CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
02:00 SíugrásVilágkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
03:00 SíugrásVilágkupa Wisla Lengyelország HS 134
05:00 SíugrásVilágkupa Wisla Lengyelország HS 134
06:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
07:00 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Csoportmérkőzés 3. nap
08:30 SíugrásVilágkupa Wisla Lengyelország Team - HS 134
10:00 SíugrásVilágkupa Wisla Lengyelország HS 134
11:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Levi Női szlalom 2.futam Finnország
13:30 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Csoportmérkőzés 3. nap
15:00 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Csoportmérkőzés 3. nap
18:15 MűkorcsolyaGrand Prix, Franciaország Női rövidprogram
20:00 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország
20:30 MűkorcsolyaGrand Prix, Franciaország Férfi rövidprogram N
21:30 MűkorcsolyaGrand Prix, Franciaország Női rövidprogram
23:00 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország
23:55 Hírek2,3 (8)Eurosport 2 Hírek
01:00 MűkorcsolyaGrand Prix, Franciaország Női rövidprogram
02:00 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország
03:00 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Csoportmérkőzés 3. nap
04:00 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország
06:00 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország
07:00 MűkorcsolyaGrand Prix, Franciaország Női rövidprogram
08:30 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország
09:00 Curling7,5 (2)Európa-bajnokság, Észtország Női döntő N
12:00 SzánkóVilágkupa, Innsbruck Női második futam
12:45 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország
13:15 SzánkóVilágkupa, Innsbruck Női második futam
14:00 Curling7,5 (2)Európa-bajnokság, Észtország Férfi döntő
17:00 SzánkóVilágkupa, Innsbruck Kettes 2.futam
17:45 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Negyeddöntő
23:00 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország HS 142
00:30 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Negyeddöntő
01:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louis Férfi lesiklás N Kanada
03:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült…
03:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louis Férfi lesiklás N Kanada
04:00 SífutásVilágkupa Ruka Finnország Klasszikus stílusú sprint N
05:00 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország HS 142
06:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült…
07:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louis Férfi lesiklás N Kanada
08:30 SífutásVilágkupa Ruka Finnország Klasszikus stílusú sprint N
09:15 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország HS 142
10:15 SzánkóVilágkupa, Innsbruck Ffiak
11:30 SzánkóVilágkupa, Innsbruck Férfi második futam
13:00 SífutásVilágkupa Ruka Finnország Női 10km klasszikus
13:30 SzánkóVilágkupa, Innsbruck Sprint
15:15 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország HS 142
17:30 SífutásVilágkupa Ruka Finnország Női 10km klasszikus
18:00 SífutásVilágkupa Ruka Finnország Férfi15km klasszikus
19:45 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Negyeddöntő
22:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női szlalom 2.futam Amerikai Egyesült Államok
22:45 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Negyeddöntő
01:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louis Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
01:30 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Negyeddöntő
03:00 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Negyeddöntő
04:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louise Férfi lesiklás N Kanada
05:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai Egyesült…
06:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült…
06:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női szlalom 1.futam Amerikai Egyesült Államok
07:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női szlalom 2.futam Amerikai Egyesült Államok
07:30 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország HS 142
09:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louise Férfi lesiklás N Kanada
10:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női szlalom 1.futam Amerikai Egyesült Államok
10:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női szlalom 2.futam Amerikai Egyesült Államok
11:00 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Negyeddöntő
12:30 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Negyeddöntő
14:00 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország HS 142
15:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louise Férfi lesiklás N Kanada
16:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louise Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
17:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai Egyesült…
18:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült…
18:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női szlalom 1.futam Amerikai Egyesült Államok
19:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női szlalom 2.futam Amerikai Egyesült Államok
22:30 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország HS 142
00:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női szlalom 2.futam Amerikai Egyesült Államok
00:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült…
01:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louise Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
02:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louise Férfi lesiklás N Kanada
03:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louise Férfi lesiklás N Kanada
04:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női szlalom 2.futam Amerikai Egyesült Államok
04:30 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország HS 142
06:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louise Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
07:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült…
07:30 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Negyeddöntő
12:00 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország HS 142
13:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louise Férfi lesiklás N Kanada
14:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louise Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
15:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női szlalom 1.futam Amerikai Egyesült Államok
15:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női szlalom 2.futam Amerikai Egyesült Államok
17:30 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország HS 142
19:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Semi Final Game 2
20:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Semi Final Game 2
21:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louise Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
23:55 Hírek2,3 (8)Eurosport 2 Hírek
01:30 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország HS 142
05:00 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Negyeddöntő
06:30 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Negyeddöntő
10:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louise Férfi lesiklás N Kanada
11:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louise Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
12:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült…
12:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női szlalom 2.futam Amerikai Egyesült Államok
13:00 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország HS 142
14:30 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Negyeddöntő
16:00 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Negyeddöntő
19:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louise Férfi lesiklás N Kanada
20:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louise Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
21:00 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország HS 142
22:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louise Férfi lesiklás N Kanada
23:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louise Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
00:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női szlalom 2.futam Amerikai Egyesült Államok
03:00 SíugrásVilágkupa Ruka Finnország HS 142
04:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai Egyesült…
05:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült…
05:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női szlalom 1.futam Amerikai Egyesült Államok
06:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női szlalom 2.futam Amerikai Egyesült Államok
06:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louise Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
07:30 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Elődöntő
09:00 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Elődöntő
11:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louise Férfi lesiklás N Kanada
12:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louise Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
13:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült…
14:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női szlalom 2.futam Amerikai Egyesült Államok
16:30 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Semi Final Game 2
17:45 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Semi Final Game 2
21:00 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Semi Final Game 2
22:15 Labdarúgás6,4 (13)Amerikai Labdarúgó bajnokság, Play-off Semi Final Game 2
23:30 Labdarúgás6,4 (13)FIFA Női U-17 VB, Uruguay Elődöntő