Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
április 15. hétfő
.
?
április 16. kedd
.
?
április 17. szerda
.
?
április 18. csütörtök
.
?
április 19. péntek
.
?
április 20. szombat
.
?
április 21. vasárnap
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
szept.
28
K
szept.
29
SZE
szept.
30
CS
okt.
1
P
okt.
2
SZO
okt.
3
V
okt.
4
H
okt.
5
K
okt.
6
SZE
okt.
7
CS
okt.
8
P
okt.
9
SZO
okt.
10
V
okt.
11
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2019. április 15. hétfő
00:45 Birkózó Európa-bajnokság
01:40 Kézilabda közvetítés: Férfi kézilabda Európa-bajnoki selejtező: Magyarország - Oroszország mérkőzés8,5 (2)
03:20 Vízilabda Bajnokok Ligája: FTC-Telekom Waterpolo - Pro Recco mérkőzés
04:40 Bringasport magazin
05:00 Kerékpártúra magazin
05:30 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Egervári Márta úszóval(2020)
05:55 Skipper magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Női Kosárlabda Euroliga
09:30 Szabadidő magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Kézilabda közvetítés: Férfi kézilabda Európa-bajnoki selejtező: Magyarország - Oroszország mérkőzés8,5 (2)
12:25 Startfejes magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:35 Jövünk! magazin(2019)
14:10 Irány Madrid!
15:00 A Magyar Kerékpáros Szövetség sajtótájékoztatójaÉlő közvetítés
15:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - DVSC mérkőzés8 (2)
17:45 Stúdió: Röplabda
18:00 Röplabda közvetítés: Női Röplabda Extraliga: Fatum Nyíregyháza - Swietelsky Békéscsaba mérkőzés
19:45 Stúdió: Röplabda
20:00 Kézilabda magazin
21:00 Kosárlabda magazin
22:00 Startfejes magazin
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Forma-1 Kínai Nagydíj - Futam▶ Forma-1 TV
m4 sport
2019. április 16. kedd
01:10 Jégkorong közvetítés: Divízió 1/A női világbajnokság: Magyarország - Ausztria mérkőzésFelvételről
03:15 Röplabda közvetítés: Női Röplabda Extraliga: Fatum Nyíregyháza - Swietelsky Békéscsaba mérkőzés
05:05 Szabadidő magazin
05:30 Építők
05:55 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Babinyecz József atlétával(2020)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Kosárlabda magazin
08:30 Kézilabda magazin
09:30 Jövünk! magazin(2019)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - DVSC mérkőzés8 (2)
12:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Irány Madrid!
14:25 Hungaroring magazin
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Fradi Tv
17:45 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: MOL Vidi FC - Debreceni VSC mérkőzés8 (2)
19:50 Stúdió: Labdarúgás
20:15 Stúdió: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: FC Barcelona - Manchester United negyeddöntő visszavágó mérkőzés3,5 (2)
22:50 Stúdió: Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló

Nora Roberts
Napfogyatkozás
22% kedvezmény!3 990 Ft helyett: 3 112 Ft
m4 sport
2019. április 17. szerda
00:15 Jégkorong közvetítés: Divízió 1/A női világbajnokság: Magyarország - Ausztria mérkőzésFelvételről
02:30 Hungaroring magazin
02:55 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
04:35 Építők
05:00 Fradi Tv
05:30 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Egervári Márta úszóval(2020)
05:55 Hungaroring magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 UEFA Bajnokok Ligája: FC Barcelona - Manchester United negyeddöntő visszavágó mérkőzés3,5 (2)
09:30 Startfejes magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: MOL Vidi FC - Debreceni VSC mérkőzés8 (2)
12:25 Hungaroring magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 Skipper magazin
13:55 Fradi Tv
14:25 Jövünk! magazin(2019)
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - DVTK mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Röplabda magazin
17:45 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Budapest Honvéd - Soroksár SC mérkőzés8 (2)
19:50 Stúdió: Labdarúgás
20:15 Stúdió: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Manchester City - Tottenham Hotspur negyeddöntő visszavágó mérkőzés3,5 (2)
22:50 Stúdió: Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
m4 sport
2019. április 18. csütörtök
00:15 Jégkorong közvetítés: Férfi válogatott felkészülési mérkőzés: Magyarország - SzlovéniaFelvételről
02:30 Fradi Tv
02:55 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Budapest Honvéd - Soroksár SC mérkőzés8 (2)
04:45 Bringasport magazin
05:00 Szabadidő magazin
05:30 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Babinyecz József atlétával(2020)
05:55 Jövünk! magazin(2019)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Telekom Veszprém - Grundfos Tatabánya mérkőzés8,5 (2)
09:15 Hungaroring magazin
09:40 Sportpercek(2018)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 UEFA Bajnokok Ligája: Manchester City - Tottenham Hotspur negyeddöntő visszavágó mérkőzés3,5 (2)
12:30 Fradi Tv
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Skipper magazin
14:00 Pecatúra magazin
14:30 Vívó magazin
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Szombathelyi Haladás - MTK Budapest mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 DVSC Tv
17:45 Stúdió: Kosárlabda
18:00 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB1: EGIS Körmend - Pécsi VSK Veolia mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
19:50 Stúdió: Kosárlabda
20:15 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Telekom Veszprém - Grundfos Tatabánya mérkőzés8,5 (2)
22:00 Jégkorong magazin
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 UEFA Bajnokok Ligája: FC Barcelona - Manchester United negyeddöntő visszavágó mérkőzés3,5 (2)

Edith Eva Eger
A döntés
22% kedvezmény!3 999 Ft helyett: 3 119 Ft
m4 sport
2019. április 19. péntek
00:55 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB1: EGIS Körmend - Pécsi VSK Veolia mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
02:45 Pecatúra magazin
03:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Szombathelyi Haladás - MTK Budapest mérkőzés8 (2)
05:00 Szabadidő magazin
05:25 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
09:25 DVSC Tv
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Vívó magazin
11:00 UEFA Bajnokok Ligája: Manchester City - Tottenham Hotspur negyeddöntő visszavágó mérkőzés3,5 (2)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Jégkorong magazin
14:00 Sportpercek(2018)
14:20 Jövünk! magazin(2019)
14:50 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
15:55 Startfejes magazin
16:25 Út Franciaországba
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:10 MTK magazin
17:45 Jégkorong közvetítés: Férfi válogatott felkészülési mérkőzés: Magyarország - SzlovéniaFelvételről
20:00 Boxutca
20:30 Irány Madrid!
21:15 Játékoskijáró
22:00 Női labdarúgó magazin6 (2)
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Startfejes magazin
23:35 UEFA Bajnokok Ligája: Manchester City - Tottenham Hotspur negyeddöntő visszavágó mérkőzés3,5 (2)
m4 sport
2019. április 20. szombat
01:35 Röplabda közvetítés: Női Röplabda Extraliga: Fatum Nyíregyháza - Swietelsky Békéscsaba mérkőzés
03:30 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Telekom Veszprém - Grundfos Tatabánya mérkőzés8,5 (2)
04:50 Bringasport magazin
05:05 Vívó magazin
05:35 MTK magazin
06:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: MOL Vidi FC - Debreceni VSC mérkőzés8 (2)
08:00 Pecatúra magazin
08:30 Szabadidő magazin
09:00 Építők
09:30 Női labdarúgó magazin6 (2)
10:00 Játékoskijáró
10:45 UEFA Bajnokok Ligája: FC Barcelona - Manchester United negyeddöntő visszavágó mérkőzés3,5 (2)
12:45 Boxutca
13:15 Út Franciaországba
13:45 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
14:50 Irány Madrid!
15:40 Játékoskijáró
16:30 Stúdió: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
18:45 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Stúdió: Labdarúgás
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)
21:15 Stúdió: Labdarúgás
21:30 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
22:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)

Borsa Brown
A szárd szikla
22% kedvezmény!4 290 Ft helyett: 3 346 Ft
m4 sport
2019. április 21. vasárnap
00:45 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB1: EGIS Körmend - Pécsi VSK Veolia mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
02:15 Jégkorong magazin
02:40 Építők
03:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)
05:00 Szabadidő magazin
05:25 Startfejes magazin
05:55 Pecatúra magazin
06:25 MTK magazin
07:00 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
08:15 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Röck Samu tornász mesteredzővel(2020)
08:50 Jövünk! magazin(2019)
09:20 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
11:20 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)
13:15 UEFA Bajnokok Ligája magazin
13:45 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
15:00 Irány Madrid!
15:45 Stúdió: Kosárlabda
16:00 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB1: EGIS Körmend - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
17:45 Stúdió: Kosárlabda
17:50 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Gyirmót FC Győr - Vasas mérkőzés8 (2)
19:45 Stúdió: Labdarúgás
20:00 Góóól!26,5 (2)
21:00 Sport7
22:00 Asztalitenisz Világbajnokság
23:05 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)