CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
01:15 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
01:45 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
02:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
03:00 KerékpárVUELTA A SAN JUAN, Argentina 2. szakasz
04:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
05:15 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
06:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
07:30 KerékpárVUELTA A SAN JUAN, Argentina 2. szakasz
11:00 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
12:00 SífutásVilágkupa Svédország Férfi váltó
12:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
13:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
14:30 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
15:30 SífutásVilágkupa Svédország Férfi váltó
16:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kitzbühel Férfi szlalom 2.futam Ausztria
17:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
18:00 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
19:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
20:00 Kerékpár6-napos verseny, Berlin 5. nap
23:00 KerékpárVUELTA A SAN JUAN, 3. szakasz
23:55 Hírek2,3 (8)Eurosport 2 Hírek
00:00 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
01:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
01:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
02:15 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
03:00 KerékpárVUELTA A SAN JUAN, 3. szakasz
04:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
06:00 SífutásVilágkupa Svédország Férfi váltó
07:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
07:30 KerékpárVUELTA A SAN JUAN, 3. szakasz
09:05 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
09:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
10:00 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
11:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
12:00 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
14:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
14:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
15:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
17:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
17:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
18:00 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
18:30 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
19:00 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
20:00 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
21:00 KerékpárVUELTA A SAN JUAN , 4. szakasz
23:00 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
23:30 VívásGrand Prix Sorozat, Doha
00:40 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 1. nap
01:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
02:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
03:00 KerékpárVUELTA A SAN JUAN , 4. szakasz
04:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
05:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
05:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Best Of
06:30 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
07:30 KerékpárVUELTA A SAN JUAN , 4. szakasz
09:05 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
11:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Női döntő
12:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
12:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
13:00 VívásGrand Prix Sorozat, Doha
14:00 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
16:00 SífutásVilágkupa Svédország Férfi váltó
16:45 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
17:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
18:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
20:15 Kerékpár6-napos verseny, Koppenhága 1. nap
22:30 SífutásVilágkupa Svédország Férfi váltó
23:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi műlesiklás 1. futam Ausztria
23:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Schladming Férfi szlalom 2.futam Ausztria
00:30 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 2. nap
03:00 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 2. nap
04:30 Kerékpár6-napos verseny, Koppenhága 1. nap
06:00 Biatlon7 (2)Világkupa Olaszország Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
06:30 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
07:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open Férfi döntő
09:00 KerékpárVUELTA A SAN JUAN , 4. szakasz
10:35 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 2. nap
12:00 SíugrásVilágkupa Sapporo Japán HS 137
12:45 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
13:45 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 3. nap
17:00 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
18:00 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin 3. nap
19:15 Kerékpár6-napos verseny, Koppenhága 1. nap
20:15 Kerékpár6-napos verseny, Koppenhága 2. nap
00:05 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin Negyeddöntő
01:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
02:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
02:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Maribor Női óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia
04:30 Kerékpár6-napos verseny, Koppenhága 2. nap
07:30 Kerékpár6-napos verseny, Koppenhága 2. nap
09:00 SzánkóVilágkupa, Altenberg Kettes 1.futam
09:45 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
10:45 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
12:00 SzánkóVilágkupa, Altenberg Kettes 2.futam
14:00 SzánkóVilágkupa, Altenberg Férfi második futam
14:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Maribor Női szlalom 2.futam Szlovénia
16:00 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin Elődöntő
17:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Maribor Női szlalom 1.futam Szlovénia
18:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Maribor Női szlalom 2.futam Szlovénia
18:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
19:15 Kerékpár6-napos verseny, Koppenhága 2. nap
20:15 Kerékpár6-napos verseny, Koppenhága 3. nap
22:30 KerékpárVUELTA A SAN JUAN, 6. szakasz
23:55 Hírek2,3 (8)Eurosport 2 Hírek
00:00 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin Elődöntő
01:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
03:00 KerékpárVUELTA A SAN JUAN, 6. szakasz
04:30 Kerékpár6-napos verseny, Koppenhága 3. nap
06:00 KerékpárVUELTA A SAN JUAN, 6. szakasz
07:30 Kerékpár6-napos verseny, Koppenhága 3. nap
09:00 SzánkóVilágkupa, Altenberg Nők
10:00 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
10:45 SzánkóVilágkupa, Altenberg Női második futam
11:45 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
12:30 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
13:00 SzánkóVilágkupa, Altenberg Csapat váltó
14:00 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin Döntő
18:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
19:15 Kerékpár6-napos verseny, Koppenhága 3. nap
20:15 Kerékpár6-napos verseny, Koppenhága 4. nap
22:30 KerékpárVUELTA A SAN JUAN, 7. szakasz
00:00 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin Döntő
01:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország HS 225
03:00 KerékpárVUELTA A SAN JUAN, 7. szakasz
04:30 Kerékpár6-napos verseny, Koppenhága 4. nap
06:00 KerékpárVUELTA A SAN JUAN, 7. szakasz
07:30 Kerékpár6-napos verseny, Koppenhága 4. nap
09:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Férfi óriás-műlesiklás 2.futam…
09:30 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
10:00 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
10:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
12:30 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
14:00 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin Döntő
16:00 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
17:30 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
18:00 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
18:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női lesiklás edzés
19:30 Kerékpár6-napos verseny, Koppenhága 4. nap
21:00 Kerékpár6-napos verseny, Koppenhága 5. nap