Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
március 9. szombat
.
?
március 10. vasárnap
.
?
március 11. hétfő
.
?
március 12. kedd
.
?
március 13. szerda
.
?
március 14. csütörtök
.
?
március 15. péntek
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
szept.
21
K
szept.
22
SZE
szept.
23
CS
szept.
24
P
szept.
25
SZO
szept.
26
V
szept.
27
H
szept.
28
K
szept.
29
SZE
szept.
30
CS
okt.
1
P
okt.
2
SZO
okt.
3
V
okt.
4
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2019. március 9. szombat
01:35 Röpte magazin
02:00 Pecatúra magazin
02:30 Röplabda közvetítés: Női röplabda Extraliga: Fatum Nyíregyháza - Vasas mérkőzés
04:20 Bringasport magazin
04:35 Hungaroring magazin
05:05 Fradi Tv
05:30 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank: Vasas - Nyíregyháza mérkőzés8 (2)
07:15 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Győri Audi ETO KC - Dunaújváros KKA mérkőzés8,5 (2)
08:45 Szabadidő magazin
09:20 Építők
09:50 Játékoskijáró
10:35 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - MTK Budapest mérkőzés8 (2)
12:40 Stúdió: Gyorskorcsolya
13:00 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világbajnokság7,5 (2)Felvételről
16:15 Stúdió: Gyorskorcsolya
16:30 Stúdió: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)
18:45 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Stúdió: Labdarúgás
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MTK Budapest - Ferencvárosi TC mérkőzés8 (2)
21:15 Stúdió: Labdarúgás
21:30 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
22:45 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Grundfos Tatabánya - MOL-Pick Szeged mérkőzés8,5 (2)
m4 sport
2019. március 10. vasárnap
00:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)
02:25 Szabadidő magazin
02:55 Építők
03:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MTK Budapest - Ferencvárosi TC mérkőzés8 (2)
05:05 Bringasport magazin
05:20 Boxutca
05:45 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világbajnokság7,5 (2)Felvételről
07:20 Irány Madrid!
08:05 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Frank Tibor ultramaratonistával(2020)
08:35 Jövünk! magazin(2019)
09:10 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
10:25 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Grundfos Tatabánya - MOL-Pick Szeged mérkőzés8,5 (2)
12:10 UEFA Bajnokok Ligája magazin
12:45 Stúdió: Gyorskorcsolya
13:00 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világbajnokság7,5 (2)Felvételről
16:00 Stúdió: Gyorskorcsolya
16:15 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
17:25 UEFA Bajnokok Ligája magazin
17:55 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: ZTE - Vác mérkőzés8 (2)
20:00 Góóól!26,5 (2)
21:00 Sport7
22:00 Vívó Budapest Grand Prix
23:05 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világbajnokság7,5 (2)Felvételről

Ablonczy Balázs
Ismeretlen Trianon
22% kedvezmény!3 999 Ft helyett: 3 119 Ft
m4 sport
2019. március 11. hétfő
00:30 Irány Madrid!
01:20 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)
03:05 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: ZTE - Vác mérkőzés8 (2)
05:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Frank Tibor ultramaratonistával(2020)
05:30 Startfejes magazin
05:55 Szabadidő magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Sport7
08:30 Építők
09:00 Góóól!26,5 (2)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világbajnokság7,5 (2)Felvételről
11:55 Jégkorong magazin
12:30 Boxutca
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Vívó Budapest Grand Prix
14:30 Jövünk! magazin(2019)
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 UEFA Bajnokok Ligája magazin
17:45 Irány Madrid!
18:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MTK Budapest - Ferencvárosi TC mérkőzés8 (2)
20:30 Kézilabda magazin
21:30 Kosárlabda magazin
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Vívó Budapest Grand Prix
m4 sport
2019. március 12. kedd
00:00 Boxutca
00:35 Pecatúra magazin
01:05 Bringasport magazin
01:20 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés8 (2)
03:10 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: ZTE - Vác mérkőzés8 (2)
05:00 Hajime magazin
05:25 Szabadidő magazin
05:55 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Frank Tibor ultramaratonistával(2020)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Kosárlabda magazin
08:30 Kézilabda magazin
09:30 Jövünk! magazin(2019)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin
11:00 Tour de HongrieÉlő közvetítés
12:00 Vívó Budapest Grand Prix
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Irány Madrid!
14:25 Hungaroring magazin
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Fradi Tv
17:45 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: DVSC - Mezőkövesd Zsóry FC negyeddöntő mérkőzés8 (2)
19:50 Stúdió: Labdarúgás
20:15 Stúdió: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Juventus - Atlético Madrid nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés1 (1)
22:50 Stúdió: Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Manchester City - Schalke 04 nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés

Jussi Adler-Olsen
A 2117. áldozat
22% kedvezmény!4 290 Ft helyett: 3 346 Ft
m4 sport
2019. március 13. szerda
00:15 Kézilabda közvetítés: Férfi Kézilabda Magyar Kupa: Grundfos Tatabánya - Telekom Veszprém mérkőzés8,5 (2)
01:55 Bringasport magazin
02:10 Hungaroring magazin
02:40 Fradi Tv
03:05 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: DVSC - Mezőkövesd Zsóry FC negyeddöntő mérkőzés8 (2)
05:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Frank Tibor ultramaratonistával(2020)
05:30 Vívó Budapest Grand Prix
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:10 Forma-1 szezonnyitó show▶ Forma-1 TV
08:05 Szabadidő magazin
08:35 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világbajnokság7,5 (2)Felvételről
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 UEFA Bajnokok Ligája: Juventus - Atlético Madrid nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés1 (1)
12:30 Hungaroring magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Manchester City - Schalke 04 nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés
14:25 Kerékpártúra magazin
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:20 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Ferencvárosi TC - MOL Vidi FC negyeddöntő mérkőzés8 (2)
19:50 Stúdió: Labdarúgás
20:15 Stúdió: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Bayern München - Liverpool nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés1 (1)
22:50 Stúdió: Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: FC Barcelona - Lyon nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés
m4 sport
2019. március 14. csütörtök
00:15 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Ferencvárosi TC - MOL Vidi FC negyeddöntő mérkőzés8 (2)
02:10 Fradi Tv
02:35 Kerékpártúra magazin
03:05 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
04:50 Kézilabda közvetítés: Férfi Kézilabda Magyar Kupa: Grundfos Tatabánya - Telekom Veszprém mérkőzés8,5 (2)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Fradi Tv
08:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 UEFA Bajnokok Ligája: Bayern München - Liverpool nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés1 (1)
12:30 Kerékpártúra magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Hungaroring magazin
14:00 Sportlövészet magazin
14:30 Pecatúra magazin
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Szombathelyi Haladás- Újpest FC mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:30 Skipper magazin
18:00 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
18:05 Forma-1 szezonnyitó show▶ Forma-1 TV
18:55 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
19:40 Stúdió: Röplabda
20:00 Röplabda közvetítés: Férfi röplabda Extraliga: Kazincbarcika - FINO Kaposvár mérkőzés
21:45 Stúdió: Röplabda
22:00 Napos Oldal magazin(2019)
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Ferencvárosi TC - MOL Vidi FC negyeddöntő mérkőzés8 (2)

m4 sport
2019. március 15. péntek
00:50 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: FC Barcelona - Lyon nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés
01:55 Forma-1 Ausztrál Nagydíj - 1. szabadedzés▶ Forma-1 TV
03:35 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világbajnokság7,5 (2)Felvételről
05:00 Pecatúra magazin
05:25 Skipper magazin
05:55 Forma-1 Ausztrál Nagydíj - 2. szabadedzés▶ Forma-1 TV
07:40 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
09:40 Bringasport magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Sportlövészet magazin
11:00 Vívó Budapest Grand Prix
12:00 UEFA Bajnokok Ligája sorsolásÉlő közvetítés
12:30 Fradi Tv
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Napos Oldal magazin(2019)
14:15 Skipper magazin
14:50 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Manchester City - Schalke 04 nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés
15:55 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: FC Barcelona - Lyon nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Startfejes magazin
18:00 Stúdió: Vízilabda
18:30 Vízilabda Bajnokok Ligája: ZF-Eger - Telekom FTC Waterpolo mérkőzés
19:45 Stúdió: Vízilabda
20:00 Boxutca
20:30 Irány Madrid!
21:15 Játékoskijáró
22:00 Női labdarúgó magazin6 (2)
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Vízilabda Bajnokok Ligája: ZF-Eger - Telekom FTC Waterpolo mérkőzés