport 2 Hírek
00:00 Kerékpár(ismétlés)Colorado Classic, 4. szakasz
00:30 Kerékpár(ismétlés), Arctic Race of Norway 4. szakasz
01:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
03:00 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 7. szakasz
04:00 Kerékpár(ismétlés), Arctic Race of Norway 4. szakasz
05:00 Kerékpár(ismétlés)Colorado Classic, 4. szakasz
06:00 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, 5. szakasz
07:00 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 7. szakasz
08:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
09:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
10:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Negyeddöntő
12:30 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 7. szakasz
13:30 Kerékpár(ismétlés), Arctic Race of Norway 4. szakasz
14:30 Kerékpár(ismétlés)Colorado Classic, 4. szakasz
15:30 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, 5. szakasz
16:30 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svájc MX2 - 1. futam
17:00 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svájc MXGP 1. futam
17:30 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svájc MX2 - Race 2
18:30 Superbike(ismétlés)Egyesült Királyság bajnokság, Cadwell Park Első futam
19:00 Superbike(ismétlés)Egyesült Királyság bajnokság, Cadwell Park 2. futam
19:30 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 7. szakasz
21:00 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svájc MX2 - Race 2
00:00 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 7. szakasz
01:00 Kerékpár(ismétlés), Arctic Race of Norway 4. szakasz
02:00 Kerékpár(ismétlés)Colorado Classic, 4. szakasz
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
05:00 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 7. szakasz
06:30 Kerékpár(ismétlés), Cyclassics Hamburg
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
10:30 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 7. szakasz
12:00 Kerékpár(ismétlés), Cyclassics Hamburg
13:00 Kerékpár(ismétlés)Colorado Classic, 4. szakasz
14:00 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svájc MX2 - 1. futam
14:30 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svájc MXGP 1. futam
15:00 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svájc MX2 - Race 2
16:00 Superbike(ismétlés)Egyesült Királyság bajnokság, Cadwell Park Első futam
16:30 Superbike(ismétlés)Egyesült Királyság bajnokság, Cadwell Park 2. futam
17:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
18:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
19:30 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svájc MX2 - 1. futam
20:00 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svájc MXGP 1. futam
20:30 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svájc MX2 - Race 2
21:30 Kerékpár(ismétlés), BinckBank Tour 7. szakasz
23:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
00:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
02:00 Autóverseny(ismétlés)8 (1)World Endurance bajnokság, Silverstone Áttekintés
02:30 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svájc MX2 - 1. futam
03:00 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svájc MXGP 1. futam
03:30 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svájc MX2 - Race 2
04:30 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
06:00 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Férfi döntő
07:30 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
08:30 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Női döntő
09:45 Autóverseny(ismétlés)8 (1)World Endurance bajnokság, Silverstone Áttekintés
10:15 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svájc MX2 - 1. futam
10:45 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svájc MXGP 1. futam
11:15 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svájc MX2 - Race 2
12:15 Superbike(ismétlés)Egyesült Királyság bajnokság, Cadwell Park Első futam
12:45 Superbike(ismétlés)Egyesült Királyság bajnokság, Cadwell Park 2. futam
13:30 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, Giro d'Italia Best Of
14:30 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
15:30 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
19:30 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
20:30 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
21:30 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svájc MX2 - 1. futam
22:00 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svájc MXGP 1. futam
22:30 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svájc MX2 - Race 2
23:30 Autóverseny(ismétlés)8 (1)World Endurance bajnokság, Silverstone Áttekintés
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
03:00 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, Giro d'Italia Best Of
05:00 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
06:00 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svájc MX2 - 1. futam
06:30 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svájc MXGP 1. futam
07:00 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svájc MX2 - Race 2
08:00 Superbike(ismétlés)Egyesült Királyság bajnokság, Cadwell Park Első futam
08:30 Superbike(ismétlés)Egyesült Királyság bajnokság, Cadwell Park 2. futam
09:00 Autóverseny(ismétlés)8 (1)World Endurance bajnokság, Silverstone Áttekintés
10:30 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
12:00 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Férfi döntő
16:30 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, Giro d'Italia Best Of
17:30 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
18:30 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
19:55 Cselgáncs(ismétlés)6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
23:55 Hírek(ismétlés)2,3 (8)Eurosport 2 Hírek
00:00 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
01:30 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Férfi döntő
03:00 Superbike(ismétlés)Egyesült Királyság bajnokság, Cadwell Park Első futam
03:30 Superbike(ismétlés)Egyesült Királyság bajnokság, Cadwell Park 2. futam
04:00 Autóverseny(ismétlés)8 (1)World Endurance bajnokság, Silverstone Áttekintés
04:30 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svájc MX2 - Race 2
05:00 Motokrossz(ismétlés)Világbajnokság, Svájc MXGP 1. futam
08:00 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Férfi döntő
10:30 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
11:30 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
13:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
14:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Elődöntő
15:45 Labdarúgás(élő)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Harmadik hely
18:00 Síugrás(ismétlés)Nyári Grand Prix, Hakuba HS 131
19:30 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, Giro d'Italia Best Of
20:30 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
21:55 Cselgáncs(ismétlés)6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
22:00 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Döntő
03:00 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
04:00 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Női döntő
07:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Harmadik hely
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Döntő
10:30 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, Giro d'Italia Best Of
11:30 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny Best Of
12:30 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY Best Of
13:30 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
14:30 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
15:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)U20 Női világbajnokság, Franciaország Döntő
17:45 Síugrás(ismétlés)Nyári Grand Prix, Hakuba HS 131
19:45 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
20:45 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
21:45 Kerékpár(ismétlés)Nemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY 1. szakasz