CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:09 MotokrosszVilágbajnokság, Mix of Nations Első futam
00:31 MotokrosszVilágbajnokság, Mix of Nations 2. futam
00:58 MotokrosszVilágbajnokság, Mix of Nations 3. futam
01:36 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 1. szakasz
04:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 1. szakasz
07:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 1. szakasz
09:00 MotokrosszVilágbajnokság, Mix of Nations 3. futam
09:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 1. szakasz
11:45 ÍjászatVilágkupa döntő Törökország
11:50 Cselgáncs6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
11:55 Cselgáncs6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
12:00 TeniszWTA Torna 2. nap Ausztria
14:00 TeniszWTA Torna 2. nap Ausztria
16:00 TeniszWTA Torna 2. nap Ausztria
16:45 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 2. szakasz
19:30 Cselgáncs6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
19:35 Cselgáncs6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
20:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 2. szakasz
22:25 ÍjászatVilágkupa döntő Törökország
23:00 MotokrosszVilágbajnokság, Mix of Nations 3. futam
23:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 2. szakasz
00:30 TeniszWTA Torna 2. nap Ausztria
02:15 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 2. szakasz
03:00 TeniszWTA Torna 2. nap Ausztria
05:30 TeniszWTA Torna 2. nap Ausztria
08:30 TeniszWTA Torna 2. nap Ausztria
09:30 Cselgáncs6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
10:30 TeniszWTA Torna 2. nap Ausztria
11:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 2. szakasz
12:30 TeniszWTA Torna 2. nap Ausztria
14:10 ÍjászatVilágkupa döntő Törökország
14:15 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság MLS összefoglaló
16:45 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 3. szakasz
17:55 Cselgáncs6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
18:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 3. szakasz
19:30 AtlétikaNyári ifjúsági olimpiai játékok , Buenos Aires 1. nap
23:05 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság MLS összefoglaló
23:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 3. szakasz
00:30 TeniszWTA Torna 8 közé jutásért Ausztria
01:25 ÍjászatVilágkupa döntő Törökország
01:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 3. szakasz
03:00 TeniszWTA Torna 8 közé jutásért Ausztria
04:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 3. szakasz
05:30 TeniszWTA Torna 8 közé jutásért Ausztria
07:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 3. szakasz
08:25 ÍjászatVilágkupa döntő Törökország
08:30 TeniszWTA Torna 8 közé jutásért Ausztria
09:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 3. szakasz
10:25 Cselgáncs6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
10:30 TeniszWTA Torna 8 közé jutásért Ausztria
11:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 3. szakasz
12:30 TeniszWTA Torna 8 közé jutásért Ausztria
14:00 TeniszWTA Torna Negyeddöntő Ausztria
16:00 TeniszWTA Torna Negyeddöntő Ausztria
18:00 TeniszWTA Torna Negyeddöntő Ausztria
19:30 AtlétikaNyári ifjúsági olimpiai játékok, Buenos Aires 2. nap
23:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 4. szakasz
00:30 TeniszWTA Torna Negyeddöntő Ausztria
01:25 Cselgáncs6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
01:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 4. szakasz
03:00 TeniszWTA Torna Negyeddöntő Ausztria
04:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 4. szakasz
05:30 TeniszWTA Torna Negyeddöntő Ausztria
07:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 4. szakasz
08:30 TeniszWTA Torna Negyeddöntő Ausztria
09:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 4. szakasz
10:30 TeniszWTA Torna Negyeddöntő Ausztria
11:30 Cselgáncs6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
11:35 TeniszWTA Torna Negyeddöntő Ausztria
13:00 TeniszWTA Torna Negyeddöntő Ausztria
13:55 Cselgáncs6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
14:00 TeniszWTA Torna Elődöntő Ausztria
16:00 TeniszWTA Torna Elődöntő Ausztria
19:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 5. szakasz
20:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, 33. nap
22:30 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina Első futam
23:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, 33. nap
01:00 Cselgáncs6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
01:05 Cselgáncs6 (2)Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi 2. nap, premier, élő, HD
02:15 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 5. szakasz
03:00 TeniszWTA Torna Elődöntő Ausztria
05:30 TeniszWTA Torna Elődöntő Ausztria
08:00 RaliFIA Rali Európa-bajnokság, Lettország 1. nap
08:30 TeniszWTA Torna Elődöntő Ausztria
10:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 5. szakasz
11:30 TeniszWTA Torna Elődöntő Ausztria
13:15 SuperbikeEgyesült Királyság bajnokság, Első futam
13:45 SuperbikeEgyesült Királyság bajnokság, 2. futam
15:45 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 6. szakasz
17:00 SuperbikeEgyesült Királyság bajnokság, 3. futam
17:45 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 6. szakasz
19:00 AtlétikaNyári ifjúsági olimpiai játékok , Buenos Aires 4. nap
23:00 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina 2. futam
23:30 SuperbikeEgyesült Királyság bajnokság, 3. futam
00:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 6. szakasz
01:30 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina Első futam
02:30 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina 2. futam
03:00 AtlétikaNyári ifjúsági olimpiai játékok , Buenos Aires 4. nap
05:00 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina Első futam
05:30 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina 2. futam
06:00 TeniszWTA Torna Döntő Ausztria
07:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 6. szakasz
10:00 TeniszWTA Torna Döntő Ausztria
11:00 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina Első futam
12:00 SuperbikeVilágbajnokság, Argentina 2. futam
12:30 RaliFIA Rali Európa-bajnokság, Lettország Áttekintés
16:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 6. szakasz
17:30 AtlétikaNyári ifjúsági olimpiai játékok , Buenos Aires 4. nap
18:30 AtlétikaNyári ifjúsági olimpiai játékok , Buenos Aires 5. nap
23:00 TeniszWTA Torna Döntő Ausztria
00:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, 33. nap
01:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open 1. nap
03:00 AtlétikaNyári ifjúsági olimpiai játékok , Buenos Aires 5. nap
05:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open 1. nap
06:00 AtlétikaNyári ifjúsági olimpiai játékok , Buenos Aires 5. nap
07:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open 1. nap
09:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Turkey 6. szakasz
11:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open 1. nap
13:00 AtlétikaNyári ifjúsági olimpiai játékok , Buenos Aires 5. nap
14:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, 33. nap
16:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Brit Open 2. nap
18:00 AtlétikaNyári ifjúsági olimpiai játékok , Buenos Aires 5. nap
18:45 AtlétikaNyári ifjúsági olimpiai játékok , Buenos Aires
23:15 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Mont Fuji Áttekintés
23:45 RaliFIA Rali Európa-bajnokság