CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:30 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Austin
03:00 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 1. szakasz
04:00 KerékpárTour of Andalúzia 5. szakasz
04:45 KerékpárTour of Algarve 5. szakasz
05:30 Snooker7 (2)THE PLAYERS CHAMPIONSHIP , Döntő
07:30 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 1. szakasz
09:35 TeniszATP WORLD TOUR 500, Rio de Janeiro Döntő
11:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai 1. nap
13:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai 1. nap
15:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai 1. nap
16:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai 1. nap
18:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai 1. nap
20:00 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, 1. nap
23:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 1. nap
01:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 1. nap
03:00 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 2. szakasz
04:00 KerékpárTour of Andalúzia 5. szakasz
05:00 Snooker7 (2)THE PLAYERS CHAMPIONSHIP 1 forduló
07:00 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 2. szakasz
08:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
08:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Crans Montana Svájc
09:35 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai 1. nap
10:15 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai 1. nap
11:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai 2. nap
13:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai 2. nap
15:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai 2. nap
16:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai 2. nap
18:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai 2. nap
20:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 1. nap
21:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 1. nap
22:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 1. nap
23:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 2. nap
01:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 2. nap
03:00 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 3. szakasz
04:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Naeba Férfi szlalom 2.futam Japán
04:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
05:00 Snooker7 (2)THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, 1 forduló
08:35 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 3. szakasz
09:30 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai 2. nap
10:15 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai 2. nap
11:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai 3. nap
13:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai 3. nap
15:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai 3. nap
16:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai 3. nap
18:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai 3. nap
20:30 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 2. nap
21:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 2. nap
22:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 2. nap
23:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 3. nap
01:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 3. nap
03:00 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 4. szakasz
06:00 Snooker7 (2)THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Negyeddöntő
08:00 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Austin Áttekintés
09:00 Formula-eFIA Bajnokság, Marrakech Előzetes
09:35 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 4. szakasz
10:30 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai 3. nap
11:10 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai 3. nap
12:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai Negyeddöntő
14:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai Negyeddöntő
16:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai Negyeddöntő
18:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai Negyeddöntő
20:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 3. nap
21:15 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Acapulco 3. nap
23:15 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 5. szakasz
00:00 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Otepaa
00:30 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Austin Áttekintés
01:30 Snooker7 (2)THE PLAYERS CHAMPIONSHIP , Negyeddöntő
03:00 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 5. szakasz
04:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Acapulco negyeddöntő
06:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Acapulco negyeddöntő
08:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Acapulco negyeddöntő
09:30 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Acapulco negyeddöntő
11:10 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 6. szakasz
12:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Hinterstoder Ausztria
13:00 Snooker7 (2)THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Negyeddöntő
14:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai Elődöntő
16:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai Elődöntő
18:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai Elődöntő
22:00 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 6. szakasz
23:50 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Acapulco negyeddöntő
01:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Acapulco Elődöntő
03:00 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 6. szakasz
04:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Acapulco negyeddöntő
05:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Acapulco Elődöntő
07:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai Elődöntő
08:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
11:00 Formula-eFIA Bajnokság, Marrakech selejtező
12:00 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 7. szakasz
14:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai Elődöntő
15:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai Elődöntő
16:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai Döntő
19:45 SnowboardFIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Giant Slalom
20:20 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Férfi15km klasszikus
21:05 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Női 10km klasszikus
22:25 SzánkóKoenigsee | Kettes 1.futam
22:55 SzánkóKoenigsee | Kettes 2.futam
23:55 SzánkóKoenigsee | Női második futam
00:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
01:30 Snooker7 (2)THE PLAYERS CHAMPIONSHIP , Elődöntő
03:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Acapulco Elődöntő
04:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Acapulco Döntő
06:00 TeniszATP 500 WORLD TOUR, Dubai Döntő
07:00 SuperbikeVilágbajnokság, Ausztrália 2. futam
07:45 Snooker7 (2)THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Elődöntő
10:00 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Női váltó
11:00 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Férfi váltó
13:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
13:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Női kombináció műlesiklás Olaszország
17:35 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
18:30 SnowboardFIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Giant Slalom
18:50 SnowboardFIS Világkupa, Blue Mountain Parallel Slalom
21:30 MotokrosszVilágbajnokság, Nagy-Britannia MX2 - 1. futam
22:00 MotokrosszVilágbajnokság, Nagy-Britannia MXGP 1. futam
22:30 MotokrosszVilágbajnokság, Nagy-Britannia MX2 - Race 2
23:30 SuperbikeVilágbajnokság, Ausztrália 2. futam