CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 1. szakasz
02:30 SuperbikeVilágbajnokság, Jerez 2. futam
03:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Best Of
04:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 1. szakasz
05:00 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Férfi döntő
07:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 1. szakasz
08:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Best Of
09:00 SuperbikeVilágbajnokság, Jerez 2. futam
09:30 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 1. szakasz
10:30 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Férfi döntő
12:30 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 1. szakasz
13:30 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Best Of
14:30 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Női döntő
16:00 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Férfi döntő
18:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 2. szakasz
19:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Best Of
21:00 SakkGrand Prix Sorozat, Moszkva
22:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 2. szakasz
23:30 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Női döntő
01:00 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Férfi döntő
03:00 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
04:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 2. szakasz
05:00 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
06:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Best Of
07:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 2. szakasz
09:30 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 2. szakasz
11:30 SakkGrand Prix Sorozat, Moszkva
12:30 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 2. szakasz
13:30 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
15:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Best Of
16:00 Snooker7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
18:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 3. szakasz
19:00 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
20:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Best Of
21:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 3. szakasz
23:00 SuperbikeVilágbajnokság, Jerez 2. futam
00:30 AtlétikaPaavo Nurmi Játékok, Finnország
01:30 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 3. szakasz
03:00 SuperbikeVilágbajnokság, Jerez 2. futam
04:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 3. szakasz
06:00 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
07:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 3. szakasz
08:00 AtlétikaPaavo Nurmi Játékok, Finnország
11:30 AtlétikaPaavo Nurmi Játékok, Finnország
12:30 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 3. szakasz
13:30 AtlétikaPaavo Nurmi Játékok, Finnország
16:00 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Döntő
17:00 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
18:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 4. szakasz
20:00 AtlétikaPaavo Nurmi Játékok, Finnország
23:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 4. szakasz
00:00 AtlétikaPaavo Nurmi Játékok, Finnország
01:30 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 4. szakasz
03:00 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
04:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 4. szakasz
07:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 4. szakasz
08:00 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
10:50 VívásÁzsiai bajnokság, Japán 1. nap
13:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 4. szakasz
15:00 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
16:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Welsh Open Döntő
18:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 5. szakasz
19:00 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
21:00 SuperbikeVilágbajnokság, Jerez 2. futam
23:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 5. szakasz
01:00 SuperbikeVilágbajnokság, Jerez 2. futam
01:30 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 5. szakasz
04:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 5. szakasz
05:00 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
07:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 5. szakasz
10:50 VívásÁzsiai bajnokság, Japán 2. nap
13:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 5. szakasz
14:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, selejtező
16:00 Snooker7 (2)Világbajnokság, Sheffield Döntő
18:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 6. szakasz
19:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Best Of
20:00 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Best Of
23:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 6. szakasz
00:05 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Best Of
01:30 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 6. szakasz
04:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 6. szakasz
07:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 6. szakasz
09:00 SuperbikeVilágbajnokság, Jerez 2. futam
10:30 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 6. szakasz
11:20 VívásÁzsiai bajnokság, Japán 3. nap
13:45 KerékpárNemzeti körverseny, 4. szakasz
15:30 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 7. szakasz
17:15 KerékpárNemzeti körverseny, 4. szakasz
18:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 7. szakasz
19:20 LovaglásGlobal Champions Tour, Stockholm
21:30 ÍjászatVilágbajnokság, Hollandia
23:30 KerékpárNemzeti körverseny, 4. szakasz
01:30 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 7. szakasz
03:00 KerékpárNemzeti körverseny, 4. szakasz
04:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 7. szakasz
06:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 7. szakasz
07:00 KerékpárNemzeti körverseny, 4. szakasz
08:30 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 7. szakasz
09:30 KerékpárNemzeti körverseny, 4. szakasz
12:00 MotokrosszVilágbajnokság, Lettország MX2 - 1. futam
13:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 7. szakasz
13:30 KerékpárNemzeti körverseny, 5. szakasz
15:00 MotokrosszVilágbajnokság, Lettország MX2 - Race 2
17:00 SuperbikeEgyesült Királyság bajnokság, Első futam
17:30 SuperbikeEgyesült Királyság bajnokság, 2. futam
19:00 KerékpárNemzeti körverseny, 5. szakasz
20:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 8. szakasz
22:00 ÍjászatVilágbajnokság, Hollandia