Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
április 22. hétfő
.
?
április 23. kedd
.
?
április 24. szerda
.
?
április 25. csütörtök
.
?
április 26. péntek
.
?
április 27. szombat
.
?
április 28. vasárnap
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
júl.
6
K
júl.
7
SZE
júl.
8
CS
júl.
9
P
júl.
10
SZO
júl.
11
V
júl.
12
H
júl.
13
K
júl.
14
SZE
júl.
15
CS
júl.
16
P
júl.
17
SZO
júl.
18
V
júl.
19
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2019. április 22. hétfő
01:00 Építők
01:30 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Röck Samu tornász mesteredzővel
01:55 Jövünk! magazin(2019)
02:25 Szabadidő magazin
02:55 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Gyirmót FC Győr - Vasas mérkőzés8 (2)
04:40 Bringasport magazin
05:00 Startfejes magazin
05:25 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Röck Samu tornász mesteredzővel
05:55 Szabadidő magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Góóól!26,5 (2)Élő műsor
08:30 Építők
09:00 Sport7
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NB1: EGIS Körmend - Pécsi VSK Veolia mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
12:30 Jövünk! magazin(2019)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Góóól!26,5 (2)Élő műsor
14:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Szombathelyi Haladás mérkőzés8 (2)
16:30 Stúdió: Labdarúgás
17:00 Budapest Honvéd Labdarúgó Utánpótlás Kupa: Budapest Honvéd Labdarúgó Utánpótlás Kupa bronzmérkőzés
18:45 Stúdió: Labdarúgás
18:50 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Budapest Honvéd Labdarúgó Utánpótlás Kupa: Budapest Honvéd Labdarúgó Utánpótlás Kupa döntő
20:50 Stúdió: Labdarúgás
21:30 Sport7
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Asztalitenisz Világbajnokság
m4 sport
2019. április 23. kedd
00:05 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Szombathelyi Haladás mérkőzés8 (2)
01:55 Jövünk! magazin(2019)
02:25 Építők
02:45 Startfejes magazin
03:10 Budapest Honvéd Labdarúgó Utánpótlás Kupa: Budapest Honvéd Labdarúgó Utánpótlás Kupa döntő
05:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Röck Samu tornász mesteredzővel
05:25 Asztalitenisz Világbajnokság
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés8 (2)
09:20 Jövünk! magazin(2019)
09:50 Stúdió: Asztalitenisz
10:00 Asztalitenisz Világbajnokság
13:45 Stúdió: Asztalitenisz
14:00 UEFA Bajnokok Ligája magazin
14:30 Hungaroring magazin
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MTK Budapest - Kisvárda Master Good mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:10 Fradi Tv
17:40 UEFA Bajnokok Ligája: Manchester City - Tottenham Hotspur negyeddöntő visszavágó mérkőzésÉlő sportközvetítés (2018)Az UEFA Bajnokok Ligája egy európai klubcsapatok részvételével…
19:40 Stúdió: Labdarúgás
20:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Debreceni VSC - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)
21:50 Stúdió: Labdarúgás
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Asztalitenisz VilágbajnokságFelvételről

Bereményi Géza
Magyar Copperfield
22% kedvezmény!5 499 Ft helyett: 4 289 Ft
m4 sport
2019. április 24. szerda
00:00 Budapest Honvéd Labdarúgó Utánpótlás Kupa: Budapest Honvéd Labdarúgó Utánpótlás Kupa döntő
01:55 UEFA Bajnokok Ligája magazin
02:20 Jövünk! magazin(2019)
02:45 Startfejes magazin
03:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MTK Budapest - Kisvárda Master Good mérkőzés8 (2)
05:00 Hungaroring magazin
05:30 Szabadidő magazin
05:55 Fradi Tv
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Debreceni VSC - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)
09:20 UEFA Bajnokok Ligája magazin
09:50 Stúdió: Asztalitenisz
10:00 Asztalitenisz Világbajnokság
13:45 Stúdió: Asztalitenisz
14:00 CHI - A Belső Erő
14:30 Stúdió: Labdarúgás
15:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Soroksár SC - Budapest Honvéd elődöntő mérkőzés8 (2)
16:45 Stúdió: Labdarúgás
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Röplabda magazin
17:45 Stúdió: Kézilabda
18:00 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: FTC - Siófok mérkőzés8,5 (2)Felvételről
19:30 Stúdió: Kézilabda
19:45 Stúdió: Vízilabda
20:00 Vízilabda Bajnokok Ligája: FTC-Telekom Waterpolo - Steaua Bucuresti mérkőzés
21:10 Stúdió: Vízilabda
21:25 Asztalitenisz Világbajnokság
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Soroksár SC - Budapest Honvéd elődöntő mérkőzés8 (2)
m4 sport
2019. április 25. csütörtök
01:00 Vízilabda Bajnokok Ligája: FTC-Telekom Waterpolo - Steaua Bucuresti mérkőzés
02:20 Röplabda magazin
02:50 Jövünk! magazin(2019)
03:20 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: FTC - Siófok mérkőzés8,5 (2)Felvételről
05:00 CHI - A Belső Erő
05:30 Fradi Tv
05:55 Hungaroring magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Soroksár SC - Budapest Honvéd elődöntő mérkőzés8 (2)
09:20 UEFA Bajnokok Ligája magazin
09:50 Stúdió: Asztalitenisz
10:00 Asztalitenisz Világbajnokság
13:45 Stúdió: Asztalitenisz
14:00 Lendület magazin
14:30 Pecatúra magazin
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Paksi FC mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Röpte magazin
17:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)
19:45 Stúdió: Labdarúgás
20:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Jet-Sol Liga : MTK Budapest - FTC mérkőzés8 (2)
21:45 Stúdió: Labdarúgás
21:55 Napos Oldal magazin(2019)
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Asztalitenisz Világbajnokság

Mary Alice Monroe
Tengerparti emlékek
22% kedvezmény!3 990 Ft helyett: 3 112 Ft
m4 sport
2019. április 26. péntek
00:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Debreceni VSC - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)
01:55 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés8 (2)
03:45 Vízilabda Bajnokok Ligája: FTC-Telekom Waterpolo - Steaua Bucuresti mérkőzés
05:00 Lendület magazin
05:30 Pecatúra magazin
05:55 Napos Oldal magazin(2019)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)
09:20 Startfejes magazin
09:50 Stúdió: Asztalitenisz
10:00 Asztalitenisz Világbajnokság
10:45 Stúdió: Asztalitenisz
10:55 Forma-1: Forma-1, Azerbajdzsáni Nagydíj, 1. szabadedzés8,3 (3)▶ Forma-1 TV
12:45 Asztalitenisz Világbajnokság
13:45 Stúdió: Asztalitenisz
13:55 Puskás Akadémia magazin
14:25 Út Franciaországba
14:55 Forma-1: Forma-1, Azerbajdzsáni Nagydíj, 2. szabadedzés8,3 (3)▶ Forma-1 TV
16:45 Boxutca
17:30 Irány Madrid!
18:15 Stúdió: Vízilabda
18:45 Vízilabda közvetítés: Női vízilabda bajnoki döntő: UVSE-Hunguest Hotels - Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics mérkőzés4 (3)Élő közvetítés
19:55 Stúdió: Vízilabda
20:10 Stúdió: Kosárlabda
20:15 Kosárlabda közvetítés: Női kosárlabda döntő: Sopron Basket - Aluinvent DVTK mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
22:00 Stúdió: Kosárlabda
22:15 Játékoskijáró
23:05 Női labdarúgó magazin6 (2)Élő műsor
23:35 Asztalitenisz Világbajnokság
m4 sport
2019. április 27. szombat
00:35 Kosárlabda közvetítés: Női kosárlabda döntő: Sopron Basket - Aluinvent DVTK mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
02:30 Vízilabda közvetítés: Női vízilabda bajnoki döntő: UVSE-Hunguest Hotels - Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics mérkőzés4 (3)Élő közvetítés
03:45 Röpte magazin
04:15 Boxutca
04:55 Bringasport magazin
05:10 Pecatúra magazin
05:40 Puskás Akadémia magazin
06:05 Női labdarúgó magazin6 (2)Élő műsor
06:40 Játékoskijáró
07:30 Irány Madrid!
08:15 Bringasport magazin
08:30 Szabadidő magazin
09:00 Építők
09:25 Golf magazin
10:00 Forma-2: Forma-2 Azerbajdzsán - 1. futam8,3 (3)
11:10 Út Franciaországba
11:45 Játékoskijáró
12:30 Stúdió: Kézilabda
13:00 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: FTC-Rail Cargo Hungária - Győri Audi ETO KC mérkőzés8,5 (2)Felvételről
14:30 Stúdió: Kézilabda
14:45 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
15:00 Forma-1: Forma-1, Azerbajdzsáni Nagydíj, Időmérő edzés8,3 (3)▶ Forma-1 TV
16:15 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
16:30 Stúdió: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Vidi FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
18:45 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Stúdió: Labdarúgás
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - Ferencvárosi TC mérkőzés8 (2)
21:15 Stúdió: Labdarúgás
21:30 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
22:45 Vízilabda közvetítés: Férfi Vízilabda OB I: OSC - FTC Telekom Waterpolo mérkőzés4 (3)Élő közvetítés

Fekete István
Tüskevár
22% kedvezmény!2 499 Ft helyett: 1 949 Ft
m4 sport
2019. április 28. vasárnap
00:15 Asztalitenisz Világbajnokság
01:55 Wtcr: Hungaroring - 1. futamFelvételről
02:25 Építők
02:45 Pecatúra magazin
03:15 Kosárlabda közvetítés: Női kosárlabda döntő: Sopron Basket - Aluinvent DVTK mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
05:05 Golf magazin
05:35 Út Franciaországba
06:05 Wtcr: Hungaroring - 1. futamFelvételről
06:45 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Osztrics István olimpiai bajnok vívóval
07:15 Jövünk! magazin(2019)
07:50 Dunaszerdahely - Slovan Bratislava szlovák labdarúgó bajnoki mérkőzésFelvételről
09:45 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
11:10 Forma-2: Forma-2 Azerbajdzsán - 2. futam8,3 (3)
12:05 Út Tokióba
12:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin
13:00 Wtcr: Hungaroring - 1. futamFelvételről
13:30 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
14:10 Forma-1: Forma-1, Azerbajdzsáni Nagydíj, Futam8,3 (3)▶ Forma-1 TV
16:10 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
16:35 Wtcr: Hungaroring - 2. futamFelvételről
17:00 Wtcr: Hungaroring - 3. futamFelvételről
17:45 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: ZTE - Budaörs mérkőzés8 (2)
19:50 Stúdió: Labdarúgás
20:05 Góóól!26,5 (2)Élő műsor
21:05 Sport7
22:05 Asztalitenisz Világbajnokság
23:50 Úszó Bajnokok Ligája