Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
augusztus 1. csütörtök
.
?
augusztus 2. péntek
.
?
augusztus 3. szombat
.
?
augusztus 4. vasárnap
.
?
augusztus 5. hétfő
.
?
augusztus 6. kedd
.
?
augusztus 7. szerda
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
szept.
21
K
szept.
22
SZE
szept.
23
CS
szept.
24
P
szept.
25
SZO
szept.
26
V
szept.
27
H
szept.
28
K
szept.
29
SZE
szept.
30
CS
okt.
1
P
okt.
2
SZO
okt.
3
V
okt.
4
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2019. augusztus 1. csütörtök
00:30 Sportpercek: Siklósi Gergely(2018)
00:50 Öttusa magazin
01:20 FINA Vizes Világbajnokság: Női vízilabda: Magyarország - Ausztrália bronzmérkőzés
02:30 UEFA EURÓPA LIGA - Selejtező 2. foduló 1. mérkőzés: MOL Fehérvár FC - Vaduz: MOL Fehérvár FC - Vaduz mérkőzés
04:15 Vívó magazin
04:45 Bringasport magazin
05:05 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Hamvas Ágnes íjásszal(2020)
05:30 CHI - A Belső Erő
06:00 Fradi Tv
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Jövünk! magazin(2019)
08:00 UEFA Bajnokok Ligája selejtező: Valletta FC – Ferencvárosi TC mérkőzés(2019)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 UEFA EURÓPA LIGA - Selejtező 2. foduló 1. mérkőzés: MOL Fehérvár FC - Vaduz
12:25 Hungaroring magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 Red Bull
14:25 FINA Vizes Világbajnokság: Férfi vízilabda: Magyarország - Horvátország bronzmérkőzés
15:40 3x83x8 Három sportoló egy napja
16:10 Strandkézilabda magazin
16:30 Pecatúra magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:10 Napos Oldal magazin(2019)
17:45 Boxutca
18:15 Stúdió: Labdarúgás
18:30 UEFA Európa Liga selejtező
20:15 Stúdió: Labdarúgás
20:30 UEFA Európa Liga selejtező: FC Vaduz - MOL Fehérvár mérkőzés(2019)
22:25 SporthíradóÉlő műsor
22:55 Maccabi Játékok összefoglaló(2019)
23:25 UEFA Európa Liga selejtező: Universitatea Craiova 1948 - Budapest Honvéd mérkőzés(2019)
m4 sport
2019. augusztus 2. péntek
01:15 Napos Oldal magazin(2019)
01:45 Öttusa magazin
02:10 Pecatúra magazin
02:40 UEFA Európa Liga selejtező: FC Vaduz - MOL Fehérvár mérkőzés(2019)
04:30 Vívó magazin
05:00 CHI - A Belső Erő
05:30 Hungaroring magazin
05:55 3x83x8 Három sportoló egy napja
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 UEFA Európa Liga selejtező: Universitatea Craiova 1948 - Budapest Honvéd mérkőzés(2019)
09:25 Boxutca
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Strandkézilabda magazin
10:45 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
10:55 Forma-1 Magyar Nagydíj: szabadedzés▶ Forma-1 TV
12:30 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 3x83x8 Három sportoló egy napja
13:55 Sportpercek(2018)
14:10 Vívó magazin
14:45 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
14:55 Forma-1 Magyar Nagydíj: szabadedzés▶ Forma-1 TV
16:30 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:25 Napos Oldal magazin(2019)
17:55 Startfejes magazin
18:25 Puskás Akadémia magazin
19:00 Boxutca
19:30 Stúdió: Labdarúgás
20:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Gyirmót FC - Szombathelyi Haladás mérkőzés8 (2)
21:50 Stúdió: Labdarúgás
22:15 SporthíradóÉlő műsor
22:45 Maccabi Játékok összefoglaló
23:15 UEFA Európa Liga selejtező: Debreceni VSC - Torino mérkőzés

m4 sport
2019. augusztus 3. szombat
01:10 Puskás Akadémia magazin
01:35 Pecatúra magazin
02:00 Startfejes magazin
02:30 CHI - A Belső Erő
02:55 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Gyirmót FC - Szombathelyi Haladás mérkőzés8 (2)
04:45 Bringasport magazin
05:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Hamvas Ágnes íjásszal(2020)
05:30 FINA Vizes Világbajnokság: Női vízilabda: Magyarország - Ausztrália bronzmérkőzés
06:45 Startfejes magazin
07:15 Puskás Akadémia magazin1. Átmozgató edzéssel vette kezdetét első csapatunk kéthetes ausztriai edzőtábora…
07:45 Bringasport magazin
08:05 Szabadidő magazin
08:35 Kékek
09:05 UTE Tv(2019)
09:35 Boxutca
10:05 Forma-2: Forma-2 Magyar Nagydíj - 1. futam8,3 (3)
11:25 Boxutca
11:50 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
11:55 Forma-1 Magyar Nagydíj: szabadedzés▶ Forma-1 TV
13:00 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
13:15 Játékoskijáró
14:30 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
15:00 Forma-1 Magyar Nagydíj: Időmérő edzés▶ Forma-1 TV
16:15 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
16:40 Forma-3: Forma-3 Magyar Nagydíj - 1. futam8,3 (3)
17:30 Játékoskijáró
18:55 Stúdió: Labdarúgás
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
21:20 Stúdió: Labdarúgás
21:55 Forma-1 Magyar Nagydíj: Időmérő edzés▶ Forma-1 TV
23:15 Forma-2: Forma-2 Magyar Nagydíj - 1. futam8,3 (3)
m4 sport
2019. augusztus 4. vasárnap
00:20 Forma-3: Forma-3 Magyar Nagydíj - 1. futam8,3 (3)
01:10 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
03:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Hamvas Ágnes íjásszal(2020)
03:25 Szabadidő magazin
03:55 Kékek
04:20 Startfejes magazin
04:55 Strandkézilabda magazin
05:10 3x83x8 Három sportoló egy napja
05:40 UTE Tv(2019)
06:10 Vívó magazin
06:40 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
08:35 Jövünk! magazin(2019)
09:05 Forma-3: Forma-3 Magyar Nagydíj - 1. futam8,3 (3)
09:55 Forma-3: Forma-3 Magyar Nagydíj - 2. futam8,3 (3)
10:50 Boxutca
11:20 Forma-2: Forma-2 Magyar Nagydíj - 2. futam8,3 (3)
12:15 Strandröplabda országos bajnokság: Döntő, Lupa-tó
14:25 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
15:10 Forma-1 Magyar Nagydíj: Futam▶ Forma-1 TV
17:10 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
17:30 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
19:50 Stúdió: Labdarúgás
20:15 Góóól!26,5 (2)
21:15 Forma-1 Magyar Nagydíj: Futam▶ Forma-1 TV
23:20 Maccabi Játékok összefoglaló
23:50 Góóól!26,5 (2)

Eperke és barátai 4. - Eperke és a mesék napja DVD16% kedvezmény!1 290 Ft helyett: 1 090 Ft
m4 sport
2019. augusztus 5. hétfő
00:50 Vívó magazin
01:20 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Hamvas Ágnes íjásszal(2020)
01:50 Szabadidő magazin
02:15 Kékek
02:40 Jövünk! magazin(2019)
03:10 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
05:05 UTE Tv(2019)
05:30 Szabadidő magazin
06:00 Kékek
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Forma-2: Forma-2 Magyar Nagydíj - 2. futam8,3 (3)
08:30 Startfejes magazin
09:00 Góóól!26,5 (2)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Szabadidő magazin
11:00 Forma-3: Forma-3 Magyar Nagydíj - 2. futam8,3 (3)
12:00 UEFA Bajnokok Ligája sorsolásÉlő közvetítés
12:40 Strandkézilabda magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 3x83x8 Három sportoló egy napja
14:00 Tollaslabda
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: MOL Fehérvár FC - Kaposvári Rákóczi FC mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Jövünk! magazin(2019)
17:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
19:50 Forma-1 Magyar Nagydíj: Futam▶ Forma-1 TV
22:00 SporthíradóÉlő műsor
22:30 Maccabi Játékok összefoglaló
23:00 Strandröplabda országos bajnokság: Döntő, Lupa-tó
m4 sport
2019. augusztus 6. kedd
01:10 Forma-2: Forma-2 Magyar Nagydíj - 2. futam8,3 (3)
01:55 Forma-3: Forma-3 Magyar Nagydíj - 2. futam8,3 (3)
03:00 Kékek
03:20 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
05:00 Szabadidő magazin
05:30 Pecatúra magazin
05:55 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Váczi Ernő lovasszakemberrel(2020)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Tollaslabda
08:30 Bringasport magazin
08:50 Forma-2: Forma-2 Magyar Nagydíj - 2. futam8,3 (3)
09:35 Strandkézilabda magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
12:25 Szabadidő magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Jövünk! magazin(2019)
14:00 Tollaslabda
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - ZTE FC mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Asztalitenisz magazin
17:45 Hajime magazin
18:20 Hungaroring magazin
18:50 Fradi Tv
19:30 Stúdió: Labdarúgás
21:45 Stúdió: Labdarúgás
22:15 SporthíradóÉlő műsor

Rontó Ralph Blu-ray8% kedvezmény!7 790 Ft helyett: 7 190 Ft
m4 sport
2019. augusztus 7. szerda
01:10 Fradi Tv
01:40 Forma-2: Forma-2 Magyar Nagydíj - 2. futam8,3 (3)
02:25 Asztalitenisz magazin
02:50 Strandröplabda országos bajnokság: Döntő, Lupa-tó
05:00 Hungaroring magazin
05:30 Pecatúra magazin
06:00 Fradi Tv
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
09:30 Hajime magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Tollaslabda
11:30 Forma-3: Forma-3 Magyar Nagydíj - 2. futam8,3 (3)
12:30 Asztalitenisz magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Fradi Tv
13:55 Strandkézilabda magazin
14:10 Tollaslabda
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - Paksi FC mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Strandkézilabda magazin
17:40 Hajime magazin
18:15 Hungaroring magazin
18:45 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: MTK Budapest - Budaörs mérkőzés8 (2)
20:50 Stúdió: Labdarúgás
21:15 SporthíradóÉlő műsor
23:40 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: MTK Budapest - Budaörs mérkőzés8 (2)