CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
08:30 KerékpárLa course by le Tour de France
09:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Ausztria Nők
11:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Nők
21:00 Snooker7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
22:30 Snooker7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
08:30 KerékpárAmstel Gold kerékpárverseny
11:00 KerékpárEurópa-bajnokság (országúti), Alkmaar Időfutam ffiak
12:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Britain 4. szakasz
12:30 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Britain 7. szakasz
13:15 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Britain 8. szakasz
21:00 Snooker7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Döntő
08:30 KerékpárMILANO-SAN REMO 2008 Olaszország
09:00 KerékpárStrade Bianche 2016 Olaszország
09:30 KerékpárGiro d'Italia 2016 - 14. szakasz
11:00 KerékpárGiro d'Italia 2016 - 15. szakasz
21:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London 1. nap
23:00 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London 2. nap
00:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London 2. nap
01:30 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY 6. szakasz
02:15 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY 14. szakasz
08:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 2. szakasz
09:00 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 6. szakasz
09:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 7. szakasz
10:00 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 10. szakasz
10:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 11. szakasz
11:00 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY 6. szakasz
12:00 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY 12. szakasz
13:00 KerékpárNemzeti körverseny, SPANYOL KÖRVERSENY 14. szakasz
22:00 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London 3. nap
00:00 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London 3. nap
01:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 9. szakasz
03:00 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Férfi elődöntők
05:00 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság 6. nap
06:30 TeniszBemutató mérkőzés, Ultimate Tennis Showdown 1. nap
07:30 TeniszBemutató mérkőzés, Ultimate Tennis Showdown, 1. nap
08:30 KerékpárNemzeti körverseny, Giro d'Italia 18. szakasz
10:30 KerékpárNemzeti körverseny, Francia kerékpáros körverseny 9. szakasz
12:30 KerékpárLondon-Surrey Classic Férfiak
14:00 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Férfi elődöntők
15:30 TeniszGrand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság 6. nap
17:00 TeniszBemutató mérkőzés, Ultimate Tennis Showdown 1. nap
18:00 TeniszBemutató mérkőzés, Ultimate Tennis Showdown, 1. nap
22:00 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London 4. nap