CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
00:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Férfi szuperóriás-műlesiklás
01:45 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana 1. szakasz
03:30 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
04:30 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana 1. szakasz
05:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Férfi szuperóriás-műlesiklás
06:30 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
07:30 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana 1. szakasz
08:30 Biatlon7 (2)Junior Világbajnokság, Brezno Osrblie
09:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Férfi szuperóriás-műlesiklás
10:00 Kerékpár6-napos verseny, Melbourne 1. nap
13:00 Snooker7 (2)World Grand Prix, 3. nap
13:55 Snooker7 (2)World Grand Prix, 4. nap
18:00 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
19:00 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana 2. szakasz
19:55 Snooker7 (2)World Grand Prix, negyeddöntő
23:00 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana 2. szakasz
02:00 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana 2. szakasz
03:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női lesiklás edzés
03:45 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Férfi lesiklás edzés
04:30 Kerékpár6-napos verseny, Melbourne 1. nap
07:30 Kerékpár6-napos verseny, Melbourne 1. nap
09:00 Kerékpár6-napos verseny, Melbourne 2. nap
12:30 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana 2. szakasz
13:15 Snooker7 (2)World Grand Prix, negyeddöntő
13:55 Snooker7 (2)World Grand Prix, negyeddöntő
18:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női kombináció műlesiklás
19:00 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana 3. szakasz
20:00 Kerékpár6-napos verseny, Melbourne 2. nap
21:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női kombináció műlesiklás
22:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130 férfi selejtező
23:00 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana 3. szakasz
00:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női kombináció lesiklás
01:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női kombináció műlesiklás
02:00 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana 3. szakasz
03:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női kombináció lesiklás
03:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női kombináció műlesiklás
04:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130 férfi selejtező
04:30 Kerékpár6-napos verseny, Melbourne 2. nap
05:30 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana 3. szakasz
07:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női kombináció műlesiklás
07:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130 férfi selejtező
08:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női kombináció műlesiklás
09:45 SnowboardFIS Világkupa, Snowboard Cross
11:30 Kerékpár6-napos verseny, Melbourne 3. nap
13:15 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Szabadstílusú sprint N
15:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Férfi lesiklás N
16:00 SnowboardFIS Világkupa, Snowboard Cross
18:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Férfi lesiklás N
19:00 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana 4. szakasz
19:55 Snooker7 (2)World Grand Prix, Elődöntő
23:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
01:00 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi váltó
02:00 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana 4. szakasz
03:00 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi váltó
03:45 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női váltó
04:30 Kerékpár6-napos verseny, Melbourne 3. nap
05:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Férfi lesiklás N
06:30 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana 4. szakasz
07:30 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi váltó
08:15 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női váltó
09:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
09:45 SnowboardFIS Világkupa, Snowboard Cross
12:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
13:30 SnowboardFIS Világkupa, Snowboard Cross
13:55 Snooker7 (2)World Grand Prix, Döntő
17:00 SzánkóVilágkupa, Oberhof Csapat váltó
18:00 Műkorcsolya4 Kontinens bajnokság, Anaheim Női kűr
19:00 Műkorcsolya4 Kontinens bajnokság, Anaheim Párosok kűr
19:55 Snooker7 (2)World Grand Prix, Döntő
23:00 Műkorcsolya4 Kontinens bajnokság, Anaheim Férfi szabadprogram
00:00 Műkorcsolya4 Kontinens bajnokság, Anaheim Jégtánc szabadtánc N
01:00 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
01:30 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
02:00 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana 5. szakasz
03:00 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
04:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női lesiklás
05:30 Műkorcsolya4 Kontinens bajnokság, Anaheim Jégtánc szabadtánc N
06:30 KerékpárVolta a la Comunitat Valenciana 5. szakasz
07:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női lesiklás
08:30 Műkorcsolya4 Kontinens bajnokság, Anaheim Párosok kűr
09:30 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
11:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open 1. nap
13:00 SíugrásVilágkupa Oberstdorf Németország
13:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open 1. nap
15:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
16:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Ffi kombináció műlesiklás
17:15 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
17:45 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
18:15 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Ffi kombináció műlesiklás
19:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
20:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Férfi lesiklás N
21:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női lesiklás
00:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
02:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női lesiklás
03:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open 1. nap
04:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
05:30 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
06:00 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
06:30 Műkorcsolya4 Kontinens bajnokság, Anaheim Férfi szabadprogram
07:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open 1. nap
09:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
10:30 Műkorcsolya4 Kontinens bajnokság, Anaheim Női kűr
11:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Ffi kombináció műlesiklás
12:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
12:45 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
13:15 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
13:45 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open 2. nap
19:05 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
19:30 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
20:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Csapat
21:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
23:00 Formula-eFIA Bajnokság, Mexico City Előzetes
23:30 VívásGrand Prix Sorozat, Torino
00:35 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
01:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Női lesiklás
02:00 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
02:30 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
03:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open 2. nap
04:30 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
05:00 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
05:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Csapat
06:30 Műkorcsolya4 Kontinens bajnokság, Anaheim Jégtánc szabadtánc N
07:30 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open 2. nap
09:00 VívásGrand Prix Sorozat, Torino
10:00 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
10:30 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
11:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
12:30 Formula-eFIA Bajnokság, Mexico City Előzetes
13:00 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
13:30 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
14:00 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Csapat
15:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
17:00 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
17:30 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
18:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
19:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Csapat
20:30 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Női 12,5km tömegrajtos verseny
21:00 Biatlon7 (2)Világkupa Kanada Férfi 15km tömegrajtos verseny
22:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
23:30 Alpesi sí7,5 (2)Világbajnokság, Are Csapat