Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
január 21. vasárnap
.
?
január 22. hétfő
.
?
január 23. kedd
.
?
január 24. szerda
.
?
január 25. csütörtök
.
?
január 26. péntek
.
?
január 27. szombat
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
okt.
19
K
okt.
20
SZE
okt.
21
CS
okt.
22
P
okt.
23
SZO
okt.
24
V
okt.
25
H
okt.
26
K
okt.
27
SZE
okt.
28
CS
okt.
29
P
okt.
30
SZO
okt.
31
V
nov.
1
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2018. január 21. vasárnap
00:35 Jégkorong közvetítés: Magyar Kupa döntő: DVTK Jegesmedvék - UTE mérkőzésFelvételről
02:45 Szabadidő magazin
03:10 Férfi kézilabda Eb: Magyarország - Csehország
04:40 Startfejes magazin
05:20 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: GVM Europe-Vác - Ferencváros-Rail Cargo Hungária mérkőzés8,5 (2)
07:00 Jégkorong közvetítés: Magyar Kupa döntő: DVTK Jegesmedvék - UTE mérkőzésFelvételről
09:20 Napos Oldal - DVTK magazin
09:50 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
10:20 Kisbajnok magazin
10:50 Jövünk! magazin(2019)
11:25 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Sziklenka Lászlóval(2020)
12:00 Műkorcsolya Eb: GálaÉlő közvetítés
14:40 Sporthíradó
15:00 Asztalitenisz World Tour: DöntőkÉlő közvetítés
19:20 Sporthíradó
19:35 Műkorcsolya Eb: Gála
21:55 Sporthíradó
22:15 Asztalitenisz World TourFelvételről
23:10 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
23:40 Jégkorong közvetítés: Magyar Kupa döntő: DVTK Jegesmedvék - UTE mérkőzésFelvételről
m4 sport
2018. január 22. hétfő
01:55 Jövünk! magazin(2019)
02:25 Kisbajnok magazin
02:50 Pegazus magazin
03:20 Vízilabda közvetítés: Férfi Vízilabda Világliga: Magyarország - Spanyolország4 (3)
04:50 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Sziklenka Lászlóval(2020)
05:20 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: GVM Europe-Vác - Ferencváros-Rail Cargo Hungária mérkőzés8,5 (2)
07:00 M4 Sportreggeli
07:50 Jégkorong közvetítés: Magyar Kupa döntő: DVTK Jegesmedvék - UTE mérkőzésFelvételről
10:15 M4 Sportreggeli
11:00 XXIII. Phjongcsangi Téli Olimpiai és Paralimpiai Játékok fogadalomtétele(2018)
12:00 Jövünk! magazin(2019)
12:35 Szabadidő magazin
13:05 Asztalitenisz World Tour
14:10 Műkorcsolya Eb: Gála
16:30 Kosárlabda magazin
17:30 Kézilabda magazin
18:30 Sport7fő
19:30 Sporthíradó
19:45 Stúdió: Jégkorong
20:00 Jégkorong közvetítés: Erste Liga, középszakasz: Fehérvári Titánok - FTC mérkőzésFelvételről
22:05 Stúdió: Jégkorong
22:30 Sporthíradó
22:45 Kosárlabda magazin
23:45 Szabadidő magazin

m4 sport
2018. január 23. kedd
00:15 Kisbajnok magazin
00:45 Jégkorong közvetítés: Magyar Kupa döntő: DVTK Jegesmedvék - UTE mérkőzésFelvételről
02:55 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: GVM Europe-Vác - Ferencváros-Rail Cargo Hungária mérkőzés8,5 (2)
04:40 Bringasport magazin
05:00 Vízilabda közvetítés: Férfi Vízilabda Világliga: Magyarország - Spanyolország4 (3)
06:30 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
07:00 M4 Sportreggeli
07:45 Jégkorong közvetítés: Erste Liga, középszakasz: Fehérvári Titánok - FTC mérkőzésFelvételről
10:05 M4 Sportreggeli
10:55 Szabadidő magazin
12:30 Sport7fő
13:35 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Sziklenka Lászlóval(2020)
14:10 Asztalitenisz World Tour
15:15 Műkorcsolya Eb: Gála
17:35 Stúdió: Alpesi sí
17:45 Alpesi sí Világkupa: Férfi műlesiklás 1. futamSchladmingból
18:30 Stúdió: Alpesi sí
18:55 Hungaroring magazin
19:20 Fradi Tv magazin
19:50 Sporthíradó
20:00 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
20:30 Stúdió: Alpesi sí
20:45 Alpesi sí Világkupa: Férfi műlesiklás 2. futamSchladming
21:45 Stúdió: Alpesi sí
22:05 Sporthíradó
22:15 Fradi Tv magazin
22:45 Hungaroring magazin
23:20 Műkorcsolya Eb: Gála
m4 sport
2018. január 24. szerda
01:35 Jégkorong közvetítés: Erste Liga, középszakasz: Fehérvári Titánok - FTC mérkőzésFelvételről
03:35 Jövünk! magazin(2019)
04:05 Fradi Tv magazin
04:30 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Sziklenka Lászlóval(2020)
05:00 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: GVM Europe-Vác - Ferencváros-Rail Cargo Hungária mérkőzés8,5 (2)
06:30 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
07:00 M4 Sportreggeli
07:50 Férfi kézilabda Eb: Magyarország - Csehország
09:35 Fradi Tv magazin
10:05 M4 Sportreggeli
10:55 Kosárlabda magazin
12:00 UEFA Labdarúgó Nemzetek Ligája sorsolás(2018)Élő közvetítés
13:00 Jégkorong közvetítés: Erste Liga, középszakasz: Fehérvári Titánok - FTC mérkőzésFelvételről
15:05 Bringasport magazin
15:25 Férfi kézilabda Eb: Magyarország - Csehország
17:05 Sporthíradó
17:20 Vízilabda közvetítés: Férfi Vízilabda Világliga: Magyarország - Spanyolország4 (3)
19:00 Sporthíradó
19:30 Műkorcsolya Eb: Gála
21:45 Sporthíradó
22:05 Alpesi sí Világkupa: Férfi műlesiklás 2. futamSchladmingból
23:10 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: GVM Europe-Vác - Ferencváros-Rail Cargo Hungária mérkőzés8,5 (2)

Horrora akadva, avagy tudom kit ettél tavaly nyárson DVD13% kedvezmény!3 590 Ft helyett: 3 140 Ft
m4 sport
2018. január 25. csütörtök
00:45 Hungaroring magazin
01:15 Jégkorong közvetítés: Magyar Kupa döntő: DVTK Jegesmedvék - UTE mérkőzésFelvételről
03:20 Asztalitenisz World Tour
04:25 Fradi Tv magazin
04:55 Hungaroring magazin
05:20 Alpesi sí Világkupa: Férfi műlesiklás 2. futamSchladmingból
06:30 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
07:00 M4 Sportreggeli
07:50 Jégkorong közvetítés: Erste Liga, középszakasz: Fehérvári Titánok - FTC mérkőzésFelvételről
10:10 M4 Sportreggeli
11:00 Jégkorong közvetítés: Magyar Kupa döntő: DVTK Jegesmedvék - UTE mérkőzésFelvételről
13:20 Műkorcsolya Eb: Gála
15:35 Hungaroring magazin
16:05 Lendület magazin
16:40 Pecatúra magazin
17:10 Röpte magazin
17:45 Stúdió: Röplabda
18:00 Röplabda közvetítés: Női röplabda NB I: UTE - Fatum Nyíregyháza mérkőzés
19:45 Stúdió: Röplabda
20:00 Sporthíradó
20:15 Jégkorong magazin
20:45 Alpesi sí Világkupa: Férfi műlesiklás 2. futamSchladmingból
21:55 Fradi Tv magazin
22:25 Sporthíradó
22:40 Műkorcsolya Eb: Gála
m4 sport
2018. január 26. péntek
01:00 Lendület magazin
01:30 Röpte magazin
01:55 Alpesi sí Világkupa: Férfi műlesiklás 2. futam
03:00 Asztalitenisz World Tour
04:05 Kisbajnok magazin
04:30 Szabadidő magazin
05:00 Röplabda közvetítés: Női röplabda NB I: UTE - Fatum Nyíregyháza mérkőzés
07:00 M4 Sportreggeli
07:50 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
08:15 Jégkorong magazin
08:50 Bringasport magazin
09:10 M4 Sportreggeli
11:05 Jövünk! magazin(2019)
11:40 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Sziklenka Lászlóval(2020)
12:15 Kisbajnok magazin
12:45 Fradi Tv magazin
13:05 Röplabda közvetítés: Női röplabda NB I: UTE - Fatum Nyíregyháza mérkőzés
16:35 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
17:05 Golf magazin10 (1)
17:45 Stúdió: Kosárlabda
18:00 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB I: ALBA Fehérvár - Zalakerámia ZTE KK mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
19:50 Stúdió: Kosárlabda
20:15 Sporthíradó
20:30 Puskás Akadémia magazin
21:00 Startfejes magazin
21:35 Sporthíradó
22:50 Jégkorong magazin
23:35 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB I: ALBA Fehérvár - Zalakerámia ZTE KK mérkőzés8 (2)Élő közvetítés

Beatrix Potter
Nyúl Péter és barátai
22% kedvezmény!9 900 Ft helyett: 7 722 Ft
m4 sport
2018. január 27. szombat
01:35 Műkorcsolya Eb: Gála
03:35 Alpesi sí Világkupa: Férfi műlesiklás 2. futamSchladmingból
04:40 Hungaroring magazin
05:05 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB I: ALBA Fehérvár - Zalakerámia ZTE KK mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
07:00 Startfejes magazin
07:30 Pecatúra magazin
08:00 Röplabda közvetítés: Női röplabda NB I: UTE - Fatum Nyíregyháza mérkőzés
10:25 Bringasport magazin
10:40 Szabadidő magazin
11:15 Fradi Tv magazin
11:45 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
12:10 Puskás Akadémia magazin
12:45 Golf magazin10 (1)
13:20 Startfejes magazin
13:45 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB I: ALBA Fehérvár - Zalakerámia ZTE KK mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
15:45 Stúdió: Vízilabda
16:00 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda OB I: ZF-Eger - Racionet Honvéd mérkőzés4 (3)
17:10 Stúdió: Vízilabda
17:30 Stúdió: Kosárlabda
18:00 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB I: Egis Körmend - Kaposvári KK mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
19:50 Stúdió: Kosárlabda
20:00 Stúdió: Kézilabda
20:15 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Dunaújváros KKA - GVM Europe Vác mérkőzés8,5 (2)
21:45 Stúdió: Kézilabda
22:15 Sporthíradó
22:25 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda OB I: ZF-Eger - Racionet Honvéd mérkőzés4 (3)
23:50 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB I: Egis Körmend - Kaposvári KK mérkőzés8 (2)Élő közvetítés